Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.05.18 , 16:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Deutsche Bahn - акції та спецпропозиції

Pages: [1] 2 3 4
Reply | Print
Author Topic: Deutsche Bahn - акції та спецпропозиції  (Read 3258 times)
volotar
Active user

View Profile
« on: 10.10.17 , 02:10 »
Share Reply with quote

Вирішив створити нову тему для тимчасових акцій та спецпропозицій від Дойчебану.

Отож: з 1.10.17 по 31.10.17 є можливість купити BahnCard 25 за 25 € (та BahnCard 25 1 Klass за 50 €), замість звичних 62 € (та 125 € за 1 Klass).
Картка діє один рік та дає 25% знижки на Flexpreis та Sparpreis квитки (у випадку міжнародних шпарів - 25% на німецьку частину).

https://www.bahn.de/p/view/bahncard/ueberblick/jubilaeumsbahncard.shtml

п.с.: Картка з автопідкискою, тобто автоматично продовжується на наступний рік за 6 тижнів до кінця терміну дії (що виливається в сплаті 62 €). Автопідписка легко відміняється через сайт (це можна зробити одразу після отримання картки поштою).
« Last Edit: 10.10.17 , 02:10 by volotar » Logged
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 10.10.17 , 05:10 »
Share Reply with quote

Не резидентам теж можно?
interfan
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 10.10.17 , 07:10 »
Share Reply with quote

Можна.

Щоправда початок дії ювілейної  карти за 25 євро повинен бути в жовтні.  У мене зараз є пробна BahnCard 25 на 3 місяці  за 19 євро, і виходить що 2 місяці з неї згорять :(

А взагалі пропозиція дуже вигідна, окупається за 3-4 поїздки. Особливо з врахуванням того, що в 124 місцях при наявності BahnCard і квитку на відстань 100+ можна безкоштовно на вокзал та з вокзалу користуватись громадським транспортом https://www.bahn.de/p/view/bahncard/vorteile/cityticket.shtml
volotar
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 11.10.17 , 00:10 »
Share Reply with quote

Щоправда початок дії ювілейної  карти за 25 євро повинен бути в жовтні.  У мене зараз є пробна BahnCard 25 на 3 місяці  за 19 євро, і виходить що 2 місяці з неї згорять :(
Це Ви десь недавно купили? Шкода, що в мене руки не дійшли швидше запостати, - зекономив би Вам 19 євро.
У мене теж накладка з картками буде, але зовсім невелика - поточна річна картка закінчується 9 листопада, так що лише 10 днів перекриватимуться.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 11.10.17 , 06:10 »
Share Reply with quote

Я ще у вересні купив,разом з квитками. Але термін дії поставив відповідно до першої поїздки в 20-их числах жовтня.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 18.10.17 , 03:10 »
Share Reply with quote

На сайті weg.de до 22.10 можна купити за 29,90 € ваучер для безкоштовного проїзду на ICE/IC по Німеччині. Ваучер дійсний 9 місяців з моменту купівлі. За 49,90 € можна купити два таких ваучери.
https://www.mytrain.de/wegde-dbtickets/

Квиток по такому ваучері треба замовляти зайшовши на спеціальну сторінку DB: https://bahn.de/mytrain
« Last Edit: 18.10.17 , 04:10 by volotar » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 18.10.17 , 06:10 »
Share Reply with quote

нажаль це ваучер суто на поїздку ПДСом. Можна з зупинкою в дорозі, але zugbindung на всіх сегментах. Без можливості присобачити в квиток ділянку регіональними поїздами,щоб по ній без zugbindungа їздити.
Я б для себе таке не брав-би
« Last Edit: 18.10.17 , 06:10 by Maxy » Logged
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 18.10.17 , 08:10 »
Share Reply with quote

нажаль це ваучер суто на поїздку ПДСом. Можна з зупинкою в дорозі, але zugbindung на всіх сегментах. Без можливості присобачити в квиток ділянку регіональними поїздами,щоб по ній без zugbindungа їздити.
Причем там еще есть ограничение, он не на все поезда действует, а только на те в которых есть квота мест по этому предложению.

Nach Einlösung des DB Buchungscodes auf bahn.de/mytrain können Sie ausschließlich die mit "0,00 €" gekennzeichneten Zug-Verbindungen buchen. Das Angebot ist abhängig von der Verfügbarkeit und richtet sich nach der Auslastung der Züge. Sollte keine mit "0,00  €" gekennzeichnete Fahrt verfügbar sein, wählen Sie einfach einen anderen Reisezeitpunkt aus.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 21.10.17 , 03:10 »
Share Reply with quote

Ви знаєте, мене тут Zugbindung не надто дратує (мабуть, через те, що він дуже добре вписується в німецький стиль життя згідно чіткого плану :) ). Інше обмеження, про яке написав Kotenok більш серйозне - квота місць обмежена, тому не завжди є можливість вибрати саме ті потяги, які потрібні. Та ще й та квота на пікові дати розлітається, як гарячі пиріжки.

Але мені ці ваучери стали в пригоді, при плануванні новорічної поїздки, коли вже за кілька годин після відкриття продажу на Грудень/Січень ціни були немилосердні, і знайти щось бодай за 40 євро з банкарткою, вже було за щастя, а тут - ваучери по 25 €. Я навіть відмінив свій поспішно куплений за 45 € Sparpreis (в телефонному режимі, без комісії - виявляється, іноді так можна).
« Last Edit: 21.10.17 , 03:10 by volotar » Logged
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 23.10.17 , 14:10 »
Share Reply with quote

Вибачаюсь, що не запитав раніше, бо зараз вже треба приймати швидке рішення. Як матеріалізувати  юбілейну карту BahnCard? Вони висилають її поштою, чи можливий також електронний варіант? Бо на етапі вибору  BahnCard-Zustellungsart auswählen бачу кнопки: BahnCard als Online-Ticket або BahnCard als Handy-Ticket. Строк дії починається з моменту покупки? І чи треба її якось валідувати?
Tags: db bahn 
Pages: [1] 2 3 4
Reply | Print
Jump to: