Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.11.17 , 13:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)  (Read 21656 times)
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #120 on: 08.11.17 , 19:11 »
Share Reply with quote

747 КИЕВ — ТЕРНОПОЛЬ

Киев Пасс          17:24
Казатин-1   19:05   1 мин   19:06
Калиновка   19:38   1 мин   19:39
Калиновк 1   19:38   1 мин   19:39
Винница    19:58   3 мин   20:01
Гнивань   20:20   1 мин   20:21
Деражня   21:19   1 мин   21:20
Хмельницк   21:50   3 мин   21:53
Волочиск   22:39   1 мин   22:40      
Тернополь   23:25      


748 ТЕРНОПОЛЬ — КИЕВ

Тернополь         04:04
Волочиск   04:51   1 мин   04:52
Хмельницк   05:42   3 мин   05:45
Деражня   06:10   1 мин   06:11
Гнивань   07:08   1 мин   07:09
Винница    07:27   3 мин   07:30
Калиновка   07:45   1 мин   07:46
Калиновк 1   07:45   1 мин   07:46
Казатин-1   08:16   1 мин   08:17      
Киев Пасс    10:01      

З Тернополя ще на 1 хвилину швидше. Загалом на 5 хвилин сповільнили.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #121 on: 08.11.17 , 23:11 »
Share Reply with quote

Цікавий розклад. Видовжили до БД. Через день.

136 ЧЕРНОВЦЫ — БЕЛГОРОД-ДНЕСТРОВСКИЙ

Черновцы         15:37
Снятын   16:16   2 мин   16:18
Заболотов   16:38   2 мин   16:40
Коломыя   17:02   4 мин   17:06
Коршев   17:26   2 мин   17:28
Ивано Фран    18:13   11 мин   18:24
Ходоров   19:47   10 мин   19:57
Ст Село      5 мин   20:37
Львов    21:10   20 мин   21:30
Красне      18 мин   22:28
Тернополь   23:50   7 мин   23:57
Волочиск   00:57   2 мин   00:59
Хмельницк   01:52   4 мин   01:56
Деражня   02:25   2 мин   02:27
Жмеринка   03:24   20 мин   03:44
Вапнярка   04:53   2 мин   04:55
Княжево      13 мин   05:20
Крыжополь   05:32   2 мин   05:34
Кодыма   06:05   2 мин   06:07
Подольск   07:02   20 мин   07:22
Затишье   08:11   2 мин   08:13
Раздельн 1   08:57   2 мин   08:59
Одесса Гл   10:15   22 мин   10:37
Аккаржа   11:19   2 мин   11:21
Кар Бугаз   11:47   5 мин   11:52
Бугаз   12:10   5 мин   12:15
Белг Днест   12:42
      


135 БЕЛГОРОД-ДНЕСТРОВСКИЙ — ЧЕРНОВЦЫ


Белг Днест         14:21
Бугаз   14:41   5 мин   14:46
Кар Бугаз   14:59   5 мин   15:04
Барабой      5 мин   15:27
Аккаржа   15:40   2 мин   15:42
Одесса Гл   16:22   22 мин   16:44

Раздельн 1   17:49   2 мин   17:51
Затишье   18:40   2 мин   18:42
Подольск   19:29   15 мин   19:44
Кодыма   20:34   2 мин   20:36
Крыжополь   21:08   2 мин   21:10
Вапнярка   21:31   2 мин   21:33
Жмеринка   22:37   20 мин   22:57
Деражня   23:57   2 мин   23:59
Хмельницк   00:28   5 мин   00:33
Волочиск   01:27   2 мин   01:29
Тернополь   02:21   5 мин   02:26
Львов    04:24   24 мин   04:48
Ходоров   06:00   1 мин   06:01
Ивано Фран    07:17   10 мин   07:27
Марковцы      5 мин   07:47
Коршев   08:17   2 мин   08:19
Коломыя   08:39   4 мин   08:43
Заболотов   09:01   2 мин   09:03
Снятын   09:21   2 мин   09:23      
Черновцы   10:02


Зимою напевне також їздять на море.
Невже передали на обслуговування Чернівцям 135/136? Вагонами від відмінених 605/606 і 607/608?
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #122 on: 09.11.17 , 14:11 »
Share Reply with quote

Є перший виживший із безсмертних 600 на Львівській :)

606 ЛЬВОВ — РАХОВ

Львов          15:45
Сихов   16:06   2 мин   16:08
Ходоров   17:01   7 мин   17:08
Букачевцы   17:27   1 мин   17:28
Бурштын   17:42   4 мин   17:46
Галич   18:00   4 мин   18:04
Ивано Фран    18:47   20 мин   19:07
Надворная   20:00   2 мин   20:02
Делятин   20:31   5 мин   20:36
Яремче   20:51   12 мин   21:03
Микуличин   21:20   3 мин   21:23
Татаров   21:38   2 мин   21:40
Ворохта   21:56   3 мин   21:59
Вороненка   22:12   2 мин   22:14
Лазещина   22:29   2 мин   22:31
Ясиня   22:41   2 мин   22:43
Квасы   23:06   2 мин   23:08
Белин   23:19   2 мин   23:21
Рахов   23:38      


605 РАХОВ — ЛЬВОВ
 
Рахов          00:25
Белин    00:39    2 мин    00:41
Квасы    00:54    2 мин    00:56
Ясиня    01:22    2 мин    01:24
Лазещина    01:36    2 мин    01:38
Вороненка    01:58    2 мин    02:00
Ворохта    02:12    2 мин    02:14
Татаров    02:25    2 мин    02:27
Микуличин    02:41    2 мин    02:43
Яремче    02:57    3 мин    03:00
Делятин    03:11    2 мин    03:13
Надворная    03:43    2 мин    03:45
Хрыплин    04:17    2 мин    04:19
Ивано Фран    04:30    33 мин    05:03
Галич    05:46    2 мин    05:48
Бурштын    06:00    4 мин    06:04
Букачевцы    06:19    4 мин    06:23
Журавно    06:36    4 мин    06:40
Ходоров    06:54    3 мин    06:57
Сихов    08:01    2 мин    08:03
Львов    08:30       

606 прискорено на 4 хвилини. Добавлено зупинку по Сихові.
605 прискорено на 3 хвилини. Добавлено зупинку по Сихові.
Періодичність - щоденно!
« Last Edit: 09.11.17 , 16:11 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #123 on: 09.11.17 , 19:11 »
Share Reply with quote

146 ЛЬВОВ — ЧОП

Львов          21:00
Стрый   22:04   2 мин   22:06
Славско   23:04   2 мин   23:06
Свалява   00:24   2 мин   00:26
Мукачево    00:49   2 мин   00:51      
Чоп   01:37   


145 ЧОП — ЛЬВОВ

Чоп         05:15
Мукачево    06:06   2 мин   06:08
Свалява   06:32   2 мин   06:34
Славско   07:47   3 мин   07:50
Стрый   08:53   5 мин   08:58      
Львов    10:10   

Обіцяний новий поїзд з причіпними вагонами Київ - Відень.
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 5974


View Profile
« Reply #124 on: 10.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

Зустрічайте вцілілий 607/608.

608 ЗАПОРІЖЖЯ - БЕРДЯНСЬК

Запоріжжя 1      10:35   0
Оріхівська   11:47   11:49   68
Пологи   12:26   12:56   106
Кирилівка   13:20   13:22   127
Синя Гора   13:33   13:35   135
Верхній Токмак 1   13:51   13:53   144
Нельгівка   14:18   14:20   166
Єлизаветівка   14:37   14:39   180
Трояни   15:01   15:03   201
Берда   15:22   15:24   218
Бердянськ   15:35      224

608 БЕРДЯНСЬК - ЗАПОРІЖЖЯ

Бердянськ              16:10   0
Берда   16:21   16:23   6
Трояни   16:42   16:44   23
Єлизаветівка   17:05   17:07   44
Нельгівка   17:23   17:25   58
Верхній Токмак 1   17:49   17:51   80
Синя Гора   18:07   18:09   89
Кирилівка   18:20   18:22   97
Пологи   18:45   19:15   118
Оріхівська   19:54   19:56   156
Запоріжжя 1   21:10      224

Переможець номінації "Нерухомість року".
Продаж також вже відкрито у обидві сторони. Як і зараз, потяг складається лише з плацкартних вагонів.
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 5974


View Profile
« Reply #125 on: 10.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

Ще один вцілілий 600-й, на який вже відкрита продаж проїздних документів.

618 ДНІПРО - ЗАПОРІЖЖЯ (безпересадкові вагони до поїзда 317 Запоріжжя - Одеса)

Дніпро-Головний      15:48   0
Синельникове 2   16:32   16:34   48
Синельникове-1   16:42   17:02   51
Запоріжжя 1   18:04   19:50   126

618 ЗАПОРІЖЖЯ - ДНІПРО (безпересадкові вагони до поїзда 318 Одеса - Запоріжжя)

Запоріжжя 1   05:34   06:04   0
Синельникове-1   07:03   07:23   75
Дніпро-Головний   08:16   126
Logged
Gornostaeff
Active user

Posts: 183


View Profile
« Reply #126 on: 11.11.17 , 10:11 »
Share Reply with quote

Маршрут поезда № 104К, Киев Пасс — Мариуполь
ОСНОВНОЙ МАРШРУТ: Киев Пасс — Мариуполь

Станция   Время прибытия   Время стоянки   Время отправления
Киев Пасс          18:55
Корсунь   20:47   10 мин   20:57
И Т Шевчен   21:53   3 мин   21:56
Знаменка П   23:09   3 мин   23:12
Александр   23:51   2 мин   23:53
Днепр-Главн   02:38   20 мин   02:58
Запорож 1   04:41   5 мин   04:46
В Токмак 2   07:54   5 мин   07:59
Камыш Заря   08:43   2 мин   08:45
Розовка   09:15   2 мин   09:17
Зачатьевск   09:33   2 мин   09:35
Волноваха   10:20   20 мин   10:40
Мариуполь    12:05   
Logged
Gornostaeff
Active user

Posts: 183


View Profile
« Reply #127 on: 11.11.17 , 10:11 »
Share Reply with quote

Маршрут поезда № 084Д, Мариуполь — Киев Пасс
ОСНОВНОЙ МАРШРУТ: Мариуполь — Киев Пасс

Станция   Время прибытия   Время стоянки   Время отправления
Мариуполь          18:27
Волноваха   19:55   20 мин   20:15
Хлебодаров   20:39   2 мин   20:41
Зачатьевск   21:04   1 мин   21:05
Розовка   21:22   1 мин   21:23
Камыш Заря   21:50   5 мин   21:55
Б Токмак   23:26   2 мин   23:28
Молочанск   23:40   2 мин   23:42
Светлодол   23:59   9 мин   00:08
Федоровка   00:29   22 мин   00:51
Запорож 1   02:07   5 мин   02:12
Синельник1   03:14   2 мин   03:16
Днепр-Главн   04:03   36 мин   04:39
Каменс-Пасс.   05:11   2 мин   05:13
Вольногор   05:50   2 мин   05:52
Пятихатки   06:15   2 мин   06:17
Александр   07:31   2 мин   07:33
Знаменка П   08:15   5 мин   08:20
И Т Шевчен   09:35   20 мин   09:55
Цветково   10:25   2 мин   10:27
Городище   10:43   2 мин   10:45
Корсунь   11:04   1 мин   11:05
Мироновка   11:35   2 мин   11:37
Киев Пасс    13:15
Logged
Максим
Guest
« Reply #128 on: 11.11.17 , 23:11 »
Share Reply with quote

Розклад поїзду 796 ДНІПРО - ХАРКІВ

ДНІПРО_ГОЛОВ 06:32
СИНЕЛЬНИКОВЕ-2  07:08-07:10
ПАВЛОГРАД-1 07:39-07:41
ВАРВАРІВКА 07:56-07:58
ЛОЗОВА-ПАС. 08:35-08:37
КРАСНОПАВЛІВКА 09:08-09:10
ЛИХАЧОВЕ 09:32-09:34
ХАРКІВ-ПАС. 10:47

прискорили на 2 хвилини
Logged
Максим
Guest
« Reply #129 on: 12.11.17 , 22:11 »
Share Reply with quote

795 Харків - Дніпро

Харків-Пас. 18:05
Лихачове 19:13-19:15
Краснопавлівка 19:36-19:38
Лозова-Пас. 20:05-20:07
Варварівка 20:42-20:44
Павлоград-1 20:59-21:01
Синельникове-2 21:29-21:31
Дніпро-Головний 22:08

Без змін
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.108 seconds with 20 queries.