Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.07.18 , 19:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену

Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9
Reply | Print
Author Topic: Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену  (Read 12331 times)
Sath
Active user

View Profile
« Reply #60 on: 17.02.18 , 08:02 »
Share Reply with quote

Самые въедливые европейские пограничники - Германия, Голландия и Великобритания. И шведы с норвегами.
Подтверждаю. Неопытным путешественником я был в плену стереотипа, что, дескать, самые лютые погранцы в Восточной Европе и Прибалтике.
Оказалось не так - единственная страна, где неоднократно выносили мозг, была Германия. Каждый прилет туда - миллион вопросов. Даже транзит с целью выйти забрать багаж вызывает миллион вопросов.
Поляки, словаки, прибалты - все нормально, максимум спросят, куда еду и на сколько дней.
Прилет в Люблин, Польша - вопросы, не много, но стандартные. Автовъезды в Литву - самые въедливые пограничники. Германия - и раньше спрашивали в общем и целом, с введением безвиза в Гамбурге один раз спросили, сколько дней буду, и все. На второй раз там же не спрашивали ничего. В Берлине тоже не спрашивали ничего, прокатка паспорта, штамп и иди гуляй.
kop
Active user

View Profile
« Reply #61 on: 18.02.18 , 17:02 »
Share Reply with quote

Как же однако хорошо,  что внктри шенгена нат птк. Прилетел и гуляй.
У меня, например,  с вылетвми из литвопольши в основном, и штампы только литвопольские... Наземные, то есть.
Sath
Active user

View Profile
« Reply #62 on: 19.02.18 , 07:02 »
Share Reply with quote

Как же однако хорошо,  что внктри шенгена нат птк. Прилетел и гуляй.
У меня, например,  с вылетвми из литвопольши в основном, и штампы только литвопольские... Наземные, то есть.
Ну, украинцев именно наземный (а точнее, автомобильный) литовский ПТК часто шерстит и спрашивает. И мне все же удобнее сесть в Киеве в литак, выйти в Гамбурге и потратить 10-15 секунд на пограничника (плюс очередь, конечно) ))
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #63 on: 19.02.18 , 07:02 »
Share Reply with quote

Нещодавно літав у Люблін WizzAir'ом.  У мене нічого польський прикордонник не питав.  За моїми спостереженнями питання були лише до  тих,  в кого паспорти абсолютно нові,  без шенгенських штампів.

P. S.: До речі,  на поїзд від аеропорту до Любліна я не встиг.  Рейс прилетів з запізненням на 10-15 хв.  І хоч я й був ближче до початку черги на ПМК,  все одно не встиг.  Довелось їхати на автобусі за 10 зл. Взагалі,  таке враження,  що з київського рейсу 75% пасажирів їхали десь далі по Польщі,  бо  всі дружно вигрузились на автовокзалі та майже всі пішли до каси, а двом дівчатам я підказував як доїхати до залізничного вокзалу. 
Sath
Active user

View Profile
« Reply #64 on: 19.02.18 , 08:02 »
Share Reply with quote

Я літав з новим паспортом, але в ньому вже з десяток штампів. Мабуть, зміна така попалась. І так, в автобусі до Варшави третина була - супутники з літака
opex
Active user

View Profile
« Reply #65 on: 19.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

А де був контроль Данія-Швеція? У потязі на мосту?
При виході з парому в Хельсінборзі. Всі йдуть через будочку з поліцейськими, прям як в аеропорту. Назад данці не перевіряли.
От офіційна інфа https://polisen.se/en/Languages/Laws-and-Regulations/Temporary-border-controls/, на мосту теж перевіряють виходить.

Буквально вчора. При виході з порому в Швеції - подивились паспорт, спитали про плани. Тридцять секунд, ніякі документи і квитки не просили.
В потязі через міст не було ніякого контролю. Можливо епізодично там буває, але я думаю як і усюди в ЄС - пройдуть, подивляться поверхнево і усьо.
Г-дзе
Active user

View Profile
« Reply #66 on: 19.02.18 , 15:02 »
Share Reply with quote

Контроль там в другую сторону по приезду на станцию Hyllie(Malmö Arena).
Sath
Active user

View Profile
« Reply #67 on: 19.02.18 , 16:02 »
Share Reply with quote

Автомобили датчане проверяли на въезде из Германии, шведы - на Эресуннском мосту на въезде из Дании. В обратном направлении проверок не было
interfan
Active user

View Profile
« Reply #68 on: 19.02.18 , 17:02 »
Share Reply with quote

Ну так писали ж, що датчани ввели контроль на кордоні з німцями саме тому, що шведи ввели контроль на кордоні з Данією. В зворотній бік потоку нелегалів немає, тому і потреби в контролі теж :)
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #69 on: 14.04.18 , 17:04 »
Share Reply with quote

9 квітня перетинали кордон в пункті пропуску Малий Березний - Убля. Їздили на велосипедах на озеро Морське Око. Лише запитали куди їдемо, чи маємо сигарети/алкоголь і заглянули в рюкзаки.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9
Reply | Print
Jump to: