Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.05.18 , 12:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Киев - Вена: Беспересадочное сообщение от декабря 2017

Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Reply | Print
Author Topic: Киев - Вена: Беспересадочное сообщение от декабря 2017  (Read 33821 times)
Юрій
User

View Profile
« Reply #260 on: 02.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

Шановні,
в Чопі можна купити квиток "Чоп-Відень".

Питання.
Перше.Чи цей квиток прив'язаний до певного поїзду? Тобто чи я маю їхати з цим квитком поїздом що тягне вагон "Київ-Відень?
друге. Чи можу їхати іншими поїздами також?

В разі позитивної відповіді на друге питання, чи є якісь нормативи на пересадки? Тобто, чи можу я приїхати вранці до Будапешту, а ввечорі поїхати до Відня?

якщо його там можна було купити ще в далекому 2003 році, то я припускаю, що це можна було зробити завжди.
так, але той тариф, що був у попердні сезони - був "не смачний" (він виходив дорожче ніж тариф Україна - Угорщина на маршрут Чоп - Дебрецен + kirandolujhegy Дебрецен - Будапешт), а в цьому році - тариф Україна - Австрія - такий що можна брати.

Прив"язок до потягів нема,
ну, там є маленький нюанс - як данина тій процедурі продажу що у нас заведена - чорнильний штампик-компостер на звороті, де написано яким поїздом і в яку дату пасажир буде їхати ділянку Чоп - Загонь. Коли купуєте у Чопі квиток - касирка питає чи на найближчий поїзд компостувати, чи на який там скажете з наступних. Якщо раптом спізнитись на свій поїзд у Чопі - НЯР треба наново заплатити за компостер і поставлять ще один штампик з новою датою і поїздом. Після Чопа - той штампик більше нікого не цікавить і жодним чином не впливає на можливість їхати ділянку Загонь - пункт призначення будь-яким поїздом.
нехай знавці підкажуть скільки він чинний такий квиток)
гадаю що 4 дні, як і більшість міжнародних квитків. З меншою вірогідністю я б чекав чинності 15 днів (як у сполученні Україна - Угорщина).

Майте на увазі, що принаймні кілька років тому - угорські кондуктори присікувались за відсутність відміток у міжнародному квитку про зупинку в дорозі. По-моєму це проти правил (НЯР правила міжнародного тарифа дозволяють просто робити зупинки в дорозі без відміток, це у внутрішні квитки багатьох країн треба обов'язково цю відмітку одержувати). Але оскільки одержання такої відмітки нічого не коштує і ніяк не шкодить - простіше по-моєму просто підти і проставити таку відмітку, щоб потім не сперечатись з кондукторами. Просто на станції де затримуєтесь надовго - даєте квиток і на ньому ставлять штампик, з котрого видно що ви до цієї станції вже доїхали, це безкоштовно. Як я розумію - єдиний сенс цієї маніпуляції - гіпотетично така відмітка позбавляє можливість змухлювати і наприклад ту саму ділянку проїхати двічі по тому самому квитку.
Де треба ставити той компостер і як пояснити що ти хочешь?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #261 on: 02.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

коли ви купуєте квиток у Чопі - Вас спитають яким поїздом Ви почнете поїздку і самі проставлять компостер і чек на збір за простановку компостера буде скріпкою прикріплений до квитка. Нічого просити не треба.
Юрій
User

View Profile
« Reply #262 on: 02.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

І щось я не бачу можливості купувати окремо місце (без квитка) через сайт угорських ЗД на міжнародний рейс.
Чи я щось не так побачив?
Юрій
User

View Profile
« Reply #263 on: 02.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

коли ви купуєте квиток у Чопі - Вас спитають яким поїздом Ви почнете поїздку і самі проставлять компостер і чек на збір за простановку компостера буде скріпкою прикріплений до квитка. Нічого просити не треба.

Я питав  щодо компостеру в Угорщині.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #264 on: 02.01.18 , 23:01 »
Share Reply with quote

І щось я не бачу можливості купувати окремо місце (без квитка) через сайт угорських ЗД на міжнародний рейс.
Чи я щось не так побачив?
так, відмовитись від квитка і купити лише резервацію - можна лише на внутрішнє сполучення.

Але Ви справді певні що Вам треба резервацію на цю ділянку? Ви головне купіть резервацію на IC на ділянку Загонь/Ніредьгаза - Будапешт.

А щодо ділянки Будапешт - Відень ось що я Вам скажу. Попри те, що угорці мають заплутані вимоги щодо обов'язковості резервації в міжнародному сполученні, які іноді змінюються (іноді здається що вони навмисне ними бавляться, щоб наражати на штраф тих, хто не знав про зміну умов), але головна суть незмінна - "міжнародність" квитка іноді може дозволяти їздити без резервації там, де з власників внутрішніх квитків резервацію вимагають. Але трохи непослідовно, в ідеалі слід з'ясовувати щодо кожної ділянки окремо.

Конкретно поїзди на ділянці Будапешт - Відень - були в усі попередні роки без обов'язкової резервації для тих, хто їде по міжнародному квитку в Австрію (крім "Dachia" Бухарест - Відень, що у сполученні Угорщина - Австрія - суто на ґлобалпрайсі, це окрема розмова), а резервація вимагалась лише для тих хто на цих поїздах по внутрішньому квитку їде. Це лише з поїздом Будапешт - Ґрац угорці грались - колись можна було без резервації їздити, потім їм щось у голову стукнуло і резервація стала обов'язкова навіть тим, у кого квиток до Австрії, а потім мен набридло слідкувати, кротше якщо треба у Ґрац - треба наново з'ясовувати, які там вимоги зараз.

Повертаємось до ділянки Будапещт - Відень.
Так от, я бачу що Ельвіра пише значок обов'язкової резервації на запит Будапешт - Відень, але якщо переключити на угорську версію - то поряд з ним спливає пояснення - Belföldi forgalomban helyjegy váltása kötelező, nemzetközi forgalomban helyjegy váltható - тобто все по старому, це вимога резервації для проїзду у внутрішньому сполученні, як і було раніше.
Тому я на 99% певен що нічого не мінялось і місце на ділянку Будапешт - Відень можна не резервувати. Звісно для надійності можете перепитати, коли будете в Угорщині, докупити резервацію по 3 євро - ніколи не пізно. В найгіршому разі - Вам резервацію продадуть у поїзді, але там штрафний цінник (10 євро за продаж міжнародної резервації у поїзді і 2 тис з хвостиком форинтів - за продаж внутрішньої).

Так, в англійській версії про це не пишуть, але мушу Вам сказати - в Угорщині так іноді буває.

Але якщо раптом Ви самі хочете гарантоване місце і згодні переплатити 3 євро за це - то сайт OeBB за ті ж 3 євро Вам його продасть.
Щоб купити резервацію без квитка у OeBB - почніть процес покупки квитка без резервації, потім переключить на повний тариф (за вмовчанням там пропонується спецпропозиція, якщо є), потім оберіть пункт More Services і відкриється пункт Ticket Already Exist. І все, сума до оплати повинна помінятись на 3 євро.

Особисто я б місце в RailJetах не резервував-би, в них по багато вагонів і місць всім вистачає. А от ті рейси між Будапештом і Віднем, що EC - бувають короткуваті, вагонів по 5, там іноді поїзд битком буває.
Polonez
User

View Profile
« Reply #265 on: 03.01.18 , 00:01 »
Share Reply with quote

http://fakty.ictv.ua/ru/videos/potyagom-do-vidnya-tsina-kvytka-skilky-yihaty-ta-nezruchnosti-kupe/
Поездом в Вену: цена билета, сколько ехать и неудобства купе
Из Киева теперь можно без пересадок добраться в Будапешт и Вену. Цена 2700 грн. Хотя за такие деньги можно и самолетом слетать, поезд популярный – всегда едет заполнен.
Всего в вагоне 30 пассажиров. В каждом купе 3 места. Вагон не новый, немецкого производства.
Расстояние от второй полки к первой и до третьей не очень большое. Чтобы взобраться на третью полку есть двухметровая лестница.
Кроме 3-х мест, в каждом купе кнопка вызова проводника, также прямо с места можно увидеть, свободна ли уборная, есть кондиционер, мини-столик, под ним умывальник.
Поезд без остановок едет во Львов. Там вагон цепляют к другому поезду. Уже в Чопе в 2 км от Венгрии вагон переставляют на европейские рельсы и уже оттуда он едет в Вену.
В дороге почти сутки. Зато можно увидеть западную территорию Украины, виды Венгрии и Австрии.
Из Киева поезд выезжает в 14 часов. А уже в 11 по Венскому времени на месте.

Репортаж: https://www.youtube.com/watch?v=LmsRubotg5o
volotar
Active user

View Profile
« Reply #266 on: 04.01.18 , 01:01 »
Share Reply with quote

нехай знавці підкажуть скільки він чинний такий квиток)
гадаю що 4 дні, як і більшість міжнародних квитків. З меншою вірогідністю я б чекав чинності 15 днів (як у сполученні Україна - Угорщина).

Я б очікував навпаки. Стандартно, СМПС-перевізники для тарифу Схід-Захід видають квитки чинністю 15 днів:

14.1 Tickets that contain information on the date and time of departure or arrival of passenger are
valid for the time the passenger is travelling on train or wagon to his destination point.

14.2 Tickets that do not contain the above-mentioned information are valid within 4 days in case of tickets issued in a country within the scope of CIV
or within 15 days in case of tickets issued in a country within the scope of SMPS.

The carriers may however agree a shorter or longer period of validity through bilateral or multilateral agreements.

В сполученні Україна-Угорщина, якщо я правильно пам'ятаю, якраз була нетипова чинність квитків виданих MAV.
« Last Edit: 04.01.18 , 19:01 by volotar » Logged
volotar
Active user

View Profile
« Reply #267 on: 04.01.18 , 01:01 »
Share Reply with quote

https://www.drehscheibe-online.de/foren/read.php?031,8405679,page=all

Wien - Der Wichtigste / Відень - Найголовніший ;D
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #268 on: 04.01.18 , 07:01 »
Share Reply with quote

Це тіпа переклали Hauptbahnhof на українську, а потім назад українське слово на німецьку? І все гуглоперекладачем?
sean
Active user

View Profile
« Reply #269 on: 04.01.18 , 08:01 »
Share Reply with quote

А це шо реально таке позорисько на вагон причепили?
Tags:
Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Reply | Print
Jump to: