Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.10.18 , 11:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Оптимизация пассажирских перевозок Приднепровье - Львов

Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18
Print
Author Topic: Оптимизация пассажирских перевозок Приднепровье - Львов  (Read 14538 times)
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #150 on: 25.12.17 , 00:12 »
Share

Добре, що запорізька група 120-го простоює майже добу в Запоріжжі.
(Де той трамвай ім.В. Гарвони,
коли вже той бардак зникне, що квитків нема, а вагони стоять без діла...?!)
А взагалі, якщо 231 по прибуттю до Львова їхатиме на Запоріжжя 286-им номером, то в нього у Львові буде мегаоборот 27 хвилин:)
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #151 on: 25.12.17 , 00:12 »
Share

Добре, що запорізька група 120-го простоює майже добу в Запоріжжі.
(Де той трамвай ім.В. Гарвони,
коли вже той бардак зникне, що квитків нема, а вагони стоять без діла...?!)
А взагалі, якщо 231 по прибуттю до Львова їхатиме на Запоріжжя 286-им номером, то в нього у Львові буде мегаоборот 27 хвилин:)

ну а що, Романків сказав, що ні один вагон не буде простоювати під час новорічних перевезень:)
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #152 on: 25.12.17 , 09:12 »
Share

Це треба в профільну тему Романківа зі співр. "Цитати відомих залізничників", я гадаю.
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #153 on: 04.01.18 , 00:01 »
Share

Ребята, а как думаете, есть ли смысл писать в Уз письма о том, чтобы перевели поезд Константиновка - Ивано-Франковск через Днепр - Здолбунов? По километражу там вроде тоже самое выходит? У Харькова, Полтавы и Киева вроде и так ночные экспрессы на Запад есть.
Или это глупая затея?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #154 on: 04.01.18 , 00:01 »
Share

Ідея непогана.  Але ж УЗ надішле чергову відписку.
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #155 on: 04.01.18 , 08:01 »
Share

Ребята, а как думаете, есть ли смысл писать в Уз письма о том, чтобы перевели поезд
письмА - да, штук сто минимум, по одному письму никто таких изменений делать не будет.
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #156 on: 04.01.18 , 08:01 »
Share

Ребята, а как думаете, есть ли смысл писать в Уз письма о том, чтобы перевели поезд Константиновка - Ивано-Франковск через Днепр - Здолбунов? По километражу там вроде тоже самое выходит? У Харькова, Полтавы и Киева вроде и так ночные экспрессы на Запад есть.
Или это глупая затея?
Дуже хороша ідея. Я підтримаю Вас і ще додам, що маршрут Дніпро - Павлоград - Лозова отримають сполучення із Заходом України...

P.S. Ще на початку обговорень цих поїздів обурювався, чому стільки НЕ пустили по маршруту Київ - Харків, а через Дніпро нічого...
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #157 on: 04.01.18 , 09:01 »
Share

Дуже хороша ідея. Я підтримаю Вас
Підтримуєте морально, чи теж напишите листа?

P.S. Ще на початку обговорень цих поїздів обурювався, чому стільки НЕ пустили по маршруту Київ - Харків, а через Дніпро нічого...
Тут все дуже просто - об'єм перевезень.
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #158 on: 04.01.18 , 09:01 »
Share

Дуже хороша ідея. Я підтримаю Вас
Підтримуєте морально, чи теж напишите листа?

Тут все дуже просто - об'єм перевезень.
1) Як треба і і листа напишу..., але мені і досі не відповіли на листа з приводу прямого маршруту Запоріжжя/Дніпро - Ужгород. Хоча на деякі дати в січні причіпні вагони таки їздять (хоч це може і випадковий збіг обставин).
2) З приводу об'ємів перевезень: поїзди №15/16 "Владислав Зубенко" і №17/18 "Мрія" з Харкова нехай їздять, а якщо поїзд №1/2 прокласти через Дніпро, то заповнюваність того поїзда буде не гіршою, ніж зараз, а може і краща, навіть без заходу на Київ (я так думаю).
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #159 on: 04.01.18 , 09:01 »
Share

2) З приводу об'ємів перевезень: поїзди №15/16 "Владислав Зубенко" і №17/18 "Мрія" з Харкова нехай їздять, а якщо поїзд №1/2 прокласти через Дніпро, то заповнюваність того поїзда буде не гіршою, ніж зараз, а може і краща, навіть без заходу на Київ (я так думаю).
Ви вже подавались на керівника пасажирського департаменту УЗ? Ні? Даремно, у вас талант ;)

Хоча на деякі дати в січні причіпні вагони таки їздять (хоч це може і випадковий збіг обставин).
Это вагон для перевозки инвалида.
Tags:
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18
Print
Jump to: