Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.07.18 , 13:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Deutsche Bahn - акції та спецпропозиції

Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Print
Author Topic: Deutsche Bahn - акції та спецпропозиції  (Read 3589 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 01.12.17 , 12:12 »
Share Reply with quote

Петре, а де ти зібрався по RailPlus їздити так, щоб це було найкращим варіантом заощадити? По Франції чи що?
RailPlus же дає знижку лише від повного міжнародного тарифа, тобто не комбінується зi східноєвропейськими знижками на напрямки.
« Last Edit: 01.12.17 , 13:12 by Maxy » Logged
interfan
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 01.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

Конкретних планів, окрім Португалії (де RailPlus не діє) , ще не маю. Ну але подорожувати планую інтенсивно, і тому зовсім не виключаю що може опинитись така ситуація, де треба буде зробити якийсь транскордонний переїзд, на який не зможу вихопити спецпропозицію. Зрозуміло, що економія буде копійчана - але все рівно приємно. Та і в Східній Європі, як я нагуглив, іноді знижки поширюються лише на проїзд-туди-назад, а в один бік треба платити повний тариф.

А Франція звісно цікава, але від візиту туди мене стримує незнання французської мови і  їх нелюбов до англійської, відповідно я наврядчи зможу отримати потрібну мені інформацію та документи англійською...

volotar
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 01.12.17 , 18:12 »
Share Reply with quote

Дякую за пропозицію допомогти. Вчора картки нарешті прийшли!
Дрібниця. Радий, що все вирішилось позитивно.

Петре, а де ти зібрався по RailPlus їздити так, щоб це було найкращим варіантом заощадити? По Франції чи що?
RailPlus же дає знижку лише від повного міжнародного тарифа, тобто не комбінується зi східноєвропейськими знижками на напрямки.
Південно-Східна Європа?
volotar
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 06.12.17 , 01:12 »
Share Reply with quote

Lidl DB-Ticket

Від сьогодні 6.12 по 10.12 Lidl продаватиме онлайн свій Lidl DB-Ticket:
https://www.lidl.de/de/lidl-db-ticket/s7375464

Lidl DB-Ticket вартістю 49.90 €, включає в себе дві поїздки ПДС-ами по Німеччині в період з 8.01.2018 по 27.03.2018, без Zugbindung.
При бажанні до маршруту можна включити також регіональні потяги за фіксовану доплату 5.90 € (вибирається вже на етапі бронювання на сайті DB)  
Єдине суттєве обмеження - поїздка не може починатись в П'ятницю.

Після купівлі Ви отримаєте два коди, які до 27.03 можна буде перетворити на квитки на сайті DB:
https://www.bahn.de/p/view/angebot/aktionsangebote/lidl.shtml
« Last Edit: 06.12.17 , 01:12 by volotar » Logged
azh
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 06.12.17 , 07:12 »
Share Reply with quote

А Франція звісно цікава, але від візиту туди мене стримує незнання французської мови і  їх нелюбов до англійської, відповідно я наврядчи зможу отримати потрібну мені інформацію та документи англійською...

Я б не був таким категоричним про нелюбов французів до англійської. Кілька разів був у Франції, розмову починав з того, що я іноземець: "Excuse moi, je suis un etranger. Je ne parle pas français. Parlez-vous anglais?". Ставилися цілком прихильно, охоче переходили на англійську.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 06.04.18 , 00:04 »
Share Reply with quote

Нова акція від Deutsche Bahn:

Super Sparpreis Partner

Sparpreis квитки для двох осіб від 44,90 € (від 54,90 € в першому класі з безкоштовною резервацією двох місць).
Наявність однієї BahnCard знизить ціну ще на 25% (для квитків першого класу потрібна звісно BC 1. Klasse, або Schnupper BC 1. Klasse – тимчасовий апґрейд BC до карти першого класу, який час від часу пропонується по акції на сайті в особистому кабінеті користувача).

Zugbindung і лише ПДС (+ IC-Bus)

Акція триває до 15 квітня, глибина продажу акційних квитків – майже півроку, аж до 11 жовтня.

Решта умов тут: https://www.bahn.de/p/view/angebot/sparpreis/super-sparpreis-partner.shtml
Tags: db bahn 
Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Print
Jump to: