Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.05.18 , 21:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Женева-Шамоні

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Женева-Шамоні  (Read 5168 times)
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #50 on: 17.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

Спасибо Всем за ответы, есть над чем поразмыслить.

Я наприклад коли був у Женеві - обрав собі готель у Moillesulaz.

Маху, а можете рассказать каким транспортом передвигали между Муалесулазом и Женевой. Ну чтобы понимать что по чем.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 17.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

звичайний міський трамвай №12. Його кінцева - у Швейцарії, але упирається у кордон.
Готель, котрий я обрав - також стояв за кілька метрів від кордону, але з францзького боку. Від трамвайної зупинки до готеля - кількадесят метрів.
Квиток для проїзду з центра до готеля - потрібен був звичайний, суто на зону 10 (Женева). Тобто разовий квиток коштує як і звичайний проїзд по місту - 3 франки разовий квиток, проїзний на день 10 франків або 8 франків якщо проїзний з чинністю після 9 ранку.
Квиток, що можна безкоштовно взяти в залі прильоту аеропорта - також на зону 10.
Якщо оселитись у Женеві, але не в готелі (а знайти якийсь airbnb або щось таке) - витрати на транспорт були б ті-ж. А готелі Женеви - проїзний на зону 10 дарують на всі дні перебування включно з днями заїзду і виїзду. Про хостели не знаю, не соромтесь у них розпитувати, якщо що.

Більшість інших дешевших готелів у Франції коло Женеви - розташовані мешн вдало, ніж той, котрий обирав я. До них треба їхати на автобусі і часто далеченько вглиб Франції, тобто потрібен квиток, що покриває і зону 10 і відповідну прилеглу зону у Франції, тоді проїзд дорожче - разовий квиток коштує 4.8 франків, а проїзний на день 18.5 франків або 13.2 франків варіант з чиннісю після 9 ранку. Французькі готелі проїзних не даруть.
« Last Edit: 17.04.18 , 22:04 by Maxy » Logged
donrace
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 19.04.18 , 13:04 »
Share Reply with quote

Maxy, большое спасибо за развернутый ответ и главное за ссылки на это все!

Видимо все таки при выборе что экономить время или деньги, предпочтение придется отдать первому)
Да и пунктик "прогулка по озеру" закроется)
Сэкономить как я понимаю можно если взять билет до Лозанны/Монтре и продолжить поездку туда, ее же вроде можно прерывать? Понимаю что время будет мало, но...
И последний вопрос. Этот Ивуар попадает под определение тихой французской деревушки, или это все таки тур объект с толпами народа?

Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #53 on: 19.04.18 , 15:04 »
Share Reply with quote

Я був у Івуарі в середині жовтня, але у гарну погоду. Туристів було більше на вулицях, ніж місцевих мешканців, тобто однозначно все-ж туроб'єкт, а не звичайне село.

Але все-одно там досить затишно і надлишок туристів ще не робить перебування там неприємним, нема ефекта Дубровника у високий сезон. Наприклад було нескладно знайти тиху лавочку з видом на озеро де можна було усамітнитись на кілька хвилин.

Але варто зауважити - у день мого приїзду - jardin des cinq sens, що належить до найважливіших атракцій Івуара - був зачинений. Можливо у дні, коли jardin des cinq sens відчинений - туристів більше.

Якщо квиток Женева - Лозанна чи Женева - Монтро по повному тарифу - то проїхати Женева - Ньйон мотнутись катером до Івуара і назад далі в той-же день проїхати Ньйон - Лозанна чи Монтро - можна. Але якщо у вас такі витрати - можна подумати про те, щоб купити Spartageskarte. Адже повний залізничний тариф Женева - Лозанна 23 франки (до Монтро - ще більше), у той час як spartageskarte ловиться по цінах від 29 франків (і покриє Вам не лише проїзд на пооїзді, а й зокрема і громадський транспорт у Женеві, Лозанні і Веве-Монтро-Вільневі).
Майте на увазі, по Лозанні і Монтро - проїзд міським транспортом може виявитись дорожчим ніж проїзд по Женеві, в тарифі mobilis - дрібні зони, а рівень цін - доволі високий.
donrace
Active user

View Profile
« Reply #54 on: 06.05.18 , 13:05 »
Share Reply with quote

Я вот пытаюсь разобраться с этим Spartageskarte, но у меня сайт https://www.sbb.ch не хочет отрываться... Видимо вместе с телеграммом что то прибили за компанию... Так как не открывается на разных компах в разных местах.
Из того что нашел в других источниках 29 франков это с картой half-fare а так 58. Эта  Spartageskarte покроет катер до Ивуара?

А если замахнуться на зубчатую дорогу в Монтре  на Rochers-de-Naye не выгоднее ли взять Regional Pass Lake Geneva - Alps?
Да, 105 франков, но вроде тогда все в это дело входит точно, да и 2 дня бесплатных поездок. Правда там еще 3 дня по 50%, вопрос когда эти три дня? В конце периода или в начале?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #55 on: 06.05.18 , 14:05 »
Share Reply with quote

НЯР Spartageskarte - покриває катери по женевському озеру після 9 ранку.
Мінімально-можлива ціна spartageskarte якщо немає хальбтакса - 52 франки, але дуже мало дат в цю пору року, коли можна купити так дешево. Це може у низький сезон така ціна часто зустрічається. Зараз на більшість дат ціна від 70 франків. Наприклад я теж планую подорож до Швейцарії через якихось 2 тижні, і на той день коли Spartageskarte мені б може пригодилась-би - вона вже 88 франків коштує, тому мабуть не куплю.
Да, 105 франков,
105 - це ціна, за котру його продає SBB
Проїзні продають також різні аґенції, у яких купувати зазвичай дорожче. Але у однєї з аґенцій наразі атракціон небувалої щедрості і ціна при покупці у них - 103 франки. Якщо хочете - напишіть у особисті повідомлення, скажу Вам у кого можна купити за таку суму.
но вроде тогда все в это дело входит точно, да и 2 дня бесплатных поездок. Правда там еще 3 дня по 50%, вопрос когда эти три дня? В конце периода или в начале?
як завгодно. 5 днів дії проїзного мають бути послідовними, а от розподіл двох безкоштовних днів і трьох днів з 50% знижкою можливий у будь-якій комбінації і будь-якому порядку.

Я не знаю як технічно це виконане, бо не вдалось побачити фотографію цього проїзного повністю.
Є лише такий уривок:

тут видно- є 2 місця для відмітки компостера.
Тобто мабуть в дні безплатного використання - квиток слід засунути по одному разу у компостер і надрукується дата безкоштовної дії (при цьому компостер вигризає ліворуч 1 сходинку і наступне вставляння в компостер призведе до того, що 2-га відмітка компостера стане нижче, це досить типовий для Швейцарії підхід). А от загальний 5 денний період і прізвище пасажира (це квиток без права передачі) - вказується десь у іншому місці, мабуть пасажир повинен вписати кульковою ручкою в нижній частині квитка. Втім з такими деталями буде нескладно розібратись на місці.
donrace
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 06.05.18 , 15:05 »
Share Reply with quote

Так а на самой станции в день приезда его можно будет купить? Или только заранее?
anatoliy
User

View Profile
« Reply #57 on: 06.05.18 , 15:05 »
Share Reply with quote

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
anatoliy
User

View Profile
« Reply #58 on: 06.05.18 , 15:05 »
Share Reply with quote

Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #59 on: 06.05.18 , 15:05 »
Share Reply with quote

Так а на самой станции в день приезда его можно будет купить? Или только заранее?
так, можна, по 105 франків.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7
Reply | Send this topic | Print
Jump to: