Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
13.12.18 , 22:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reply | Print
Author Topic: Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену  (Read 18817 times)
Victo_Riya
Guest
« on: 03.09.17 , 00:09 »
Share Reply with quote

Вечір добрий!
Прошу поділитись громадян України досвідом про безвізовий в"їзд до країн Шенгену з біометричним паспортом.
На поточний момент цікавить залізничний прикордонний контроль при в"їзді до Угорщини  через Захонь.
Що питали? Які документи перевіряли? Просили гроші показати чи ні?
Вимоги в теорії знаю, а як воно на практиці проходить...? Чи є мовна проблема при спілкуванні з угорськими прикордонниками?

Примітка: Якщо є бажання, то можна в цій темі і про досвід безвізових поїздок через інші кордони ЄС писати.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 03.09.17 , 00:09 »
Share Reply with quote

Пользуйтесь поиском по форуму, тема обсуждалась не раз, наиболее свежий случай здесь:

http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123588.msg471323#msg471323
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 03.09.17 , 01:09 »
Share Reply with quote

наиболее свежий случай здесь:

http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123588.msg471323#msg471323
Я їздив не по безвізу, у мене довгострокова віза, тому питань майже ніяких не виникало.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 03.09.17 , 01:09 »
Share Reply with quote

Менше з тим, ваш звіт дуже інформативний для новачків.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 03.09.17 , 12:09 »
Share Reply with quote

Менше з тим, ваш звіт дуже інформативний для новачків.

У звіті Snookerok розповідає про перетин (виїзд) словацько-українського кордону через Чієрну-над-Тисою, а топікстартера, наскільки я зрозумів, цікавить в"їзд через угорський кордон.
А в"їзд і виїзд - це різні речі, при в"їзді більш ретельний контроль.
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 03.09.17 , 13:09 »
Share Reply with quote

... звіт дуже інформативний для новачків.
А чому ви вважаєте, що той звіт інформативний для новачків? Та щей дуже. Я як новачок запитую, а не з метою образити автор того посту. Навпаки, думаю той звіт важливий і якщо буде час,  задав би багато запитань. Але, що там може зрозуміти новачок з його совковою логікою мислення (знову ж таки, по собі сужу)? Наприклад, тема називається EN 443 "Bohemia" Прага - Гуменне, потім читаємо Оломоуц гл. н. - Чієрна-над-Тисою. Далі, спальний ВБС Прага - Київ, вагон УЗ. Далі, цитуємо самого автора:
З Брно до Пршерова їхав регіональним поїздом, з Пршерова до Оломоуца особним (типу приміським). Кондукторки дивились на той квиток з піднятими бровами, а в приміському навіть запитала в мене чи я їду до Оломоуца, бо в квитку у графі VIA чітко написано Prerov*Hranice NM*...
Отже, якщо це буде читати новачок, наприклад, такий, який тут запитував, куда там бігти в Чопі за білетами та таможнею? Він поки ще не розуміє, що Чоп --- це передостаннє місто на землі, об якого розбиваються волни Отлантіческого океану и там не треба нікуди бігти. Навпаки, там кожна хвилина тягнеться як година і ти не знаєшь куди себе діти. Ну то таке...

Якщо ж казати по суті, то мені дуже зберегла нерви распечатка з букінгу, як мені тут порадили. Але тоді ще ніякого безвізу не було.

PS: впрочем, это всё риторические вопросы
« Last Edit: 03.09.17 , 13:09 by Leonid » Logged
VB
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 03.09.17 , 14:09 »
Share Reply with quote

Та нічого там страшного не буде. Голий паспорт, - запитають чи вперше. Якщо є інший чи старий, - покажите. Ні, чи не захочете, - так і скажите,- вперше. Якщо буде візова історія нормальна, - багато шансів що влуплять штамп і підуть далі. Якщо вперше, запитають про мету майже обов'язково - скажите "Будапештет серетнім лятні, ньоралок" (Хочу побачити Будапешт, я у відпустці), чи "унлєті талакозу Будапештен" (маю ділову зустріч у Будапешті), це вже що захочите і як у Вас буде з паперами. Про гроші може запитають, а й може й ні. Так само й зворотні квитки чи проживання. Раз на раз ніколи не приходиться. Ніхто Вам ніякої стопроцентної поради не дасть. Так само як і з візою, чи без неї, - ніколи не можна стверджувати, що отак воно і буде.
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 03.09.17 , 18:09 »
Share Reply with quote

Входные данные:
1 Био паспорт с ранее использованной чешской визой, и кучей штампов других стран
2 Обычный паспорт с 2 визами ес, штампами РБ и Грузиии + чистый био паспорт

Украина - Румыния погран переход Дяково-Халмеу.
Почему-то спрашивали Украинцы куда едем.
Румынов полностью удовлетворил ответ - аэропорт Тимишоара, по-моему без демонстратори посадочных.
В Бергамо, показывали програму и брони жилья, посмотрели визы в небио паспорте.
Возвращались тоже через Румынию, в Бухаресте просили показать посадочный, на самолет на котором мы прилетели.

Страховки не оформляли и вопросов о них не было.
Выписка из банка была только приватовская без мокрых печатей (с мокрой печатью стоит 100 грн), н про нее ни про наличность тоже вопросов не возникало.

« Last Edit: 04.09.17 , 01:09 by nikooolay » Logged
yambor
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 03.09.17 , 21:09 »
Share Reply with quote

Їхали на 705 в Перемишль місяць тому з пустими біопаспортами - ніяких питань поляки не задали, штампанули паспорти і все. В решти пасажирів з біометрикою - теж нічого не питали, а в пасажирів з візами питали броні і запрошення.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 04.09.17 , 11:09 »
Share Reply with quote

Отже, якщо це буде читати новачок, наприклад, такий, який тут запитував, куда там бігти в Чопі за білетами та таможнею? Він поки ще не розуміє, що Чоп --- це передостаннє місто на землі, об якого розбиваються волни Отлантіческого океану и там не треба нікуди бігти. Навпаки, там кожна хвилина тягнеться як година і ти не знаєшь куди себе діти. Ну то таке...
Пишучи подібні звіти я не ставлю собі за мету написати якийсь мануал для людей які ніколи в Європі поїздами не їздили. Я просто ділюся враженнями про поїздку, яка більшою чи меншою мірою є нестандартною, принаймні для мене. Комусь це може бути інформативно, а комусь ні. Це ж форум, завжди можна задати уточнюючі запитання якщо вони виникли.
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reply | Print
Jump to: