Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.01.21 , 10:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену

Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]
Reply | Print
Author Topic: Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену  (Read 46999 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #180 on: 23.09.19 , 21:09 »
Share Reply with quote

Колеги, а в Катовіцах на паспортному сильно/довго сношають? І чи реально встигнути на автобус в місто о 12:55, прибувши рейсом зі Львова о 12:05?
Tripper
User

View Profile
« Reply #181 on: 24.09.19 , 02:09 »
Share Reply with quote

Колеги, а в Катовіцах на паспортному сильно/довго сношають? І чи реально встигнути на автобус в місто о 12:55, прибувши рейсом зі Львова о 12:05?
У мене був досвід і за 5 хвилин проходження кордону у Катовіцах, бувало так що і годину стирчав якщо не пошастило одним з перших потрапити на паспортний контроль. Постарайтеся у автобусі, який везе від літака у термінал стояти біля дверей. Але буває так що впускають у автобус через двері які розташовані з однієї сторони, а випускають з дверей які з іншої сторони автобуса. Постарайтеся прикинути як поїде автобус і яким боком буде паркуватися біля терміналу. А також гляньте, чи багато рейсів придуває у Катовіце з не-шенгену.
В цілому, думаю, у Вас хороші шанси встигнути на автобус який відправляється через 50 хвилин після прибуття.
А щодо того наскільки сильно і довго сношають, залежить від адекватності пасажира і наскільки чітко відповідати на питання. Бажано відповідати по суті і не казати нічого зайвого. І впевнено почуватися.
sean
Active user

View Profile
« Reply #182 on: 24.09.19 , 09:09 »
Share Reply with quote

Щиро дякую. Відпишусь по факту.
odessit
Active user

View Profile
« Reply #183 on: 24.09.19 , 10:09 »
Share Reply with quote

станция Дорохуск Польша 18.09.19. Поезд Киев-Варшава
В соседнем купе польская пограничница устроила молодым парням настоящий допрос с пристрастием: куда? зачем? разрешения на работу? вы родственники? страховки? наличность?чем будете ехать после Варшавы? В целом строго, но корректно.
Я уже приготовился: все билеты, страховку, бронь отеля, наличка и карта. Заходит: пан едет по визе или биометрия? Биометрия. Полистав паспорт с одним литовским штампом и кучей разных СНГешных - шлемает штамп и гуд бай. Тоже самое спросила и у соседа по купе. Все. Видел в окно что с поезда ссадили четверых мужиков-заробидчан.

А вот таможенный контроль жесткий: я ехал в Варшаву на 4 дня с небольшим рюкзачком: все выворачивал и полностью показывал содержимое.Потом попросили выйти в коридор и облазив все что можно в купе таможенница ушла дальше. Но не тут то было: приходил мужик с огромной отверткой и давай выламывать кондиционер в потолке. Открыв "дверцу" в потолке он туда залез полностью и куда то дальше пополз, что то начал откручивать шуруповертом, но через минуту вылез с грустным лицом и говорит: ма...
В вагоне так обшманали 4 купе. Еще и под вагоном что то бахкали. В общем несмотря на то что в вагоне опломбировано все что можно и польскими пломбами и пломбами ВЧ Киев- видимо продолжают возить контрабас загружая его еще в депо в Киеве...

joinandgetaway
Guest
« Reply #184 on: 24.09.19 , 11:09 »
Share Reply with quote

Я все ж був би вдячним за відповідь на відповідь) №179 - чи нормально, що виїзний штамп ледь помітний? Бо не хочу проблем при подальших поїздках.
opex
Active user

View Profile
« Reply #185 on: 24.09.19 , 11:09 »
Share Reply with quote

Я все ж був би вдячним за відповідь на відповідь) №179 - чи нормально, що виїзний штамп ледь помітний? Бо не хочу проблем при подальших поїздках.

У мене було що французи ледь тиснули штамп вильоту і наступні півроку кілька разів прикордонники питали - а коли ви вилетіли з шенгену? Я їм показував на цей кволий штамп і вони під якимсь кутом його роздивлялися, але після ніяких проблем не було.
А ось недавно взагалі хтось із прикордонників взагалі його не помітив і шльопнув зверху свій штамп.
Висновок - таке буває, але будьте готові до пари зайвих питань.
joinandgetaway
Guest
« Reply #186 on: 24.09.19 , 11:09 »
Share Reply with quote

Дякую.
VB
Active user

View Profile
« Reply #187 on: 24.09.19 , 11:09 »
Share Reply with quote

Колеги, а в Катовіцах на паспортному сильно/довго сношають?
Саме переше, - раз на раз не приходиться. І це скрізь.  Недавно у загалом нормальному у цьому відношенні Цюріху влаштували зразково-показову виставу, всім рейсам, причому мову спілкування з прикордонною службою можна було вибирати собі до вподоби, включно, навіть з польською. За годину, що я там стояв у черзі нікого не затримали, пустили всіх. Але це не даремно, - певно щось знали...
 Ну й друге, - у Польщі постійно відбувається ротація у прикордонній службі, а останніх півтори року, -  суттєва. Боротьба з корупцією, точніше її попередження. На гроші ЄС. На окремих пунктах за останній рік навіть до 40% особового складу було змінено. У Катовіце, наскільки я пам'ятаю з преси, - з літа минулого року - навіть новий комендант, колись давно він там вже працював заступником коменданта. Тому часи проходять, десь стає краще, десь гірше...
 Щодо автобусу, - як пощастить. Треба щоб і рейс вчасно прибув, вийти з літака не ловлячи гав, і в чергу стати швидко, і щоб на стійці не стажист сидів, не трапились попереду елементи, яких будуть півгодини допитувати, багаж, і таке все інше....
sean
Active user

View Profile
« Reply #188 on: 24.09.19 , 13:09 »
Share Reply with quote

35 хв польоту зі Львова. Літак приземлився 11:47 замість 12:05. Десантувались оперативно, в автобус погрузились теж. Вийшов в числі перших, переді мною було 5 чол, а уже за мною - довжелезна черга. Багато дядько не питав, відпускав відносно швидко. У мене поцікавився, буду в Польщі чи полечу далі. Показав йому посадковий на наступний сегмент і він шльопнув паспорт. В результаті, не надто поспішаючи, я встиг на автобус 12:25.
Юрій
User

View Profile
« Reply #189 on: 11.10.19 , 18:10 »
Share Reply with quote

Шановні,
ніяк не зберусь написати про свій досвід. Так от...
2017 рік. Тільки-тільки прийняли рішення, що безвіз таки буде. Ми з сином (20 років) їдемо до Німеччини. Того часу Візз-ейр ще не літав з Києва до Берліна, тож маршрут був Київ-Львів (поїзд), Львів- Берлін (Шенефельд) (авіа). Готові були на 101%. Білети взад, бронь всіх готелів, страховка. Все роздруковано, складено в файлік, на пасконтролі тримаю це все напоготові. Але не запитали жодного питання. В порожній паспорт тицьнули штампік і за хвилину все. Але раптом до мене доходить, що всі папери у нас в ОДНОМУ примірнику і всі вони в мене. А син іде за мною. Я затримуюсь з тими паперами біля бошівського погранця,  готовий дати відповіді на будь-яке питання. Але і тут не пощастило. Знову жодного питання. І знову в порожній паспорт тицькає штампік. Отакої. Безвіз -- рулить.
2018 рік. Лечу до Мюнхену. Візз-ейр до Меммінгену. Теж всі папери були напоготові. На пасконтролі дійсно запитали, чи є зворотній квиток на літак? Я кажу є, але не на літак, а на поїзд і лізу за паперами. Поки я їх діставав, то штампік вже стояв. Безвіз -- рулить.
2019 рік. Ми з сином летимо до Амстердаму (Схіпхол).  Разом підійшли до контролю. Погранець запитав яка мета поїздки? Туризм. А чого приперлись до Голандії? Бо це наступна точка нашого плану. А яка була попередня точка? Німеччина. Ця розмова була спрямована тільки для того, би зайняти час спрацьовування апарату, що читає чіпи паспортів. Клац-клац і шатмпіки є. Безвіз -- рулить.
2019 рік. Їду до Кракова поїздом Київ-Перемишль. Біля мене сидів хлопець-українець, що їхав на роботу. В нього попросили дозвіл, контракт і щось ще. Після кількохвилинної розмови з ним, мені поставили штамп автоматично, без питань. Безвіз -- рулить.
І пару слів "на панятнам языке". Классная штука -- биометрика с безвизом. Кататься можно практически по всей Европе. В любое время дня и ночи. Планируешь все сам. Никому ничего не надо объяснять или доказывать. Красота. Безвиз -- рулит.
Tags:
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]
Reply | Print
Jump to: