Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.11.17 , 13:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Киев-Афины-Киев бюджетно

Pages: 1 2 [3] 4 5
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Киев-Афины-Киев бюджетно  (Read 1955 times)
Sath
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 31.07.17 , 11:07 »
Share Reply with quote

Я об этом и написал выше. Вот и вопрос, обратно дешевле будет или билет не до Киева через Киев, или из Салоник через Афины, по опыту часто так )
joy
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 31.07.17 , 16:07 »
Share Reply with quote

Если из Салоник - то садиться надо в Салониках.
Zheleznodorozhnik
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 14.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

Подскажите, чем можно дешевле доехать из Салоник в Афины. Я так понимаю что автобус, но не могу найти их перевозчика. Или же поездом дешевле?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 14.08.17 , 12:08 »
Share Reply with quote

Вартість проїзду Салоніки - Атени на поїзді - залежить від способу покупки і термінів. І ще від категорії залежить.
В денний час - ходять лише поїзди IC, вони дорожчі.
Нічний поїзд Салоніки - Атени - вважається пасажирським.
Перед відходом у касі - на поїзді IC проїзд дорогий - 45,7 євро.
Але - можна одержати 10% знижки за те, що купуєш через інтернет і 15% знижки якщо квиток купити не пізніше ніж за 2 дні до відходу і ці знижки діють одночасно (там є ще знижка за проїзд туди-й-назад, але якщо Вам у один бік їхати - вона не цікава). Тобто можна 10+15=25% знижки одержати і це знижка без обмеженої квоти (а не спецпропозиція з обмеженою кількістю місць) - тобто 34,7 євро замість 45,7 євро - це те, що завжди Ви за 2 дні до відходу в інтернеті взяти можете.

А якщо брати завчасно - там також на IC є ще спецпропозиція з обмеженою квотою місць, по 19 євро. Менш ніж по 19 євро - на поїзді цю ділянку не проїхати ніяк. Спецпропозиції де ціна 9 євро, а не 19 -  в Греції бувають, але на меншу відстань.

Нічний поїзд - повільний, якщо взяти на нічний поїзд сидяче місце - там повна ціна в касі перед відходом 25,1 євро (тобто в інтернеті за 2 дні - 19,2 євро), але немає аналога 19-єврових спецпропозицій на IC, тобто все-одно менш ніж за 19 євро не проїдеш. Люди скаржаться що умови проїзду в сидячому вагоні нічного поїзда - не дуже. На нічний поїзд можна взяти кушеку замість сидячого вагона - але тоді нічний поїзд вийде дорожче, ніж сидяче місце в IC.

Я не великий знавець Греції, може чогось не знаю. Ті автобуси, про котрі я знаю - перед відходом - трішки дешевше поїзда IC перед відходом (там десь ~40 євро має бути), але мені невідомо нічого про автобусні акції. Є велика підозра що там нема жодних акцій, просто квиток на місці перед відходом по фіксованій ціні. Може і існують якісь інакші автобуси, на котрі є акції, але я маю великий сумнів.
« Last Edit: 14.08.17 , 13:08 by Maxy » Logged
Zheleznodorozhnik
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 14.08.17 , 13:08 »
Share Reply with quote

Понял, спасибо за консультацию. Поезд самое рациональное получается. Автобус попробую поискать как вариант. Но лучше сейчас тогда брать билет на поезд через интернет.
anatoliy
User

View Profile
« Reply #25 on: 14.08.17 , 14:08 »
Share Reply with quote

https://goo.gl/images/qWQhi4
anatoliy
User

View Profile
« Reply #26 on: 14.08.17 , 14:08 »
Share Reply with quote

Был в Салониках в ноябре прошлого года , приехал на жд вокзал где-то за 2 часа до отправления ночного поезда до Афин. И как назло все билеты были проданы. Это случается крайне редко, ехало много студентов и призывников до Афин. Пришлось ехать бусом. Если смотреть на жд вокзал спереди, то с правой части вокзала сделали небольшую автостанцию и прямо рядом от неё отходят автобусы на Афины практически каждые пол часа.

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
anatoliy
User

View Profile
« Reply #27 on: 14.08.17 , 14:08 »
Share Reply with quote

Стоимость билетов на бум в одну сторону около 40 Эвро , туда и назад намного дешевле.

anatoliy
User

View Profile
« Reply #28 on: 14.08.17 , 15:08 »
Share Reply with quote

Это была моя первая поездка бусом на этом маршруте, раньше всегда ездил поездом. Поезд приходит на жд вокзал Лариса, это название центрального жд вокзала в Афинах, там удобно сразу пересесть на афинское метро.

anatoliy
User

View Profile
« Reply #29 on: 14.08.17 , 15:08 »
Share Reply with quote

Если едете бусом, то надо на автовокзале спросить где останавливается городской бус до метро.

Tags:
Pages: 1 2 [3] 4 5
Reply | Send this topic | Print
Jump to: