Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
04.08.20 , 17:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews

Train reviews

109/110 Львів - Херсон

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9
Print
Author Topic: 109/110 Львів - Херсон  (Read 50588 times)
opex
Guest
« Reply #20 on: 10.03.10 , 10:03 »
Share

Ну составов-то там четыре и неизвестно какой из 13х попался :)
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 13.03.10 , 04:03 »
Share

Нарешті, зареструвавшись, я зможу відбілювати свій рідний 659/660 в очах користувачів форуму. Для мого рідного селища Жвирка 660-й -- це більше, ніж потяг, це прямий зв’язок зі столицею, і тут на огріхи комфорту не зважають, якщо вони не такі вже й великі.
Повинен визнати, що з опаленням у плацкартах цього потяга завжди були проблеми. Але плацкартою до кінцевої зазвичай користуються лише у дні пік (п’ятниця, неділя). Завжди приваблювало недороге (до останнього часу) купе. Купе цього потяга чисті, теплі, з м’якими диванами, на яких графік дозволяє довго спати. Туалетний папір і мило завжди є.
У передкризові часи купе були переважно заповнені. Якщо четверо в купе назбиралось вже до Іванич чи Володимира-Волинського, то це свого роду пощастило, інакше була гарантована побудка по Ковелю.
А ось вигляд рівненського "монстра" мене дуже лякає. Зазвичай на Рафалівку у мене припадає перше втамування спраги після "відвідин" усіх родичів, і вигляд АЕС на важку голову викликає почуття близькості апокаліпсису. Воно просто страшне, його видно з території сусідньої області, воно, врешті-решт, небезпечне.
Ще одне. У нас цей потяг ніхто не називає "Степан Бандера".
Оцінка потягу. Купейні вагони -- 9 з 10.
Плацкартні та загальні вагони -- 5 з 10.
« Last Edit: 13.03.10 , 10:03 by Віктор Гарвона » Logged
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 13.03.10 , 09:03 »
Share

А Жвирка, это где? Какая станция?
Я вот ехал этим поездом трижды, правда все время в купе, и не могу сказать, что там ужасно. Кроме того, зимой им хорошо ехать в Киев из Львова, приезжает нерано и уезжает непоздно.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 13.03.10 , 10:03 »
Share

А Жвирка, это где? Какая станция?
Жвирка -- це станція Сокаль.
opex
Guest
« Reply #24 on: 13.03.10 , 10:03 »
Share

"Бандера" - это наш, форумный локальный сленг. На ем большинство ехало на Поездовку-2.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 13.03.10 , 11:03 »
Share

Угу. Было бы даже удивительно, если бы в Жвирке его бы так называли. А так, предложенное название прочно закрепилось за этим поездом. Поэтому среди участников Форума бывают приблизительно такие диалоги:
- Ты когда в Киев из Львова приедешь?
- 24-го...
- На чем, на девяносто втором?
- Не, на Бандере. Торопиться некуда, лучше посплю подольше.

Что характерно, что название ассоциируется, лично у меня, именно с 659/660-м поездом, а со 109/110 в меньшей степени.

Еще из этой серии есть поезд №602 Львов-Солотвино "Августин Волошин". Но это прижилось, пожалуй, чуть меньше, чем "Бандера".
Станислав Трошин
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 23.03.10 , 19:03 »
Share

18.03.10 Херсон - Львов, вагон №6П.

Т.к. поезд опять по-идиотски ходит через день, то купить 40 купейных билетов даже за 24 дня оказалось невозможным!!!!!!!!!!!!!

Типичный убитый плацкарт ЛЖД. Мягко говоря не дружно настроенные проводники. Не хотели пускать музыкантов с контрабасами, которые спокойно укладываются на 3-ю полку, без квитанций. Пришлось мне сходить к начальнику поезда, чтоб все разрешилось. Начальник поезда, к чести, сразу стал на нашу сторону. Дальше проводники истерили, что никто не заказывает чай, не давали дышать воздухом на станциях где стоянка 6-10 минут. В общем сервис как всегда в 109-м еще тот. Туалеты до вечера не мыли. В заднем через 2 часа после отправления было куча воды, и поход туда в домашних тапочках казался просто невозможным. Проводники веселились под громкую музыку из стандартного репертуара ЛЖД.
Про контингент судить не могу, так как были заняты 40 лучших мест в вагоне (1-32, 41,43,44,45,46,47,48, 49). НА остальных ездил рабочий люд короткими участками, встретились и пару циганок, но все добрались без проишествий.
Во Львове, где мы в 40-м высадились за 8 минут с 35 инструментами проводница подняла настоящий вой, что мы как сонные мухи и ее это достало. Тут уж конечно она от меня выслушала по полной (хамка еще та) и "замолчала" (ели стерпел, чтоб не написать хуже)

В общем хотите хоть минимального комфорта - едьте в этом поезде в купе. ЛЖД для меня остается худшей в плане обслуживания хамства дорогой. Нормальный сервис только в 91 и 97/143.

Оценка 5 из 10 - думаю даже немного завышена.
Eu
User

View Profile
« Reply #27 on: 07.04.10 , 14:04 »
Share

Питання: Який вагон із купейної групи краще брати? На жаль я довгий ;) і в плацкартах не вміщаюсь :(, а оскільки поїзд має силу-силенну зупинок, то плацкарт у ньому це прохідна на заводі :)

чи щось у цьому потязі за останні роки змінилось? бачу тут і стаття про нього вже була...

Раніше, років 7-3 тому, я ним їздив регулярно за трасою Ковель-Київ десь раз-два рази на рік. Білет купував перед відправленням поїзда...
Ось знов грошей нема і розглядаю варіант ним проїхатись, щоб не трястися в автобусі, спина не витримає... вночі всеж краще спати)))

Пам'ятаю, що в деяких складах поїзду плацкарти були нові, здається ви їх називаєте корюківськими, дививсь на них і заздрив...
А от щодо захоплення більшості чатланів щодо купейних вагонів - не поділяю. Жодного разу не трапив на нормальне купе: старі, білі, брудні, смердять пилом, туалети мокрі, білизна мокра... еххх
Одного разу навіть сварився з провідницею щоб поміняла постіль, бо та взагалі була брудна (не випрана), хоч і запакована...
Контингент подорожуючих добрий, жінок більше. Одного разу їхав із сім'єю монголів, яких поляки на кордоні не пропустили; іншого з жінкою  з Червонограду,здається вона була з виборчого штабу Януковича підчас революції, то облаяла мене нізащо...
Але власне, як і Ковель приємне місто, то і подорожуючі приємні, навіть у плацкартах; провідниці теж чемні, як це стандартно є на західному напрямку...

Я ще застав ті часи, коли у цьому поїзді було св. Але від купе воно відрізнялося лише застеленими ліжками, відсутністю двох верхніх полиць та відсутністю пасажирів))) коштувало воно пару років тому чи то 70,чи то 100 грн. А зараз купе вартує 104 грн.

Але можливо мені завжди не щастило з вагоном, тому вас і питаюся, може у вас є т.зв.розкладки чи досвід і ви мені допоможете заздалегідь зарезервувати місце в нормальному вагоні.
opex
Guest
« Reply #28 on: 07.04.10 , 14:04 »
Share

Нема там нового плацкарту, а крюківський - це купейний взагалі.
Плацкарт там буває страшкуватий, купе за років 5 не змінилося, але як на мене - воно трохи краще плацкарту.
Eu
User

View Profile
« Reply #29 on: 08.04.10 , 05:04 »
Share

дякую орех!

Проте мені йшлося про те, який з купейних вагонів обрати. Адже їх там кілька.
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9
Print
Jump to: