Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.10.19 , 20:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Дебрецен - Захонь - Чоп

Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Author Topic: Дебрецен - Захонь - Чоп  (Read 2403 times)
Konstantinos
User

View Profile
« Reply #10 on: 21.06.17 , 09:06 »
Share Reply with quote

Ну тоді уже двоє людей готові підкинути тс телефони таксистів.

А можете мені будь ласка написати номера телефонів,якщо у вас є?
Дякую
portofranco
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 22.06.17 , 21:06 »
Share Reply with quote

Раджу спробувати поміняти квиток Debrecen-Zahony на відправлення о 18.54, щоб прибути о 20.21. На потяг до Чопа не встигнете, але матимете більше часу в запасі на пошук автівки щоб перетнути кордон.

Аеропорт у Дебрецені не те щоб дуже далеко від центру, але не поруч. Щоб гарантовано встигнути на 18.54 з літака на 18 - слід брати таксі. Хоча воно там порівняно дешеве, з аеропорту в центр мімо залізничного вокзалу ходить значно дешевий рейсовий автобус. Він там один та ІМХО підвязаний під прильоти, десь хвилин через 30 після прильоту він їде в центр. Тому якщо у Захоні буде чекати таксі - можна з Дебрецену виїхат пізніш та не витрачати кошти на дебреценське таксі
Banderilliero
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 23.06.17 , 00:06 »
Share Reply with quote

Хоча воно там порівняно дешеве, з аеропорту в центр мімо залізничного вокзалу ходить значно дешевий рейсовий автобус. Він там один та ІМХО підвязаний під прильоти, десь хвилин через 30 після прильоту він їде в центр.

На рахунок автобусу не в курсі - в свій час розклад не знайшов, тому поїхав на таксі. До вокзалу фіксована ціна 2500 форинтів.
sean
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 23.06.17 , 08:06 »
Share Reply with quote

Правда, там важко щось зрозуміти, бо фактично на англ не переключається:
http://dkv.newline.hu/scheduledetail/?lang=en#lm//Airport%201-2/V/0/en
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 07.10.19 , 20:10 »
Share Reply with quote

а я от сумніваюсь, що це однаковою мірою справедливо в інший час доби. Це вдень там їх багато, а під-вечір, я маю підозру, вони повертаються на базу у Чоп.

Я наприклад сідав у там на поїзд, що о 20:15 - і мушу сказати, що в таку пізню пору там жодних таксистів не бачив. Я навмисне виглядав навіть на сторону вулиці, там лише якась одна машина стояла.

як виявилось це ще від розташування зірок на небі залежить. Знову я чекаю у Загоні на той самий поїзд на Чоп о 20:15, і цього разу аж двое чопських таксистів до усіх пристають, пропонують їхати по 150 грн до Чопа, якщо машина набереться.
Vova
User

View Profile
« Reply #15 on: 07.10.19 , 20:10 »
Share Reply with quote

150 грн на сьогодні це майже 2000 форинтів, поїзд дешевше і за 20 хвилин Ви в Чопі а на границі можна зараз на 2 - 3 години зависнути. Я би Вам радив на поїзді))))
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 07.10.19 , 20:10 »
Share Reply with quote

звісно ж я чекаю на поїзд. І інші люди, до котрих таксисти чіплялись - вже після того брали квиток на чоп у касі.
Але штука у тому, що таксисти зустрічають IC з Будапешта, що прийшов о 19:21, у котрому багато пасажирів, кому до України треба якнайскоріше. Поїзд на Чоп о 20:15, тому тих, хто не схотів так довго чекати - таксисти уже знайшли, попри те, що більшість від їх послуг відмовилась.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 07.10.19 , 21:10 »
Share Reply with quote

що цікаво - з IC, що прийшов о 19:21 - зовсім мало людей лишилось на вокзалі. 2 роки тому було так само, а потім звідкілясь купа народу підтягнулась на підкидиш до Чопа. Я не зауважив тоді, подумав може швидким, що о 19:57 приходить приїхали. Цього разу я слідкував - так от - люди масово з'являлись між 19:40 і 19:45, коли швидкий ще не приїхав. Я так і не збагнув звідки ці пасажири взялись. Після приходу швидкого трохи людей додалось, але основна маса явно і не з нього і не з IC
Vova
User

View Profile
« Reply #18 on: 07.10.19 , 21:10 »
Share Reply with quote

Може там якиїсь автобус приїжджає, я  теж звернув увагу, ми з жінкою сиділи в залі, з ІС  людей було не багато, а потім десь в такий час, вийшов на перекур ( зліва як виходити на перон) дивлюсь досить багато людей прямує до підкидиша, тай думаю звідки стільки народа?)
Особисто в мене немає бажання коли десь їду, до когось сідати якшо буде поїзд. Можливо було би скорше, але ти ніколи не знаєш з ким їдеш, яка границя буде ну і так далі...
Ви далі на Солотвинський?)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 07.10.19 , 22:10 »
Share Reply with quote

ні. На 830 до Ужгорода. У мене там родичі
Tags:
Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Jump to: