Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.03.19 , 10:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Женева-Шамоні

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Женева-Шамоні  (Read 7767 times)
helhii
Active user

Posts: 570


View Profile
« Reply #40 on: 30.12.17 , 05:12 »
Share Reply with quote

Как новый сайта Вояжа СНЦФ, кстати? На мой вкус стал еще чудовищнее, чем был. Показывать предложения на Уиго лишь частично - верх кретинизма.
Вообще, странно, что никак не появятся большие агрегаторы, жалкое подобие которого можно видеть у компарабуса и.т.п. Кои бы все, насколько возможно, все виды транспорта и тарифы учитывали.
Прятать региональные предложения в СНЦФ всегда умели мастерски.
Logged
Alexeich-07
Active user

Posts: 450


View Profile
« Reply #41 on: 14.04.18 , 09:04 »
Share Reply with quote

Доброе утро.
Залез покопаться на сайте МАУ в лоукост-тарифах и высмотрел недорогие билеты на конец февраля-начало марта 2019. Есть в Женеву и есть в Цюрих.
Чисто с туристической точки зрения какой город интереснее, дня на 2-3?
А то не знаю в какой город купить.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 4497


View Profile
« Reply #42 on: 14.04.18 , 12:04 »
Share Reply with quote

на сайте МАУ в лоукост-тарифах и высмотрел недорогие билеты на конец февраля-начало марта 2019. Есть в Женеву и есть в Цюрих.
Там близько 1200 грн RT?  Бо я теж ці ціни бачив,  але я не вмію так заздалегідь планувати подорожі,  тому і не купив. 
Logged
tabo
Active user

Posts: 3333


View Profile
« Reply #43 on: 14.04.18 , 16:04 »
Share Reply with quote

Імхо, Цюріх цікавіше саме як місто, а в Женеви цікавіші околиці і сам регіон
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22306


View Profile
« Reply #44 on: 15.04.18 , 11:04 »
Share Reply with quote

Доброе утро.
Залез покопаться на сайте МАУ в лоукост-тарифах и высмотрел недорогие билеты на конец февраля-начало марта 2019. Есть в Женеву и есть в Цюрих.
Чисто с туристической точки зрения какой город интереснее, дня на 2-3?
А то не знаю в какой город купить.
спробую тезово:

1. Швейцарія цікава і прекрасна не так своїми найбільшими містами, а у першу чергу своїм надрозвинутим громадським транспортом поза містами і глибиною його проникнення. Грубо кажучи - що електричками які ходять частіше ніж трамваї у деяких містах - можна заїхати в якесь село і там на якусь гору, що вище Говерли - піднятись не ногами, а фунікулером і/або канатною дорогою. Знову ж таки дивовижно розвинуте пасажирське судноплавство по гірських озерах. Щоправда це коштує доволі недешево.
Тому якби у Вас було не 2-3 дні, а більше і суворих обмежень по витратах немає - то відповідь була б однозначною - спробувати взяти квитки open jaw - щоб приліт був у Женеву, а відліт з Цюриха чи навпаки, коротше щоб між Цюрихом і Женевою проїхати в рамках подорожі по землі, заїхати і у Берн і у Лозанну. І щоб уникнути небхідності платити за проїзд цієї ділянки у зворотньому напрямку.

2. Щодо цікавості околиць і регіона тут я дозволю собі трішки поправити те, що стверджує tabo. Якщо поглянути трохи далі за межі того, що по швейцарських мірках відносять до меж регіону - ситуація міняється на протилежну. Грубо кажучи озеро Люцерн і все що навколо - поза всяким сумнівом дуже цікаві і їхати туди з Цюриха поїздом менше 50 хвилин. Хоча при такому підході - можна згадати що менше ніж за 40 хвилин їзди від Женеви є Лозанна. Коротше тут все складно. Тим більше з Цюриха до Берна теж менше години їхати і поїзди також частіше ніж трамваї у деяких містах ходять, але там відстань уже 156 км, тому відповідно ціна уже кусається

3. Швейцарія - доволі дорога. Якщо бюджет обмежений - є сенс подумати про те, щоб вибирати не найцікавіше, а хоча б відносно цікаве, але щоб не виходило за рамки якогось бюджета. І тут перевага у Женеви - там є набагато більше можливостей ухилятись від швейцарських цін, порівнюючи з Цюріхом. Головна перевага - можна не платити за проживання по швейцарських цінах, а поселитись десь у Франції і одночасно поряд з зупинкою женевського міського транспорта. Я наприклад коли був у Женеві - обрав собі готель у Moillesulaz. Знову ж таки, при такому проживанні - можна, щоб менше витратити на харчування по швейцарських цінах - частину прийомів їжі робити у Франції, продукти якісь купити у супермаркеті коло готеля, тобто з францзького боку від кордону. У Цюриху аналогічних можливостей немає, там нікуди не подінешся, як з підводного човна.
Знову ж таки, типова розвага для туристів у Швейцарії - піднятись на якусь високу гору і так щоб ноги не втомити - тобто фунікулером або канатною дорогою - у випадку Женеви буде не по швейцарській ціні (за пійдом на гору висотою ~1,5 км дуже типовий цінник ~25 франків в один бік або ~30 франків туди й назад), а по французькій (7,3 євро в один бік, 11,3 євро туди-й-назад), так би мовити відчуйте різницю. Бо це буде гора Салев - попри те що вона кількасот метрів від зупинки міського автобуса і з неї відкривається прекрасний вид на Женеву - ця гора у Франції.

