Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.08.18 , 01:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
Reply | Print
Author Topic: Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену  (Read 13878 times)
VB
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 17.12.17 , 15:12 »
Share Reply with quote

Да они там не видел, что-бы считали.
-А в пана готувка є?
- Ага. Ось (Витягується гаманець, відкривається, витягується щось звідти, якісь євро, долари. Страж зі своєї буди споглядає. Якщо нема, - а пан ма білет вручити на Україну?)
Таке бачив. Насправді, можна хоч надрукувати фантиків, вони їх в руки не брали ні разу. Показували квитки бачив. Також там в ПДФ що хоч можна намалювати. Також бачив таке, що ні грошей, ні квитків не було, але вони задовольнялись тим, що їм там розказували що куплять в Польщі квиток, і друзі їх там забезпечать. Хоча по закону, - то треба мати 100 злотих (24 євро) на день перебування, але не менше 300 злотих (72 євро) за поїздку на одну особу.
Додам ще, що в автобусі Київ - Прага пасажирів, які говорили, що їдуть до Праги, раз були перевіряли якраз не за своїми правилами, а за чеськими. 40 євро на день для подорожей, не довших за 30 днів, 15 євро на день для періоду понад 30 днів. Для тих, хто має національну візу або дозвіл на тривале проживання і лишається понад 90 днів – 3000 євро. Багато ж їхало якраз з дозволами, які 3000 євро? То стражі самі запитували, що пан же має на картці щось? Так і записували.
« Last Edit: 17.12.17 , 15:12 by VB » Logged
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 17.12.17 , 15:12 »
Share Reply with quote

Интересно, гривни в качестве готивки прокатят? Менять гривны на евро/доллары, а потом в Перемишле менять на злотые как-то не особо. ИМХО гривны на злотые можно будет там поменять. Не думаю, что курс будет дороже чем в Киеве :)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 17.12.17 , 16:12 »
Share Reply with quote

Не знаю як зараз,  а в серпні-вересні у Польщі курс гривні був дуже невигідний.  Та й мало обмінних пунктів їх приймало.  В Україні злоті купити не проблема, в т.ч. і у столиці. 
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 17.12.17 , 16:12 »
Share Reply with quote

В інтернетах пишуть, що в Перемишлі начебто з цим проблем немає. В Києві поки що не дуже знайшов, де їх можна купити. Завтра по банкам пройдусь, запитаю.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 17.12.17 , 16:12 »
Share Reply with quote

В інтернетах пишуть, що в Перемишлі начебто з цим проблем немає. В Києві поки що не дуже знайшов, де їх можна купити. Завтра по банкам пройдусь, запитаю.

Спробуйте пошукати в польських банках - КредоБанк чи IdeaBank.

А страховку сейчас надо оформлять/покупать? На границе её могут спрашивать?

Якщо у Вас біометричний паспорт, то страхівку від Вас вимагати не мають права. Але це, звісно, ще не означає, що про неї не будуть питати :)
Ми це обговорювали тут: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123545.msg470341#msg470341
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 17.12.17 , 16:12 »
Share Reply with quote

да
VB
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 17.12.17 , 22:12 »
Share Reply with quote

Якщо будете купувати за долари чи євро в Перемишлі злоті, - то також звертайте увагу на курс. 5 грош начебто нічого, але коли може там захочете придбати щось в Медіа, сума величенька, то річ не про філіжанку кави буде. Ну й такс-фрі також майте на увазі.
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 22.12.17 , 22:12 »
Share Reply with quote

Почитал отчет Дмитра о литовской границе:
До Каунаса ехали автобусом Минск - Каунас 23.30 - 5.40.
В поездке произошло приключение на литовской границе. Неожиданно у меня литовка-пограничница попросила бронь жилья. Я же не хотел афишировать, что еду в Польшу через Литву. От неожиданности вопроса я замялся. Не ожидал такого. Да и никогда литовцы в Шальчининкае такого не спрашивали; обычно никаких вопросов никогда и не задавали. А здесь в Медининкае чего-то заинтересовались. Я еще не знаю чего ляпнул, что еду в Каунас, а потом в Вильнюс. А в Вильнюсе буду ночевать там, где и всегда -- международная школа по улице Дзуку, 43. Нет, покажите бронь. Я уже сам разнервничался и тоже на повышенных тонах стал разговаривать. Мол, я же не беженец, в паспорте тьма штампов разных, в том числе немерено штампов Литвы, в кармане 600 баксов и некая блонда ставит препоны.  Итог.....мол, на первый раз прощаем и пропускаем.
Потом во время стоянки в Вильнюсе водитель автобуса мне рассказал, что в последнее время здесь литовские пограничники просто взбесились. И рассказал, что пару дней назад перед ним оформлялся автобус Киев - Вильнюс, то там людей без брони жилья просто высаживали и не пропускали в Литву.

Раньше когда я ездил по шенгенским визам, то как-то более пофигистически относился ко всем этим броням, обратным билетам и необходимой сумме наличных. Наверное, это неправильно, но лично у меня их проверяли очень редко.
А когда нам дали безвизовый режим, то ЕС запустило что-то вроде информационной кампании и том как ездить правильно: https://travel.europewb.org.ua Я почитал и подумал, что надо к вопросу пересечения границы относиться серьезнее, чтобы не портить Украине статистику. Теперь всегда перед поездкой готовлю пакет документов.
« Last Edit: 22.12.17 , 22:12 by Alexeich-07 » Logged
opex
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 23.12.17 , 09:12 »
Share Reply with quote

В Вильнюсе часто в аэропорту видел подобные допросы про брони и билеты. У меня лично раз несколько минут пограничница разыскивала выездной штамп, которые французы поставили криво и слабо, ей показалось что я превысил 90 дней. Так что литовцы еще те блюстители.
Г-дзе
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 23.12.17 , 15:12 »
Share Reply with quote

Катовице все равно никто не переплюнет.
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10
Reply | Print
Jump to: