Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.05.19 , 04:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15
Reply | Print
Author Topic: Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену  (Read 25456 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #130 on: 11.01.19 , 11:01 »
Share Reply with quote

так мене теж в Катовіце багато і довго не питали. Але через те, що подовгу мордували інших - мені довелось чекати майже 3 години в черзі на прикордонний контроль.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #131 on: 11.01.19 , 14:01 »
Share Reply with quote

так мене теж в Катовіце багато і довго не питали. Але через те, що подовгу мордували інших - мені довелось чекати майже 3 години в черзі на прикордонний контроль.

Мені пощастило, я був другим у своєму віконці. Тих, хто перед мною теж багато не питали. Тому що там далі було - не знаю.
ANDRII_DNIPRO
User

View Profile
« Reply #132 on: 11.01.19 , 15:01 »
Share Reply with quote

Прилітав до Катовіце з Харкова у першій декаді грудня. Не поспішав, тому опинився майже в кінці черги на паспортний контроль. Працювало 3 прикордонника, хвилин за 10 відкрили ще одне робоче місце. Запитали коли планую повертатись та скільки грошей з собою маю. Доказів до слів ніяких не вимагали. Зайняло хвилину. Поряд зі мною хлопчину притримали, бо на питання, де планує зупинитись, відповів, що ще не знає :-(  Але за пару хвилин і він вийшов. Весь літак пропустили максимум хвилин за 30-40 (було досить багато людей, які йшли до вікна "для громадян ЄС" - там на кожного секунд по 15-20 максимум).
sean
Active user

View Profile
« Reply #133 on: 11.01.19 , 16:01 »
Share Reply with quote

31.12 в Шонефельді контроль борту з Києва тривав годину. Допитували кожного довго. Бачив, і броні/квитки люди показували, і готівку/картки діставали. Ми були останні в черзі, нас тільки запитав кількість днів перебування.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #134 on: 11.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

31.12 в Шонефельді контроль борту з Києва тривав годину.

В салоне или в здании аеропорта?

Допитували кожного довго. Бачив, і броні/квитки люди показували, і готівку/картки діставали. Ми були останні в черзі, нас тільки запитав кількість днів перебування.

С уважением, Ульф
sean
Active user

View Profile
« Reply #135 on: 11.01.19 , 20:01 »
Share Reply with quote

31.12 в Шонефельді контроль борту з Києва тривав годину.
В салоне или в здании аеропорта?
В будівлі аеровокзалу. Трохи некоректно висловився
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #136 on: 25.01.19 , 13:01 »
Share Reply with quote

Может кому пригодится ответ польской таможни по поводу электронной регистрации TAX FREE

Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #137 on: 11.03.19 , 11:03 »
Share Reply with quote

Мені пощастило, я був другим у своєму віконці. Тих, хто перед мною теж багато не питали. Тому що там далі було - не знаю.
цієї ночі у мене інакший, дуже позитивний досвід в'їзду в Пижовіце. Я примудрився вгадати з дверима в автобусі і забігти до будок прикордонників другим, але чоловік, що мене випередив - побіг до будки для паспортів ЄС, а я в своєму віконці був перший. Прикордонниця просто хвилини з 4 погортала паспорт, нічого не питаючи впустила.
Істотний нюанс - рейс котрим я прилетів - був не з України, а з Тель-Авіва.
« Last Edit: 11.03.19 , 11:03 by Maxy » Logged
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #138 on: 12.04.19 , 00:04 »
Share Reply with quote

Вельке Селменце з ровером. Спитали куди, чого, скільки грошей маю, заглянули в рюкзак. В цілому все дуже дружелюбно.
opex
Active user

View Profile
« Reply #139 on: 12.04.19 , 11:04 »
Share Reply with quote

Мальпенса. Один из самых шаровых. Никаких вопросов, посмотрел 10 секунд паспорт - арривидерчи.
Замечаю, что часто начинает зависеть от наполнения паспорта. Поначалу биопаспорта были пустые, а теперь появилась история штампов и пограничники получают информацию.
Если человек имеет кучу печатей в разных странах и не задерживается подолгу - ясно, что турист. Причем по географии видно, что позволяет себе дорогие страны.
Если человек раз в полгода заезжает в Медыке - выезжает в Дорохуске - ну явно же заробитчанин.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15
Reply | Print
Jump to: