Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.11.17 , 19:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

Travelogues

Купівля квитка на п. 144 Ніжин - Харків (причіпні вагони).

Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Author Topic: Купівля квитка на п. 144 Ніжин - Харків (причіпні вагони).  (Read 1414 times)
Entony
Active user

View Profile
« on: 17.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

Одного дня (друзі з міста Суми) запросили мене в гості. Так як ніколи не бував в тих місцевостях, то вирішив, що треба поїхати. Під тими місцевостями маю на увазі всю дорогу від Києва до Ніжина, дальше до Конотопа, Ворожби та Сум.
Так як поїздка буде починатись зі Львова, відповідно, прийдеться робити пересадки. Думав про Київ, Харків, Конотоп, Люботин і тд. Проаналізував все. Вибрав Київ як найкращий варіант. Купив квиток на п.050 Трускавець - Київ з прибуттям до Києва в 07:30. Дальше потрібно було думати, як їхати з Києва до Сум.
Згадав, що ходить такий п.053 Ст.Петербург - Київ (з причіпними вагонами до Харкова та Дніпра). Передивися розклад. Вагони з Ніжина до Харкова відправляються в 12:42, відповідно, все досить гарно складається. Адже від 07:30 до 12:42 можна добратись з Києва до Ніжина, і приміськими, і швидкими електричками.

Постало головне запитання: як купити квиток на п.144 з Ніжина до Сум?
Букінг відпав зразу. Адже квитків на цей поїзд він не продає, ні завчасно, ні тим більше, коли вже поїзд перетне кордон з Україною.
Знаю, що сайт Білоруської залізниці показує квитки на поїзда по Україні, що йдуть з-за кордону, якщо на них можна купити квитки. Подивився і помітив, що на мою дату (25/08) показує 18 плацкартний вагон для продажі. Відповідно, прийшлось топати до каси. Попередньо дізнався, що касир повинна при формуванні запиту вказати букву "О" або "Б". Також ще один форумчанин написав, що потрібно вказати саме букву "О". Для заспокоєння самого себе передзвонив в залізничну довідку в Чернігів. Мені дійсно підтвердили, що можна купити квитки на 25/08 але потрібно вказати букву "О" внизу екрана.

Так-от прийшов до каси. Кажу касиру: 25/08 з Ніжина до Сум на п.144 і внизу поставте букву "О" при формуванні запиту. Тоді я вперше побачив не добрий погляд касирки. Так як екран був повернутий до мене, то бачив все, що вона набирає. Вперше подала запит без букви "О". Відповідно видало доступні квитки на всі потяги, що є в цей день. Відповідає мені касир, що на п.144 немає квитків і взагалі такого поїзда немає. Але я їй кажу, що вкажіть будь ласка внизу букву "О", коли формуєте запит. Вона тоді так і зробила. І дійсно їй видало на екрані лише п.144 з Ніжина до Сум. Дальше почалось саме цікавіше. Давайте мені квиток на цей поїзд. Тітонька тоді повернулась на головну сторінку, вводить номер потягу 144К. Але квиток їй не формується. Внизу буква "О" була присутня. Касир не вводила більше ніяких даних - лише "ВІД" станції, "ДО" станції, на дату і номер потягу. Потім я їй сказав нехай попробує ввести ще номер вагону (18П). Але також ніякого результату не було. Екран лише блимнув і не сформував ніякого квитка. Дякую їй і збираюсь вже йти (за мною вже назбиралось кілька людей в черзі). Тітонька-касир каже бери квитки на п.780 Київ - Суми і не випендрюйся. А я ж знаю, що квиток на цей поїзд коштує десь поза 200 гривень. Адже промоніторив майже все, що ходить через Суми і до Сум. Спасибі, не потрібно, відповідаю. Думаю ок. На сьогодні хватить. Попробую завтра ще раз в інші якійсь інші касі.

Прийшовши додому. Написав форумчанину Maxy про свою проблему. Він мені пояснив кілька нюансів, де я допустив помилку при формуванні запиту. А саме:
- правильний запит повинен містити лише категорію вагона. Хоча б одну літеру. Тобто, П або К (без ніяких номерів!);
- можливо, було потрібно ввести номер поїзда не 144К, а 053А (тобто саме той номер з яким виїжджає поїзд з Петербурга);
- обов'язково повинна бути вказана точно дата, коли поїзд відправляється з Ніжина (а не з Ст.Петербурга);
- також не потрібно вказувати бажане місце на якому б хотілось поїхати, а погоджуватись саме на це місце, що дасть тобі система. Цей пункт мені не подобається найбільше. Але і тут є вихід.

"Озброївшись" цими всіма даними пішов наступного дня знову до каси. І яким було моє здивування, коли працювала одна каса і там сиділа та ж сама жінка-касир, що і вчора. Подумалось мені, оххх зараз буде весело :) Підходжу. Тітонька піднімає голову (тут я відчуваю знову не добрий погляд від неї).
Ну, що ж вводимо: 144К Ніжин - Суми на 25/08 (з буквою "О" внизу). Потім кажу введіть просто вид вагона букву П без ніякого номера. Результату ніякого.
Дальше прошу ввести ті самі дані але вже з номером 053А. Теж нічого. Тим часом касирка вже починає єхидно посміхатися :)
Аж потім кажу попробуйте ввести ще мої ініціали. З 053А не спрацювало. А от з 144К "народився" квиток. Юхууу. Зрадів. Але потім ще раз їй кажу поверніться назад і скасуйте мені постіль і чай в квитку. Вона це зробила без питань і без моєї допомоги (хоч це вона знала як зробити без сторонньої допомоги :).
Чесно кажучи тітка-касир аж офігіла, бо сама не вірила, що щось з цього вийде (весь час її лице показувало це). Але результат заставив її лице перекоситись :) А ціна в 38 гривень з Ніжина до Сум мене порадувала. Коли квиток був у кишені, відповідаю тьоті: ось вам і економія (замість 780 експреса з ціною 200 гривень), електричка за 14 гривень з Києва до Ніжина і потяг з Ніжина до Сум за 38 гривень. От і рахуйте самі. Вона промовчала. До речі, мені видало 25 нижнє місце. Але це вже інша історія як так сталось.
Ще раз дякую Maxy та іншим форумчанинам за допомогу!
« Last Edit: 17.08.17 , 14:08 by Entony » Logged
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 17.08.17 , 13:08 »
Share Reply with quote

Трясця, як все складно.
sean
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 17.08.17 , 13:08 »
Share Reply with quote

Жесть. Я колсиь купував кілька разів в Хмелі, в Києві на 73 і 23, то ніколи таких проблем не було, а тим більше, ніким я не керував. Це цьоця така тупенька чи в чому причина?
Entony
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 17.08.17 , 14:08 »
Share Reply with quote

Все-таки 073 чи 023 проходять Київ та Хмельницький. Відповідно, напевне в касі знають як подавати запит до Московської залізниці.
В моєму ж випадку потяг взагалі немає ніякого відношення до Львівської залізниці. І навіть не проходить по Львівській залізниці. Скоріш за все мій касир навіть не знала, що потрібно подавати запит до Жовтневої залізниці. А чи тупа вона? Думаю, що ні. Все-таки працює на УЗ. А там тупих людей не має бути. Хоча ... :)
« Last Edit: 17.08.17 , 14:08 by Entony » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 17.08.17 , 14:08 »
Share Reply with quote

То Ви де в касу ходили - у Львові? А яка різниця, проходить він Льв чи ні? Звертатись до Мск вони точно вміють, а до Окт - більше розуму треба? Ну то на холєри вони взагалі там сидять? Сабжі такого типу і так є якимись привидами, то ше й курвисько наманікюрене за шклом носом буде крутити.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 17.08.17 , 15:08 »
Share Reply with quote

Так як я зрозумів пані касир посилає всіх, хто хоче їхати до Сум на 780 експрес щоб не паритись. Так менше мороки для неї. У Львові.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 17.08.17 , 16:08 »
Share Reply with quote

А какое в данном случае различие между ключами "О" и "Б"?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 17.08.17 , 16:08 »
Share Reply with quote

О - берет у октябрьской дороги, Б - у БЧ.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 17.08.17 , 16:08 »
Share Reply with quote

Добавлю ще.
Більшість місць - лежить у Жовтневої залізниці, тому "О".
Але у БЧ можуть лежати місця у змінних трафаретах, якщо вони є. Там звісно мізер місць, але вони мабуть є, чи то по Вітебську, чи по Могильову. Тому у ВЦ:Б може завалятися також кілька місць.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 17.08.17 , 16:08 »
Share Reply with quote

Нет там переменного трафарета. Сейчас, по-моему, вообще ни на какой поезд нет переменного трафарета.
Tags:
Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Jump to: