Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.02.18 , 20:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Киев - Вена: Беспересадочное сообщение от декабря 2017

Pages: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33
Reply | Print
Author Topic: Киев - Вена: Беспересадочное сообщение от декабря 2017  (Read 23979 times)
Polonez
User

View Profile
« Reply #250 on: 28.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

140 "Hortobágy"  Захонь - Відень
це той, що тягне київські вагони?

Да.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #251 on: 28.12.17 , 16:12 »
Share Reply with quote

140 "Hortobágy"  Захонь - Відень
це той, що тягне київські вагони?

Бывает ли в нем больше одного такого вагона?

С уважением, Ульф
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #252 on: 28.12.17 , 17:12 »
Share Reply with quote

Дійсно, забув про це. Що ж, можна спробувати купити за 19 євро від Ніредьгази і роздрукувати там. Стоянка 13 хвилин. Але все одно ризиковано. А до Ніредьгази звичайні квиток+резервація. Гривень на 150 дорожче виходить.

а що... в касі Zahony по тому 6-значному номеру не роздрукують білета?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #253 on: 28.12.17 , 17:12 »
Share Reply with quote

ні
Юрій
User

View Profile
« Reply #254 on: 02.01.18 , 16:01 »
Share Reply with quote

Шановні,
в Чопі можна купити квиток "Чоп-Відень".

Питання.
Перше.Чи цей квиток прив'язаний до певного поїзду? Тобто чи я маю їхати з цим квитком поїздом що тягне вагон "Київ-Відень?
друге. Чи можу їхати іншими поїздами також?

В разі позитивної відповіді на друге питання, чи є якісь нормативи на пересадки? Тобто, чи можу я приїхати вранці до Будапешту, а ввечорі поїхати до Відня?
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #255 on: 02.01.18 , 17:01 »
Share Reply with quote

Шановні,

Питання.
Перше.Чи цей квиток прив'язаний до певного поїзду? Тобто чи я маю їхати з цим квитком поїздом що тягне вагон "Київ-Відень?

В разі позитивної відповіді на друге питання, чи є якісь нормативи на пересадки? Тобто, чи можу я приїхати вранці до Будапешту, а ввечорі поїхати до Відня?

якщо його там можна було купити ще в далекому 2003 році, то я припускаю, що це можна було зробити завжди.
Прив"язок до потягів нема, але звичайно що резервація для ІнтерСіті по Угорщині потрібна.
Ну і само собою, що чинність його, з огляду на відстань, не один день.
Юрій
User

View Profile
« Reply #256 on: 02.01.18 , 17:01 »
Share Reply with quote

Шановні,

Питання.

якщо його там можна було купити ще в далекому 2003 році, то я припускаю, що це можна було зробити завжди.
Прив"язок до потягів нема, але звичайно що резервація для ІнтерСіті по Угорщині потрібна.
Ну і само собою, що чинність його, з огляду на відстань, не один день.
"Чинність не один день". Тобто можна в Будапешті переночувати, а потім їхати до Відня? Я правильно розумію?
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #257 on: 02.01.18 , 20:01 »
Share Reply with quote

Безумовно. Не скажу скільки ночей (нехай знавці підкажуть скільки він чинний такий квиток), але одну ніч точно можна переночувати.
Тобто він чинний мінімум два дні.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #258 on: 02.01.18 , 21:01 »
Share Reply with quote

Шановні,

Питання.

так, але той тариф, що був у попердні сезони - був "не смачний" (він виходив дорожче ніж тариф Україна - Угорщина на маршрут Чоп - Дебрецен + kirandolujhegy Дебрецен - Будапешт), а в цьому році - тариф Україна - Австрія - такий що можна брати.

Прив"язок до потягів нема,
ну, там є маленький нюанс - як данина тій процедурі продажу що у нас заведена - чорнильний штампик-компостер на звороті, де написано яким поїздом і в яку дату пасажир буде їхати ділянку Чоп - Загонь. Коли купуєте у Чопі квиток - касирка питає чи на найближчий поїзд компостувати, чи на який там скажете з наступних. Якщо раптом спізнитись на свій поїзд у Чопі - НЯР треба наново заплатити за компостер і поставлять ще один штампик з новою датою і поїздом. Після Чопа - той штампик більше нікого не цікавить і жодним чином не впливає на можливість їхати ділянку Загонь - пункт призначення будь-яким поїздом.
нехай знавці підкажуть скільки він чинний такий квиток)
гадаю що 4 дні, як і більшість міжнародних квитків. З меншою вірогідністю я б чекав чинності 15 днів (як у сполученні Україна - Угорщина).

Майте на увазі, що принаймні кілька років тому - угорські кондуктори присікувались за відсутність відміток у міжнародному квитку про зупинку в дорозі. По-моєму це проти правил (НЯР правила міжнародного тарифа дозволяють просто робити зупинки в дорозі без відміток, це у внутрішні квитки багатьох країн треба обов'язково цю відмітку одержувати). Але оскільки одержання такої відмітки нічого не коштує і ніяк не шкодить - простіше по-моєму просто підти і проставити таку відмітку, щоб потім не сперечатись з кондукторами. Просто на станції де затримуєтесь надовго - даєте квиток і на ньому ставлять штампик, з котрого видно що ви до цієї станції вже доїхали, це безкоштовно. Як я розумію - єдиний сенс цієї маніпуляції - гіпотетично така відмітка позбавляє можливість змухлювати і наприклад ту саму ділянку проїхати двічі по тому самому квитку.
« Last Edit: 02.01.18 , 21:01 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #259 on: 02.01.18 , 21:01 »
Share Reply with quote

У традиційному листочку з міжнародної каси в Чопі з"явився Відень за овер 1100 грн. Правда купувати такий квиток сенсу мало,
не погоджуюсь.
Навіть якби не було поблеми одержання в угорському автоматі - все-одно наявність можливості взяти квиток Чоп - Відень по теперішньому тарифу Україна - Австрія - була б дуже корисна і могла б стати у пригоді у багатьох випадках.
бо Захонь-Відень по 19 євро можна взяти хоч на завтра.
ну це схоже ситуативний наслідок того, що новий Hortobágy довгоскладовіший, ніж його попередник з минулого сезону і квота дешевих місць поки не вибирається, тим більше зима. Гадаю так чи інакше - це скоро припиниться.
У будь-якому разі - не всім підходить Hortobágy по часу. Іноді треба виїхати в інший час, коли прямого поїзда немає.

Крім того ця 19-єврова спецпропозиція - по умовах використання - глобалпрайсоподібна, її наприклад не можна спарувати з плацкартою в УЗшний вагон, щоб полежати вночі (а квиток по 1100 грн - можна).

Ну і плюс можливість затриматись у якомусь місті по дорозі - з квитком Чоп-Віденьпо 1100 грн є, а з 19-євровою спецпропозицією Загонь - Відень такої можливості немає.
« Last Edit: 02.01.18 , 21:01 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33
Reply | Print
Jump to: