Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.08.17 , 20:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Včasná jízdenka Evropa

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Včasná jízdenka Evropa  (Read 357 times)
Привид з 2007-го
Guest
« on: 09.08.17 , 03:08 »
Share Reply with quote

Вітаю!

Придбав щойно квиток Včasná jízdenka Evropa на 13 серпня на таку комбінацію поїздів :

з Богумина до Праги: ЕН442 «Богемія» Гуменне — Прага, відпр. 03:29, приб. 07:22
з Праги до Чеських Будейовиць: Р705 «Світ» Прага — Чеські Будейовиці, відпр.07:32, приб. 09:52
з Чеських Будейовиць до Лінца: 8303 «Влтава-Дунай» Чеські Будейовиці — Лінц, відпр. 10:03, приб. 12:24
з Лінца до Інсбрука: РЖ564 Аеропорт Відень — Інсбрук, відпр. 12:48, приб. 15:59

Чи вірно я розумію, що конче необхідно використати лише третій з них і саме 13го числа, а на інших ділянках маршруту квиток буде діяти на будь-які інші поїзди упродовж 13 та 14 серпня?
Наприклад, мене дуже бентежить ризикована стиковка у Празі, та й в Богумині стирчати до пів на четверту ранку не хочеться, то я б радше поїхав звідтам не «Богемією», а «Словакією», бо вона у Прагу прибуває на годину раніше.
Так само хотілося б декілька годин присвятити Лінцу, а в Інсбрук поїхати чимось дуже пізнім, наприклад, нічним Відень — Бреґенц.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 09.08.17 , 04:08 »
Share Reply with quote

Придбав щойно квиток Včasná jízdenka Evropa на 13 серпня на таку комбінацію поїздів :
з Богумина до Праги: ЕН442 «Богемія» Гуменне — Прага, відпр. 03:29, приб. 07:22
з Праги до Чеських Будейовиць: Р705 «Світ» Прага — Чеські Будейовиці, відпр.07:32, приб. 09:52
з Чеських Будейовиць до Лінца: 8303 «Влтава-Дунай» Чеські Будейовиці — Лінц, відпр. 10:03, приб. 12:24
з Лінца до Інсбрука: РЖ564 Аеропорт Відень — Інсбрук, відпр. 12:48, приб. 15:59

Чи вірно я розумію, що конче необхідно використати лише третій з них і саме 13го числа, а на інших ділянках маршруту квиток буде діяти на будь-які інші поїзди упродовж 13 та 14 серпня?
Наприклад, мене дуже бентежить ризикована стиковка у Празі, та й в Богумині стирчати до пів на четверту ранку не хочеться, то я б радше поїхав звідтам не «Богемією», а «Словакією», бо вона у Прагу прибуває на годину раніше.
Так само хотілося б декілька годин присвятити Лінцу, а в Інсбрук поїхати чимось дуже пізнім, наприклад, нічним Відень — Бреґенц.
(Заинтересованно) А почем взяли? Если за 1277, как сейчас показывает - зря, можно было за 505 взять Прага-Иннсбрук на поезда из вашей стыковки и за 351 докупить "Словакию".
Понимаете правильно, начать поездку надо 13 числа и пересечь границу на указанном поезде, остальными поездами можете пользоваться по своему усмотрению.
Привид з 2007-го
Guest
« Reply #2 on: 09.08.17 , 08:08 »
Share Reply with quote

638 крон (24 євро).
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 09.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

А Ви у свій квиток подивіться.
ЧД (як і SBB) пише обов'язкові поїзди у верхній половині електронного квитка, у тій графі, що безпосередньо під графою VIA (а ДБ наприклад - безпосередньо тулить у графіу VIA).
Там де Povinný vlak/Zugbindung і далі номер(и) поїзда.
а в Інсбрук поїхати чимось дуже пізнім, наприклад, нічним Відень — Бреґенц
з нічними поїздами OeBB може виявитись не все так просто, треба у OeBB питати.
Принаймні звичайний внутрішній квиток OeBB навіть по повному тарифу - на нічний поїзд чомусь не годиться (на нічні поїзди для внутрішнього сполучення - у OeBB окремий тариф, глобалпрайсоподібний, при чому з переломом тарифа якщо далі поїздка продовжується денним поїздом. Але може міжнародний квиток навідміну від внутрішнього все-ж можна використати в нічному поїзді.
Якщо в полі Povinný vlak/Zugbindung поїзда RJ564 немає - то іншим денним поїздом точно їхати можна, а от щодо нічного - я б на Вашому місці написав-би у OeBB запитання, показавши свій квиток. Поцікавився-би чи можна цим квитоком у нічному поїзді скористатись.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 09.08.17 , 13:08 »
Share Reply with quote

щодо нічного - я б на Вашому місці написав-би у OeBB запитання, показавши свій квиток. Поцікавився-би чи можна цим квитоком у нічному поїзді скористатись.

Пишуть, що на Nightjet не можна: https://www.cd.cz/assets/info/cim-se-ridime/zuj_11_06_2017_zmena_14_final_cb.pdf
Vlaky ÖBB Nightjet v přepravě mezi Rakouskem, Německem, Itálií a Švýcarskem jsou vedeny jako vlaky IRT - ve vlacích je povinná rezervace míst, neplatí zde žádné jízdní doklady vydané dle SCIC-NRT. Globální ceny (IRT) se vztahují v těchto vlacích také na rakouskou vnitrostátní přepravu - výjimku tvoří oddíly na sezení, které jsou v Rakousku použity pro denní dopravu.

Там є ще, правда, EN 40462/EN 50466 (Будапешт/Прага-Цюріх), який відходить з Лінцу о 1:05, але він ніби теж на глобалпрайсі.

« Last Edit: 09.08.17 , 14:08 by volotar » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 09.08.17 , 14:08 »
Share Reply with quote

jsou vedeny jako vlaky IRT
ага. Заодно стало зрозуміло чому OeBB на свій нічний поїзд не приймає свій-же звичайний внутрішній квиток, а на поїздку з пересадкою з нічного на денний - відбувається перелом тарифа.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 09.08.17 , 17:08 »
Share Reply with quote

jsou vedeny jako vlaky IRT
ага. Заодно стало зрозуміло чому OeBB на свій нічний поїзд не приймає свій-же звичайний внутрішній квиток, а на поїздку з пересадкою з нічного на денний - відбувається перелом тарифа.

Як думаєте, яких часових рамок стосується припис:
výjimku tvoří oddíly na sezení, které jsou v Rakousku použity pro denní dopravu.

Спочатку я подумав, що denní dopravu - це ті, які не перетинають північ. Але бачу, що сайт ÖBB може пропонувати внутрішні не-IRT квитки (без резервації) на EN потяги, на кшталт Linz - Salzburg 23:00 - 0:22. Теоретично, це може також означати, що на даному маршруті можна скористатись VJE квитком від ČD для проїзду в сидячці. Але це вже дійсно треба ÖBB писати. 
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 10.08.17 , 12:08 »
Share Reply with quote

я думаю тут не про часові рамки мова, а саме про, що поїзд з внутрішньоавстрійської точки зору тарифікується так само як денні.

Tags:
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: