Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.11.17 , 13:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)  (Read 21666 times)
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #110 on: 07.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

007 ИВ.-ФРАНКОВСК — КИЕВ

Ивано Фран          23:58
Львов    02:00    20 мин    02:20
Обводной       5 мин    07:06       
Киев Пасс    09:04    

Новий модний номер дали трансформеру 149/150. Тепер буде 007/008.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #111 on: 07.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

749 ИВ.-ФРАНКОВСК — КИЕВ

Ивано Фран          09:05
Львов    11:07    20 мин    11:27   
Киев Пасс    17:11       


750 КИЕВ — ИВ.-ФРАНКОВСК

Киев Пасс         14:07
Львов    19:50   20 мин   20:10
Ивано Фран    22:10   
« Last Edit: 07.11.17 , 19:11 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #112 on: 07.11.17 , 19:11 »
Share Reply with quote

127 ХАРЬКОВ — КОВЕЛЬ

Харьк Пасс          15:19
Полт Южн   17:30   30 мин   18:00
Новосенжар   18:42   2 мин   18:44
Лещиновка   19:00   2 мин   19:02
Кобеляки   19:20   2 мин   19:22
Козельщина   19:44   2 мин   19:46
Галещина   19:58   2 мин   20:00
Кременчуг   20:39   30 мин   21:09
Користовка   22:13   2 мин   22:15
Знаменка П   22:50   23 мин   23:13
И Т Шевчен   00:28   5 мин   00:33
Городище   01:16   2 мин   01:18
Корсунь   01:37   2 мин   01:39
Мироновка   02:09   2 мин   02:11
Белая Церк   03:03   2 мин   03:05
Казатин-1   04:48   24 мин   05:12
Бердичев   05:40   2 мин   05:42
Чуднов Вол   06:15   2 мин   06:17
Печановка   06:38   2 мин   06:40
Полонное   07:00   2 мин   07:02
Шепетовка   07:34   3 мин   07:37
Славута 1   08:00   2 мин   08:02
Кривин   08:15   2 мин   08:17
Острог   08:34   2 мин   08:36
Здолбунов   08:58   17 мин   09:15
Ровно   09:29   8 мин   09:37
Киверцы   10:41   2 мин   10:43
Луцк   11:00   23 мин   11:23
Киверцы   11:43   22 мин   12:05
Рожище   12:22   6 мин   12:28
Голобы   12:58   6 мин   13:04
Ковель   13:32      

Змістили відправлення на півтори години пізніше з Харкова.
Але сповільнили на 1 годину 25 хвилин в порівнянні з діючим розкладом!
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #113 on: 07.11.17 , 19:11 »
Share Reply with quote

026 ОДЕССА — ЯРЕМЧЕ

Одесса Гл         18:26
Раздельн 1   19:29   2 мин   19:31
Подольск   21:03   15 мин   21:18
Рудница   22:31   2 мин   22:33
Вапнярка   23:14   2 мин   23:16
Рахны   23:52   2 мин   23:54
Жмеринка   00:30   23 мин   00:53
Хмельницк   02:21   5 мин   02:26
Волочиск   03:20   2 мин   03:22
Подволоч   03:30   2 мин   03:32
Тернополь    04:17   5 мин   04:22
Злочев   05:21   2 мин   05:23
Красне   05:48   2 мин   05:50
Львов    06:33   34 мин   07:07
Букачевцы      6 мин   08:43
Езуполь      4 мин   09:21
Ивано Фран   09:41   20 мин   10:01
Яремче   11:36      


025 ЯРЕМЧЕ — ОДЕССА

Яремче         18:52
Ивано Фран   20:14   8 мин   20:22
Езуполь      6 мин   20:47
Букачевцы      5 мин   21:28
Львов    22:57   31 мин   23:28
Красне   00:08   2 мин   00:10
Злочев   00:32   2 мин   00:34
Тернополь    01:29   5 мин   01:34
Подволоч   02:23   2 мин   02:25
Волочиск   02:34   2 мин   02:36
Хмельницк   03:29   5 мин   03:34
Жмеринка   05:00   20 мин   05:20
Рахны   05:59   2 мин   06:01
Вапнярка   06:33   2 мин   06:35
Рудница   07:04   2 мин   07:06
Подольск   08:18   20 мин   08:38
Раздельн 1   10:09   2 мин   10:11
Одесса Гл   11:15

Поки до Яремче.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #114 on: 08.11.17 , 18:11 »
Share Reply with quote

126 КИЕВ — КОНСТАНТИНОВКА

Киев Пасс          20:26
Дарница   20:46   2 мин   20:48
Борисполь   21:08   2 мин   21:10
Гребенка   22:35   3 мин   22:38
Лубны   23:19   2 мин   23:21
Ромодан   23:54   2 мин   23:56
Миргород    00:21   10 мин   00:31
Гоголево   00:55   2 мин   00:57
Яреськи   01:11   2 мин   01:13
Полт Киев   02:05   5 мин   02:10
Полт Южн   02:35   3 мин   02:38
Селещина   03:02   2 мин   03:04
Карловка   03:25   2 мин   03:27
Красноград   04:02   2 мин   04:04
Кегичевка   04:29   2 мин   04:31
Сахновщина   04:51   2 мин   04:53
Орелька   05:15   1 мин   05:16
Лозовая   05:42   23 мин   06:05
Барвенково   06:53   2 мин   06:55
Славянск   07:32   7 мин   07:39
Краматорск   07:52   7 мин   07:59
Дружковка   08:09   3 мин   08:12
Константин   08:35      


125 КОНСТАНТИНОВКА — КИЕВ

Константин         20:50
Дружковка   21:09   2 мин   21:11
Краматорск   21:22   6 мин   21:28
Славянск   21:40   7 мин   21:47
Барвенково   22:20   2 мин   22:22
Лозовая   23:18   23 мин   23:41
Орелька   00:03   1 мин   00:04
Сахновщина   00:25   2 мин   00:27
Кегичевка   00:51   2 мин   00:53
Красноград   01:14   2 мин   01:16
Карловка   01:48   2 мин   01:50
Селещина   02:10   2 мин   02:12
Полт Южн   02:34   20 мин   02:54
Полт Киев   03:15   4 мин   03:19
Яреськи   04:09   2 мин   04:11
Гоголево   04:26   2 мин   04:28
Миргород    04:45   15 мин   05:00
Ромодан   05:27   3 мин   05:30
Лубны   06:05   5 мин   06:10
Гребенка   06:48   3 мин   06:51
Борисполь   08:14   2 мин   08:16
Дарница   08:38   2 мин   08:40      
Киев Пасс    08:58      

Сповільнили на 19 та 20 хвилин відповідно (в дві сторони).
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #115 on: 08.11.17 , 18:11 »
Share Reply with quote

127 КОВЕЛЬ — ХАРЬКОВ

Ковель         14:20
Переспа   14:59   2 мин   15:01
Рожище   15:08   2 мин   15:10
Киверцы   15:27   24 мин   15:51
Луцк   16:05   23 мин   16:28
Киверцы   16:44   3 мин   16:47
Цумань   17:15   1 мин   17:16
Ровно   17:51   12 мин   18:03
Здолбунов   18:18   15 мин   18:33
Острог   18:56   2 мин   18:58
Кривин   19:14   2 мин   19:16
Славута 1   19:30   2 мин   19:32
Шепетовка   19:56   2 мин   19:58
Полонное   20:32   2 мин   20:34
Печановка   20:57   2 мин   20:59
Чуднов Вол   21:22   2 мин   21:24
Бердичев   21:56   2 мин   21:58
Казатин-1   22:25   26 мин   22:51
Белая Церк   00:32   2 мин   00:34
Мироновка   01:30   2 мин   01:32
Корсунь   02:00   2 мин   02:02
Городище   02:21   2 мин   02:23
И Т Шевчен   03:03   5 мин   03:08
Знаменка П   04:22   23 мин   04:45
Користовка   05:15   2 мин   05:17
Кременчуг   06:23   30 мин   06:53
Галещина   07:26   1 мин   07:27
Козельщина   07:36   2 мин   07:38
Кобеляки   07:56   2 мин   07:58
Лещиновка   08:14   2 мин   08:16
Новосенжар   08:32   2 мин   08:34
Полт Южн   09:09   20 мин   09:29
Коломак      16 мин   10:39      
Харьк Пасс    12:09      

Тут без змін.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #116 on: 08.11.17 , 18:11 »
Share Reply with quote

098 КОВЕЛЬ — КИЕВ

Ковель         19:58
Голобы   20:27   2 мин   20:29
Рожище   20:51   2 мин   20:53
Киверцы   21:09   23 мин   21:32
Луцк   21:49   24 мин   22:13
Киверцы   22:30   2 мин   22:32
Клевань   23:05   2 мин   23:07
Ровно   23:30   8 мин   23:38
Здолбунов   23:56   28 мин   00:24
Острог   00:47   2 мин   00:49
Кривин   01:04   2 мин   01:06
Славута 1   01:18   2 мин   01:20
Шепетовка    01:41   2 мин   01:43
Новогр В 1   02:47   2 мин   02:49
Коростень   04:00   2 мин   04:02
Святошино   05:41   2 мин   05:43      
Киев Пасс    05:58   


097 КИЕВ — КОВЕЛЬ

Киев Пасс          21:23
Святошино   21:41   2 мин   21:43
Коростень   23:20   2 мин   23:22
Новогр В 1   00:33   2 мин   00:35
Шепетовка    01:26   2 мин   01:28
Славута 1   01:51   2 мин   01:53
Кривин   02:06   23 мин   02:29
Острог   02:47   2 мин   02:49
Здолбунов   03:13   15 мин   03:28
Ровно   03:43   5 мин   03:48
Клевань   04:12   2 мин   04:14
Киверцы   04:48   2 мин   04:50
Луцк   05:07   25 мин   05:32
Киверцы   05:49   23 мин   06:12
Рожище   06:28   4 мин   06:32
Голобы   06:58   2 мин   07:00
Ковель   07:32      

З Ковеля в сторону Києва сповільнення на 18 хвилин.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #117 on: 08.11.17 , 18:11 »
Share Reply with quote

751 ЗДОЛБУНОВ — ХЕЛМ

Здолбунов         06:00
Ровно   06:15   8 мин   06:23
Киверцы    07:18   7 мин   07:25
Ковель    08:23   14 мин   08:37      
Хелм   10:25   


754 ХЕЛМ — КОВЕЛЬ

Хелм          10:55         
Ковель    14:47   


753 КОВЕЛЬ — ХЕЛМ

Ковель          15:17      
Хелм    17:05   


752 ХЕЛМ — ЗДОЛБУНОВ

Хелм         17:35      
Ковель    21:28   12 мин   21:40
Киверцы    22:43   8 мин   22:51
Ровно   23:46   7 мин   23:53
Здолбунов   00:08   

Додано друга пару 753/754 Ковель - Холм.
Відповідно 751/752 зміщено відправлення з 9 ранку зі Здолбунова на 6 ранку. І прибуття до Здолбунова в 00:08 замість в 21:26.
« Last Edit: 08.11.17 , 18:11 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #118 on: 08.11.17 , 18:11 »
Share Reply with quote

110 ЛЬВОВ — ХЕРСОН

Львов          15:45
Красне   16:30   18 мин   16:48
Злочев   17:12   2 мин   17:14
Тернополь    18:10   7 мин   18:17
Подволоч   19:07   2 мин   19:09
Волочиск   19:18   2 мин   19:20
Хмельницк   20:14   5 мин   20:19
Деражня   20:48   2 мин   20:50
Жмеринка   21:49   20 мин   22:09
Винница   22:55   5 мин   23:00
Казатин-1   23:52   2 мин   23:54
Белая Церк   01:34   2 мин   01:36
Мироновка   02:29   2 мин   02:31
Корсунь   02:59   2 мин   03:01
Городище   03:20   2 мин   03:22
И Т Шевчен   04:05   18 мин   04:23
Фундуклеев   04:56   2 мин   04:58
Чернолесск   05:27   2 мин   05:29
Куцовка   06:22   2 мин   06:24
Долинская   06:45   20 мин   07:05
Казанка   07:34   5 мин   07:39
Новый Буг   08:04   2 мин   08:06
Явкино   08:40   2 мин   08:42
Николаев П   09:26   10 мин   09:36
Херсон   10:34      


109 ХЕРСОН — ЛЬВОВ

Херсон         12:30
Николаев П   13:29   10 мин   13:39
Явкино   14:30   2 мин   14:32
Новый Буг   15:09   2 мин   15:11
Казанка   15:37   2 мин   15:39
Долинская   16:29   20 мин   16:49
Куцовка   17:10   2 мин   17:12
Чернолесск   18:13   2 мин   18:15
Фундуклеев   18:47   2 мин   18:49
И Т Шевчен   19:21   15 мин   19:36
Городище   20:19   2 мин   20:21
Корсунь   20:41   2 мин   20:43
Мироновка   21:14   2 мин   21:16
Белая Церк   22:13   2 мин   22:15
Казатин-1   00:11   2 мин   00:13      
Винница   01:07   4 мин   01:11
Жмеринка   01:56   20 мин   02:16
Деражня   03:16   2 мин   03:18
Хмельницк   03:48   14 мин   04:02
Волочиск   04:56   2 мин   04:58
Подволоч   05:07   2 мин   05:09
Тернополь    05:55   18 мин   06:13
Злочев   07:09   2 мин   07:11
Красне   07:37   3 мин   07:40      
Львов    08:23      
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #119 on: 08.11.17 , 19:11 »
Share Reply with quote

086 ЛЬВОВ — НОВОАЛЕКСЕЕВКА

Львов          11:07
Подзамче   11:18   2 мин   11:20
Красне   11:49   2 мин   11:51
Злочев   12:14   2 мин   12:16
Тернополь    13:13   7 мин   13:20
Подволоч   14:11   4 мин   14:15
Хмельницк   15:20   5 мин   15:25
Жмеринка   16:51   20 мин   17:11
Винница   17:55   6 мин   18:01
Казатин-1   18:55   2 мин   18:57
Белая Церк   20:37   2 мин   20:39
Мироновка   21:34   2 мин   21:36
Корсунь   22:04   2 мин   22:06
Цветково   22:38   2 мин   22:40
И Т Шевчен   23:12   34 мин   23:46
Фундуклеев   00:17   2 мин   00:19
Знаменка П   01:02   3 мин   01:05
Александр   01:41   2 мин   01:43
Пятихат Ст      20 мин   02:52
Пятихатки   03:00   13 мин   03:13
Верховцево   03:45   2 мин   03:47
Каменс-Пасс.   04:13   2 мин   04:15
Днепр-Главн   04:50   25 мин   05:15
Синельник1   06:13   2 мин   06:15
Запорож 1   07:14   6 мин   07:20
Мелитополь   09:07   22 мин   09:29
Акимовка   09:53   2 мин   09:55
Партизаны   10:34   2 мин   10:36
Новоалекс   10:50      



085 НОВОАЛЕКСЕЕВКА — ЛЬВОВ

Новоалекс         12:24
Партизаны   12:38   2 мин   12:40
Акимовка   13:29   2 мин   13:31
Мелитополь   13:55   20 мин   14:15
Запорожье   15:52   4 мин   15:56
Запорож 1   15:52   4 мин   15:56
Синельник1   16:50   2 мин   16:52
Днепр-Главн   17:40   20 мин   18:00
Каменс-Пасс.   18:37   3 мин   18:40
Верховцево   19:18   3 мин   19:21
Пятихатки   20:07   3 мин   20:10
Зеленая   20:57   2 мин   20:59
Александр   21:35   2 мин   21:37
Знаменка П   22:16   8 мин   22:24
Фундуклеев   23:14   2 мин   23:16
И Т Шевчен   23:47   35 мин   00:22
Цветково   00:53   2 мин   00:55
Корсунь   01:26   2 мин   01:28
Мироновка   01:59   2 мин   02:01
Белая Церк   02:53   2 мин   02:55
Казатин-1   04:36   2 мин   04:38
Винница   05:39   8 мин   05:47
Жмеринка   06:36   30 мин   07:06
Хмельницк   08:39   5 мин   08:44
Подволоч   09:48   2 мин   09:50
Тернополь    10:36   5 мин   10:41
Злочев   11:37   2 мин   11:39
Красне   12:03   2 мин   12:05
Подзамче   12:38   2 мин   12:40      
Львов    12:51      
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.112 seconds with 20 queries.