Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.06.19 , 20:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену

Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16
Reply | Print
Author Topic: Поділіться досвідом про безвізовий в'їзд до Шенгену  (Read 27107 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #140 on: 12.04.19 , 16:04 »
Share Reply with quote

Если человек раз в полгода заезжает в Медыке - выезжает в Дорохуске - ну явно же заробитчанин.
А поляки зараз практикують у таких пасажирів при виїзді запитати трудовий договір,  щоб перевірити чи легально працював.  
opex
Active user

View Profile
« Reply #141 on: 15.04.19 , 11:04 »
Share Reply with quote

Берлин Шенефельд - на прилет секунд 30 листали паспорт, но ничего даже не спросили, и впустили.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #142 on: 15.04.19 , 12:04 »
Share Reply with quote

Вельке Селменце з ровером. Спитали куди, чого, скільки грошей маю, заглянули в рюкзак. В цілому все дуже дружелюбно.

Вельке Селменце, піший перехід з ЄС в Україну. В"їзд був двома днями раніше в Захоні. По факту отримали Вельке Пізденце, мій та Гіббона паспорти листали й просвічували кожен хвилин по тридцять. Охуїнадцять разів спитали де були. Зрештою, випустили. З українського боку вусатий галичанин, перевіряючи наші паспорти, з притаманним гумором спитав "І шо той долбойоб від вас хтів?"
sean
Active user

View Profile
« Reply #143 on: 23.05.19 , 15:05 »
Share Reply with quote

Я тут на днях Лаудою влітав до Швехату, то чуваки конвеєром штампували паспорти, виділивши на кожного пакса не більше 10 секунд. Я такого в Шенгені ще не зустрічав. Якісь умовні поляки можуть посношати по повній програмі, в австріяк і думки не було про якісь питання :)
yambor
Active user

View Profile
« Reply #144 on: 23.05.19 , 15:05 »
Share Reply with quote

Я тут на днях Лаудою влітав до Швехату, то чуваки конвеєром штампували паспорти, виділивши на кожного пакса не більше 10 секунд. Я такого в Шенгені ще не зустрічав. Якісь умовні поляки можуть посношати по повній програмі, в австріяк і думки не було про якісь питання :)
В Будапешті було так само - конвеєр...
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #145 on: 23.05.19 , 15:05 »
Share Reply with quote

Я тут на днях Лаудою влітав до Швехату

Сам Лауда умер на днях...

С уважением, Ульф
Shevchuk
Guest
« Reply #146 on: 09.06.19 , 01:06 »
Share Reply with quote

Кто-то пересекал границу в шведском аэропорту Скавста?
Насколько дотошный там контроль? Просто не люблю когда много вопросов задают, боюсь, что не все из них пойму
Undertaker
Active user

View Profile
« Reply #147 on: 10.06.19 , 13:06 »
Share Reply with quote

Насколько дотошный там контроль? Просто не люблю когда много вопросов задают, боюсь, что не все из них пойму
Вы же сам дотошный, так с вами и будут обращаться это логично.
W_777
Active user

View Profile
« Reply #148 on: 10.06.19 , 15:06 »
Share Reply with quote

У нас спросили только когда обратно. Я ответил и в потверждение показал распечатку обратных билетов, которые держал в руках.
Вообще сложилось впечатление, что шведов больше интересовали люди из неевропейских стран. У нас на рейсе было несколько человек похожих на индусов, вот их долго распрашивали.
Короче, летите спокойно, это ж не Катовице.
sean
Active user

View Profile
« Reply #149 on: 10.06.19 , 16:06 »
Share Reply with quote

Короче, летите спокойно, это ж не Катовице.
Цілком слушна порада. Якщо це не Польща, Чієрна чи Загонь, то хвилюватись надто не варто.
Tags:
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16
Reply | Print
Jump to: