Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.05.18 , 03:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)  (Read 67417 times)
Entony
Active user

Posts: 2195


View Profile
« Reply #260 on: 20.04.18 , 19:04 »
Share Reply with quote

Під ОГП.

214 ДНІПРО — УМАНЬ на 25/05-2018

Днепр-Главн          20:42
Каменс-Пасс.   21:18   2 мин   21:20
Александр   23:46   2 мин   23:48
Знаменка П   00:29   3 мин   00:32
И Т Шевчен    01:48   32 мин   02:20
Христиновк   05:15   1 ч 31 мин   06:46
Россошки   07:00   9 мин   07:09
Умань   07:37   


213 УМАНЬ — ДНІПРО на 26/05-2018

Умань         19:55
Христиновк   20:38   25 мин   21:03
И Т Шевчен    00:39   36 мин   01:15
Знаменка П   02:27   3 мин   02:30
Александр   03:08   2 мин   03:10
Пятихатки   04:28   2 мин   04:30
Каменс-Пасс.   05:37   2 мин   05:39   
Днепр-Главн    06:20   
Logged
sergius
Active user

Posts: 1741


View Profile
« Reply #261 on: 23.04.18 , 16:04 »
Share Reply with quote

371/372  Могилів – Трускавець 1/06-29/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,1,3    

         15:40 Могилів 1
16:58 16:59 Несета
17:16 17:18 Єлізово
17:43 17:48 Осиповичі 1
19:04 19:43 Мінськ-Пас.
21:00 21:10 Столбці
22:07 22:35 Барановичі-Полесские
22:54 22:56 Ляховичі
23:23 23:25 Ганцевичі
00:17 00:39 Лунінець
00:54 00:56 Прип'ять
01:11 01:13 Видибір
01:33 02:13 Горинь
02:30 03:13 Удрицьк
03:37 03:42 Дубровиця
04:10 04:15 Сарни
05:14 05:18 Костопіль
06:20 06:28 Рівне
06:44 07:10 Здолбунів-Пас.
07:49 07:52 Дубно
08:37 08:40 Радивилів
08:50 08:53 Броди
10:39 11:00 Львів
12:31 13:02 Дрогобич
13:20 Трускавець

371/372  Трускавець – Могилів 2/06-30/09/2018 парних, при двох непарних 30,2,4

         15:00 Трускавець
15:19 15:49 Дрогобич
17:20 17:40 Львів
18:59 19:02 Броди
19:12 19:15 Радивилів
19:49 19:52 Дубно
20:45 21:07 Здолбунів-Пас.
21:22 21:28 Рівне
22:14 22:18 Костопіль
23:37 23:52 Сарни
00:30 00:43 Дубровиця
01:16 01:56 Удрицьк
02:11 03:01 Горинь
03:20 03:24 Видибір
03:38 03:40 Прип'ять
03:56 04:27 Лунінець
05:30 05:32 Ганцевичі
05:58 06:00 Рейтанів
06:10 06:12 Ляховичі
06:33 07:08 Барановичі-Полесские
07:59 08:01 Столбці
09:21 09:38 Мінськ-Пас.
11:12 11:23 Осиповичі 1
11:49 11:50 Єлізово
12:08 12:09 Несета
13:25 Могилів 1
Logged
Entony
Active user

Posts: 2195


View Profile
« Reply #262 on: 23.04.18 , 20:04 »
Share Reply with quote

Нарешті додумались видовжити 747/748 до Львова. Правда лише на один день.
По схемі буде ШКОДА.

747 КИЇВ — ЛЬВІВ на 28/04-2018

Київ-Пас.      17:24
Козятин-1   19:05   19:06
Калинівка-1   19:38   19:39
Вінниця   19:58   20:01
Гнівань   20:20   20:21
Деражня   21:19   21:20
Хмельницький   21:50   21:53
Волочиськ   22:39   22:40
Тернопіль-Пас.   23:25   23:29
Львів   00:59



748 ЛЬВІВ — КИЇВ на 29/04-2018

Львів      01:50
Тернопіль-Пас.   03:52   04:04

Волочиськ   04:51   04:52
Хмельницький   05:42   05:45
Деражня   06:10   06:11
Гнівань   07:09   07:10
Вінниця   07:28   07:30
Калинівка-1   07:45   07:46
Козятин-1   08:16   08:17
Київ-Пас.   10:01   


747 - час в дорозі 7 год. 5 хв.
748 - час в дорозі 8 год. 11 хв.

Ціна квитка по повному маршруті: С2 - 134 грн!!!, С2 - 293 грн., С1 - 425 грн.
« Last Edit: 23.04.18 , 20:04 by Entony » Logged
Ulf
Active user

Posts: 2701


View Profile
« Reply #263 on: 27.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

Маршрут

Номер поїзда

Періодичність з початкової станції маршруту

Час в дорозі


Київ Херсон 152  1/05/2018 10:57

Київ-Пас.  08:00
Долинська 15:09 15:29
Лоцкине 17:12 17:16
Миколаїв Пас. 17:54 17:59
Херсон 18:57



Київ Миколаїв  161  1/05/2018 15:10


Маршрут руху


Станція

Час прибуття

Час вiдпр.


Київ-Пас.  14:46
Фастів-1 15:51 15:53
Біла Церква 16:26 16:28
Миронівка 17:32 17:34
Корсунь 18:02 18:04
Городище 18:23 18:25
Цвіткове 18:41 18:56
Ім.тараса Шевченка 19:51 20:21
Долинська 22:44 22:47
Кривий Ріг-Головний 00:36 00:46
Апостолове 01:28 01:51
Високопілля 02:20 02:22
Біла Криниця 02:49 02:51
Березнегувате 03:16 03:21
Снігурівка 03:55 03:57
Херсон 04:42 04:52
Миколаїв Пас. 05:56

« Last Edit: 27.04.18 , 21:04 by Ulf » Logged
Ulf
Active user

Posts: 2701


View Profile
« Reply #264 on: 28.04.18 , 19:04 »
Share Reply with quote

Київ Львів 243  28/04, 1/05/2018 8:53


Маршрут руху


Станція

Час прибуття

Час вiдпр.


Київ-Пас.  05:27
Боярка 05:52 06:00
Шепетівка-1 09:52 10:07
Львів 14:20 
Logged
Entony
Active user

Posts: 2195


View Profile
« Reply #265 on: 07.05.18 , 19:05 »
Share Reply with quote

Нарешті 145/146 Львів - Чоп видовжують до Ужгорода. Якраз після відкриття Бескидського тунеля. Буде чим УЗ попіаритись :)
146 навіть прискорюють на 9 хвилин на ділянці Чоп - Львів.
Є підозра, що після 26/05 піде на скасування і 829/830 Львів - Ужгород або перевод її в 7000.

145 ЛЬВІВ — УЖГОРОД з 25/05-2018

Львів      21:00
Стрий   22:04   22:06
Славське   23:04   23:06
Свалява   00:24   00:26
Мукачево   00:49   00:54
Чоп-Пас.   01:40   02:10
Ужгород   02:35   


146 УЖГОРОД — ЛЬВІВ з 26/05-2018

Ужгород      04:29
Чоп-Пас.   04:53   05:27
Мукачево   06:19   06:24
Свалява   06:49   06:52
Славське   08:06   08:08
Стрий   09:05   09:08
Львів   10:13
« Last Edit: 07.05.18 , 19:05 by Entony » Logged
Alex_I
Active user

Posts: 835


View Profile
« Reply #266 on: 08.05.18 , 12:05 »
Share Reply with quote

228 Київ - Бердянськ 1/06-31/07, 1-9/09/2018 по непарних; 2-30/08/2018 по парних

Київ-Пас.       19:38
Миронівка    21:01    21:03
Корсунь    21:31    21:33
Цвіткове    22:05    22:07
Ім.тараса Шевченка    22:39    22:57
Кам'янка    23:16    23:18
Фундукліївка    23:32    23:34
Знам'янка-Пас.    00:17    00:31
Олександрія    01:11    01:13
П'ятихатки    02:30    02:32
Кам'янське-Пас.    03:38    03:41
Дніпро-Головний    04:16    04:36
Синельникове-2    05:18    05:20
Чаплине    06:23    06:43
Мечетна    07:07    07:09
Гайчур    07:29    07:31
Пологи    08:16    08:36
Верхній Токмак-1    09:21    09:23
Бердянськ    10:45

228 Бердянськ - Київ 2/06-30/07, 2-10/09/2018 по парних; 3-31/08/2018 по непарних

Бердянськ       17:05
Верхній Токмак-1    18:45    18:47
Пологи    19:44    20:14
Гайчур    21:09    21:11
Мечетна    21:34    21:36
Чаплине    22:03    22:23
Синельникове-2    23:24    23:26
Дніпро-Головний    00:32    00:52
Кам'янське-Пас.    01:31    01:33
П'ятихатки    02:52    02:55
Олександрія    04:09    04:11
Знам'янка-Пас.    04:59    05:19
Фундукліївка    06:12    06:14
Кам'янка    06:29    06:31
Ім.тараса Шевченка    06:51    07:13
Цвіткове    07:43    07:45
Корсунь    08:16    08:18
Миронівка    08:50    08:57
Київ-Пас.    10:26    
Logged
Alex_I
Active user

Posts: 835


View Profile
« Reply #267 on: 08.05.18 , 13:05 »
Share Reply with quote

100 Мінськ - Бердянськ безпересадковий вагон 1/06-21/09/2018 щоденно

Мінськ-Пас.       07:44
Пуховичі    08:35    08:37
Осиповичі 1    09:11    09:14
Бобруйськ    09:48    09:51
Жлобин-Пас.    10:44    11:06
Буда-Кошелівська    11:38    11:40
Гомель-Пас.    12:22    12:49
Терехівка    13:29    13:59
Хоробичі    14:21    15:06
Городня    15:26    15:28
Сновськ    16:00    16:15
Мена    16:55    16:57
Бахмач-Пас.    18:06    18:26
Конотоп-Пас.    18:51    18:56
Путивль    19:38    19:40
Ворожба    20:11    20:31
Суми    21:22    21:52
Смородине    22:54    22:57
Богодухів    23:49    23:51
Харків-Пас.    01:17    01:39
Лозова-Пас.    03:33    03:35
Павлоград-1    04:23    04:25
Синельникове-1    05:01    05:03
Запоріжжя-1    05:57    06:50
Оріхівська    08:00    08:02
Пологи    08:42    09:12
Кирилівка    09:39    09:41
Синя Гора    09:53    09:55
Верхній Токмак-1    10:10    10:12
Нельгівка    10:33    10:35
Єлізаветівка    10:50    10:55
Трояни    11:16    11:18
Берда    11:37    11:39
Бердянськ    11:50    

226 Бердянськ - Мінськ безпересадковий вагон 2/06-22/09/2018 щоденно

Бердянськ       18:00
Берда    18:13    18:15
Трояни    18:33    18:35
Єлізаветівка    18:58    19:00
Нельгівка    19:17    19:19
Верхній Токмак-1    19:40    19:42
Синя Гора    19:58    20:00
Кирилівка    20:10    20:12
Пологи    20:35    21:15
Оріхівська    21:54    21:55
Запоріжжя-1    23:10    01:13
Синельникове-1    02:08    02:10
Павлоград-1    02:41    02:43
Лозова-Пас.    03:46    03:48
Харків-Пас.    05:50    06:16
Богодухів    07:44    07:46
Смородине    08:43    08:48
Суми    09:44    10:04
Ворожба    10:53    11:13
Путивль    11:44    11:46
Конотоп-Пас.    12:29    12:49
Бахмач-Пас.    13:13    13:15
Мена    14:22    14:24
Сновськ    15:05    15:20
Городня    15:54    15:56
Хоробичі    16:21    16:56
Терехівка    17:25    17:55
Гомель-Пас.    18:32    19:15
Буда-Кошелівська    19:52    19:54
Жлобин-Пас.    20:29    21:10
Бобруйськ    21:59    22:02
Осиповичі 1    22:33    22:36
Пуховичі    23:04    23:06
Мінськ-Пас.    23:50
Logged
Alex_I
Active user

Posts: 835


View Profile
« Reply #268 on: 08.05.18 , 13:05 »
Share Reply with quote

472 Дніпро - Бердянськ 10/06-16/09/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2,4

Дніпро-Головний       20:15
Синельникове-1    21:26    21:28
Запоріжжя-1    22:25    23:10
Великий Токмак    02:10    02:12
Верхній Токмак-1    03:15    03:17
Нельгівка    03:42    03:44
Єлізаветівка    04:01    04:03
Трояни    04:26    04:28
Берда    04:50    04:52
Бердянськ    05:07

472 Бердянськ - Дніпро 11/06-17/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5

Бердянськ       22:22
Берда    22:34    22:36
Трояни    22:55    22:57
Єлізаветівка    23:22    23:24
Нельгівка    23:41    23:43
Верхній Токмак-1    00:08    00:10
Великий Токмак    01:11    01:13
Федорівка    01:58    02:20
Запоріжжя-1    03:28    04:27
Синельникове-1    05:30    05:52
Дніпро-Головний    07:32
Logged
Alex_I
Active user

Posts: 835


View Profile
« Reply #269 on: 08.05.18 , 13:05 »
Share Reply with quote

552 Кривий Ріг - Бердянск 10/06-16/09/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2,4

Кривий Ріг-Головний       18:25
Апостолове    19:07    19:13
Чортомлик    20:00    20:05
Нікополь    20:31    20:36
Марганець    20:59    21:01
Дніпробуд-2    22:08    22:10
Запоріжжя-1    22:48    23:10
Великий Токмак    02:10    02:12
Верхній Токмак-1    03:15    03:17
Нельгівка    03:42    03:44
Єлізаветівка    04:01    04:03
Трояни    04:26    04:28
Берда    04:50    04:52
Бердянськ    05:07

472 Бердянск - Кривий Ріг 11/06-17/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5

Бердянськ       22:22
Берда    22:34    22:36
Трояни    22:55    22:57
Єлізаветівка    23:22    23:24
Нельгівка    23:41    23:43
Верхній Токмак-1    00:08    00:10
Великий Токмак    01:11    01:13
Федорівка    01:58    02:20
Запоріжжя-1    03:28    03:53
Дніпробуд-2    04:29    04:31
Марганець    05:26    05:28
Нікополь    05:54    06:09
Чортомлик    06:39    06:41
Апостолове    07:24    07:26
Кривий Ріг-Головний    08:06    
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.092 seconds with 20 queries.