Надодачу до усього - цінник транспортної спілки tpg / uniresco істотно нижчий ніж у більшості транспортних спілок Швейцарії, включно з ZVV.

Знову ж таки при обмеженому бюджеті - можна зосередитись на дослідженні околиць Женеви з французького боку - наприклад в той-же Івуар, при обмеженому бюджеті поїхати не "північною" дорогою - по швейцарських цінах (поїздом до Ньйона і далі на катері) - а "південною" - на автобусі через Аннмас.
« Last Edit: 15.04.18 , 11:04 by Maxy » Logged
tabo
Active user

Posts: 3333


View Profile
« Reply #45 on: 15.04.18 , 14:04 »
Share Reply with quote

Якщо поглянути трохи далі за межі того, що по швейцарських мірках відносять до меж регіону - ситуація міняється на протилежну. Грубо кажучи озеро Люцерн і все що навколо - поза всяким сумнівом дуже цікаві і їхати туди з Цюриха поїздом менше 50 хвилин.
Якщо людина перший раз у Швейцарії і лише на декілька днів, то сумніваюсь, що є сенс додавати щось рангу Люцерну чи Лозанни, бо на них же треба витрачати мінімум день. Якщо вже робити версію "галопом по Європах", то, імхо, краще взяти проїзний і покататися по країні
У Цюриху аналогічних можливостей немає, там нікуди не подінешся, як з підводного човна.
Є ж перевірений метод часів совка - привезти з собою ;) Вийде homo sovieticus style, але точно зекономить бюджет
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22306


View Profile
« Reply #46 on: 17.04.18 , 07:04 »
Share Reply with quote

це харчі можна привести. А жити у Цюріху можна лише по швейцарських цінах.
« Last Edit: 17.04.18 , 07:04 by Maxy » Logged
donrace
Active user

Posts: 302


View Profile
« Reply #47 on: 17.04.18 , 07:04 »
Share Reply with quote

Maxy, а если не трудно, можете описать обе дороги до Ивуара, сколько примерно цены и главное по времени занимает? А то заинтересовали этим вариантом)
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22306


View Profile
« Reply #48 on: 17.04.18 , 12:04 »
Share Reply with quote

Проїзд Женева - Івуар "північною" дорогою - найвшидший і найпростіший - полягає у проїзді до Ньйона по залізниці (Женева - Ньйон повний тариф 9 євро, 12-15 хвилин у дорозі, при завчасній покупці можна спіймати квиток по ціні від 2,8-4.5 франків, але він буде чинний лише на конкретний поїзд, що не дуже зручно, бо одна справа - zugbindung там, де поїзди раз на 2 години або рідше ходять, а тут - поїзди ходять частіше ніж трамваї у багатьох містах, пар по 5 на годину, бути прив'язаним до певного рейса досить прикро). Можна ще комбінувати хитрувати з проїзними, але сенс є якщо проїзний буде використвуватись одночасно для іншого, скоріш за все міського/приміського, транспорту. І далі переправитись з Ньйона у Івуар на катері https://www.cgn.ch/en/
Катер - головна стаття витрат, на ділянку Ньйон - Івуар коштує 15 франків в один бік чи 26 франків туди-й-назад.

Можна замість Ньйона сісти на катер в іншому місці, але тоді озеро перетинається не впоперек, а по діагоналі, і вартість ділянки водним транспортом, на котру і так припадає більше половини витрат - стане ще більшою (наприклад ціну Лозанна - Івуар зараз немає де подивитись, бо зараз низький сезон, по буднях таких рейсів немає, по вихідних - є лише з заходом у багато проміжних пристаней по дорозі, тому теж дорого, але вони бувають у високий сезон, там ціна була здається 20 з чимось франків в один бік).
Можна катером одразу з Женеви, але це зовсім дорого (29 франків в один бік, 50 франків туди-й-назад, втім якщо ще якісь інші поїздки на катері по Женевському озеру плануються - можна подумати про те, щоб розщедритись на проїзний)


Проїзд Женева - Івуар "південною" дорогою - це дуже дешево (я не знаю чи можна одним квитком оплатити проїзд і на 151 і на 152, якщо можна - то це коштуватиме 6 євро, якщо раптом не можна - то 3,5+3,5 євро), але дуже-дуже сердито. Найшвидше - просто дохати "сільськими" автобусами http://sat-leman.com з Аннмаса, що ходять кілька разів на день (у той час як катери по Женевському озеру ходять раз на годину, а поїзди SBB так взагалі, як трамваї). Їхати доведеться з пересадкою, комбінуючи маршрути 151 і 152. Комбінацію доведеться шукати самотужки, при чому більшість рейсів взагалі не стикуються.

http://www.sat-leman.com/img/os_document/336_fiche_horaires_ligne_151.pdf
http://www.sat-leman.com/img/os_document/337_fiche_horaires_ligne_152.pdf


Швидше вийде, якщо у потрібний час рейси комбінуються по Douvaine Marie (таке мало з якими рейсами взагалі виходить), наприклад:

Yvoire Pré Ponce 16:26 - 16:45 Douvaine Mairie
Douvaine Mairie 17:13 - 17:37 Annemasse Gare routière

або ось ще один приклад вдалої стиковки по Douvaine Mairie

Annemasse Gare routière 16:35 - 17:09 Douvaine Mairie
Douvaine Mairie 17:20 - 17:38 Yvoire Pré Ponce

тому можна також шукати стиковку по Sciez - Bonnatrait Route du Port, наприклад:

Yvoire Pré Ponce 14:18  -  14:29 Sciez Bonnatrait Route du Port
Sciez Bonnatrait Route du Port 15:11 - 15:45  Annemasse Gare routière

Але навіть з урахуванням таких стиковок - варіантів мало, такої комбінації,  щоб приїхати в Івувар, годинки з 1,5 там погуляти і назад - не буде. Тому є ще варіанти з "гачком" у Тонон-ле-Бен (з проїздом Аннмас - Тонон-Ле-Бен поїздом). Попри більшу відстань, по ціні приблизно те саме (6,9 євро за поїзд Аннмас - Тонон-ле-Бен і 3,5 євро за автобус Тонон-ле-Бен - Івуар).

Зауваження:
1. Зверніть увагу що ці автобуси надодачу нещоденні - у неділю взагалі не ходять, у суботу - ходять лише окремі (коротше по суботах там нічого не клеїться). Також зверніть що є дні року, що вважаються "днями шкільних канікул", а є такі, що вважаються "днями шкільного навчання". І у "дні шкільних канікул" - частина рейсів не виконуються. Дивіться на жирні крапочки навпроти граф PÉRIODE SCOLAIRE і VACANCES SCOLAIRES

2. Особисто я, коли у тих краях катався - хотів і на катері прокататись і на фунікулері в Тонон-ле-Бені і не надто багато переплатити. Тому я приїхав до Івуара через Ньйон і катер, а виїзджав звідти - автобусом о 14:18 і далі погуляв у Тононі, обкатав фунікулер і повернувся до Аннмаса на поїзді. Так от, що мушу сказати:
-зупинку автобуса знайшов не одразу, при чому попередні спроби знайти її до подорожі у Google Street View пішли лише на шкоду, бо на Google Street View цієї зупинки немає (у часи, коли ґуґломобіль там востаннє їздив - автоубус їздив іншою дорогою і зупинки там, де вона зараз - тоді ще не булои). Теперішнє розташування зупинки
ось тут
там підрізали кущі і перед переходом поставили павільйончик

-автобус - запізнився на пів-години. Люди що його чекали - розійшлись, я лишився один, намагаючись побороти свою жабу, бо 15 франків на катер назад у Ньйон було відверто шкода і поки я собі думав що робити і шукав в інтернеті варіанти щоб може мене хтось бла-бла каром забрав - таки припхався цей автобус. За кермом був водій що явно їхав по цьому маршруту вперше, і поряд з ним сидів колега, що підказував йому що робити.


Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22306


View Profile
« Reply #49 on: 17.04.18 , 18:04 »
Share Reply with quote

Ой зовсім забув написати.

Якщо раптом хтось з тих планує відвідувати Женеву і має освіту або зацікавлення в галузі фізики або хімії - дуже раджу CERN.
Головна перевага - все безкоштовно.
Тобто коло CERN є 2 музеї (один дуже популярний, як для дибілів, інший цікавіший, більш для ґіків) - обидва вони безкоштовні.

А ще - можна потрапити на екскурсію всередину великого адронного колайдера на екскурсію, і це також безкоштовно, але треба завчасно записуватись на сайті за кілька місяців. Я наприклад про це знав, але якось не спало мені на думку це своєчасно, коли готувався до мандрівки, тому я всередину колайдера не потрапив, хоч хотів-би, довелось вдовольнитись музеями.
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!