Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.07.18 , 19:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9
Reply | Print
Author Topic: Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену  (Read 12335 times)
Tr_Temp
User

View Profile
« Reply #70 on: 22.04.18 , 14:04 »
Share Reply with quote

А в аеропорті Дортмунд прикордонники дуже прискіпливі?
Бо друзі, які мешкають в Нідердландах (Неймеген), запрошують приїхати до них в гості у серпні. То думав, літаком з Києва долетіти до Дортмунда, а далі вже наземним транспортом. Але зворотнього квитка в мене не буде, бо в Україну разом з тими друзями поїдемо на їхній машині.
От думаю, як таку ситуацію прикордонникам пояснити. Тим більше, читав, що німецькі прикордонники з англійською не дуже товаришують.
Може надрукувати текст в гугл транслейт і показати на екрані?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #71 on: 22.04.18 , 14:04 »
Share Reply with quote

А в аеропорті Дортмунд прикордонники дуже прискіпливі?
Бо друзі, які мешкають в Нідердландах (Неймеген), запрошують приїхати до них в гості у серпні. То думав, літаком з Києва долетіти до Дортмунда, а далі вже наземним транспортом.
а чи не дешевше буде під'їхати з України до Любліна, Дебрецена чи Кракова, далі підлетіти до менш віддалених від Немегена місць -  Вееце, Ейндховена чи Дюссельдорфа.

Просто у Неймеген їхати з Вееце, Ейндховена чи Дюссельдорфа зручніше і зазвичай дешевше ніж з Дортмунда, і переліт з до цих місць зазвичай нема проблем вполювати за 30-40 євро (у той час як Wizz з Києва до Дортмунда на більшість дат у серпні - близько 100 євро).

Tr_Temp
User

View Profile
« Reply #72 on: 22.04.18 , 23:04 »
Share Reply with quote

а чи не дешевше буде під'їхати з України до Любліна, Дебрецена чи Кракова, далі підлетіти до менш віддалених від Немегена місць -  Вееце, Ейндховена чи Дюссельдорфа.

Просто у Неймеген їхати з Вееце, Ейндховена чи Дюссельдорфа зручніше і зазвичай дешевше ніж з Дортмунда, і переліт з до цих місць зазвичай нема проблем вполювати за 30-40 євро (у той час як Wizz з Києва до Дортмунда на більшість дат у серпні - близько 100 євро).

Та я й дивився рейси Краків-Ейндховен та Люблін-Ейндховен.
Але щоб на них потрапити це треба як мінімум на 1 день раніше виїхати з України, а може навіть й заночувати в тому ж Кракові чи Любліні. Тому я й подумав, що через Дортмунд швидше буде.
Отож, питання по прикордонникам актуальне
opex
Active user

View Profile
« Reply #73 on: 23.04.18 , 06:04 »
Share Reply with quote

Хто сказав що німці не товаришують с англійською. На рівні пояснити куди і для чого нормально зрозуміють.
VB
Active user

View Profile
« Reply #74 on: 23.04.18 , 08:04 »
Share Reply with quote

Ні разу з німцями проблем таких не було. На наземних пунктах я ще можу припустити ситуацію, коли виникне мовна проблема, а в аеропортах зрозуміють точно. Багато де якась мова якогось рівня мін є умовою при наймі, потім їх довчають. Не знаю, як в німців цей процес проходить, а ось в Празі в аеропорту персонал проходить мовну підготовку, - англійська та німецька. Якщо людина володіє ще якоюсь, це є великим плюсом при наборі, і я особисто знаю людину, яка подала резюме на вантажника, його взяли, а через місяць він вже працював у авіаконтролі через те, що володіє українською, російською та мінімально вивчив під час збору ягод фінську. Чеську вивчив сам в центрі для біженців ще до того. Англійську та німецьку його підтягнули на спеціальних курсах вже під час роботи.
klepko
Active user

View Profile
« Reply #75 on: 23.04.18 , 08:04 »
Share Reply with quote

А скажіть будь ласка, хто-небудь їздив через Литву+польщу транзитом, наприклад у Калінінград? Чи поширюється безвіз на транзит поза межі ЄС?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #76 on: 23.04.18 , 09:04 »
Share Reply with quote

А скажіть будь ласка, хто-небудь їздив через Литву+польщу транзитом, наприклад у Калінінград? Чи поширюється безвіз на транзит поза межі ЄС?

Не думаю,  що можуть бути якісь проблеми.  Кажете прикордоннику,  що їдете в Калінінград та і все.  Звісно можуть запитати квиток,  який підтвердить,  що дійсно Ви покинете  територію Литви чи Польщі. 
opex
Active user

View Profile
« Reply #77 on: 23.04.18 , 09:04 »
Share Reply with quote

Мене кілька тижнів тому на в"їзді до Швейцарії на вибірковому контролі зупинили на машині. Забрали в будочку до себе паспорт і водійське посвідчення, через 5 хвилин винесли назад, спитали звідки та куди, я все розказав. Інші документи - букінги, документи на машину, не дивились, навіть у багажник не заглянули. Спілкувалися 20% німецька 80% англійська, дядько-прикордонник років 50 видно що трохи скуто розмовляв англійською, але його напарник хлопець років 30 абсолютно вільно. За 5 хвилин відпустили.
Sath
Active user

View Profile
« Reply #78 on: 23.04.18 , 15:04 »
Share Reply with quote

Звичайно. Проблем не буде
joy
Active user

View Profile
« Reply #79 on: 24.04.18 , 11:04 »
Share Reply with quote

Подтверждаю. Немецкие погранцы говорят по-английски очень хорошо. Знаний хватает для допроса с пристрастием.

Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9
Reply | Print
Jump to: