Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.11.17 , 13:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)  (Read 21665 times)
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #50 on: 28.10.17 , 13:10 »
Share Reply with quote

064 ДНИПРО — ОДЕССА

Днепр-Главн         19:45
Каменс-Пасс.   20:19   2 мин   20:21
Верховцево   20:50   2 мин   20:52
Пятихатки   21:33   35 мин   22:08
Александр   23:22   2 мин   23:24
Знаменка П   00:01   17 мин   00:18
Кропивницкий   01:06   5 мин   01:11
Новоукраин   02:03   2 мин   02:05
Помошная    02:22   3 мин   02:25
Южноукраин   03:14   2 мин   03:16
Вознесенск   03:40   3 мин   03:43
Одесса Вос   06:03   2 мин   06:05      
Одесса Гл    06:38      


063 ОДЕССА — ДНИПРО

Одесса Гл          21:54
Одесса Вос   22:26   2 мин   22:28
Вознесенск   00:48   3 мин   00:51
Южноукраин   01:20   2 мин   01:22
Помошная    02:11   3 мин   02:14
Новоукраин   02:32   2 мин   02:34
Кропивницкий   03:25   3 мин   03:28
Знаменка П   04:13   22 мин   04:35
Александр   05:17   2 мин   05:19
Пятихатки   06:37   34 мин   07:11
Верховцево   07:43   2 мин   07:45
Каменс-Пасс.   08:12   2 мин   08:14      
Днепр-Главн   08:50   
   
ВАГОНЫ: ОДЕССА — КР.РОГ

Пятихатки   06:37   1 ч 38 мин   08:15
Роковатая   09:24   5 мин   09:29      
Кр Рог Гл   10:10      

Добавлена зупинка по Одесі-східній в дві сторони. З Дніпра до Одеси прискорили на 25 хвилин! Відправлення з Дніпра на 35 хвилин пізніше.
З Одеси до Дніпра прискорили на 8 хвилин.
« Last Edit: 28.10.17 , 13:10 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #51 on: 28.10.17 , 18:10 »
Share Reply with quote

358 РАХОВ — КИЕВ

Рахов         12:25
Квасы   12:55   3 мин   12:58
Ясиня   13:24   4 мин   13:28 *(схрещення з якимось поїздом?)
Ворохта    14:15   3 мин   14:18
Татаров   14:28   2 мин   14:30
Яремче    14:55   2 мин   14:57
Коломыя   15:53   25 мин   16:18
Гвоздец   16:56   2 мин   16:58
Город Зав   17:41   2 мин   17:43
Стефанешты   18:33   2 мин   18:35
Залещики   18:59   2 мин   19:01
Тлусте   19:53   2 мин   19:55
Чертков   20:43   2 мин   20:45
Копычинцы   21:18   2 мин   21:20
Хоростков   21:40   2 мин   21:42
Трембовля   22:09   2 мин   22:11
Тернополь   23:13   31 мин   23:44
Хмельницк   01:34   3 мин   01:37
Винница   03:24   3 мин   03:27      
Киев Пасс   06:18   

Сповільнено на 5 хвилин. Хоча між Раховом та Стефанештами навіть трохи прискорили, а дальше сповільнили.
Цікаво чи буде по Ясинях схрещування з чимось? Одеса - Рахів чи Харків - Рахів, можливо.
« Last Edit: 28.10.17 , 18:10 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #52 on: 28.10.17 , 19:10 »
Share Reply with quote

083 КИЕВ — МАРИУПОЛЬ

Киев Пасс         16:26
Мироновка   17:49   2 мин   17:51
Корсунь   18:19   2 мин   18:21
Цветково   18:53   2 мин   18:55
И Т Шевчен   19:52   29 мин   20:21
Знаменка П   21:36   6 мин   21:42
Александр   22:18   2 мин   22:20
Пятихатки   23:37   2 мин   23:39
Вольногор   00:00   2 мин   00:02
Каменс-Пасс.    00:39   2 мин   00:41
Днепр-Главн    01:15   20 мин   01:35
Синельник1   02:28   2 мин   02:30
Запорожье   03:20   15 мин   03:35
Запорож 1   03:20   15 мин   03:35
Молочанск   05:51   2 мин   05:53
Б Токмак   06:06   2 мин   06:08
Камыш Заря   07:40   5 мин   07:45
Розовка   08:15   2 мин   08:17
Зачатьевск   08:39   2 мин   08:41
Хлебодаров   09:04   2 мин   09:06
Волноваха   09:28   20 мин   09:48
Мариуполь   11:15   

Сповільнено на 11 хвилин (куда вже дальше сповільнювати?)
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #53 on: 28.10.17 , 19:10 »
Share Reply with quote

069 ЛЬВОВ — МАРИУПОЛЬ

Львов         01:20
Злочев   02:24   2 мин   02:26
Тернополь   03:22   5 мин   03:27
Подволоч   04:17   2 мин   04:19
Волочиск   04:28   2 мин   04:30
Хмельницк   05:26   5 мин   05:31
Коржевцы      14 мин   06:08
Деражня   06:19   2 мин   06:21
Жмеринка   07:19   20 мин   07:39
Винница   08:22   4 мин   08:26
Калиновка   08:45   2 мин   08:47
Калиновк 1   08:45   2 мин   08:47
Казатин-1   09:22   2 мин   09:24
Устиновка      12 мин   11:14
Белая Церк   11:30   2 мин   11:32
Мироновка   12:28   2 мин   12:30
Корсунь   12:58   2 мин   13:00
Городище   13:19   2 мин   13:21
Цветково   13:37   2 мин   13:39
И Т Шевчен   14:11   15 мин   14:26
Фундуклеев   14:57   2 мин   14:59
Знаменка П   15:42   5 мин   15:47
Александр   16:31   2 мин   16:33
Пятихат Ст      20 мин   17:47
Пятихатки   17:55   2 мин   17:57
Верховцево   18:28   2 мин   18:30
Каменс-Пасс.    18:57   2 мин   18:59
Днепр-Главн    19:34   20 мин   19:54
Запорож 1   21:40   15 мин   21:55
Федоровка      22 мин   23:46
Молочанск   00:26   2 мин   00:28
Б Токмак   00:42   2 мин   00:44
Стульнево      6 мин   01:13
В Токмак 2   01:39   3 мин   01:42
Камыш Заря   02:25   5 мин   02:30
Розовка   03:03   2 мин   03:05
Волноваха   04:29   21 мин   04:50
Мариуполь   06:30      

Без змін. Добавлені технічні по Коржівцях та Устинівці. Напевне для якихось обгонів.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #54 on: 28.10.17 , 20:10 »
Share Reply with quote

148 ОДЕССА — КИЕВ

Одесса Гл          21:44
Одесса Вос   22:16   2 мин   22:18
Березовка   23:52   2 мин   23:54
Веселиново   00:31   2 мин   00:33
Вознесенск   01:09   5 мин   01:14
Трикратное   01:35   2 мин   01:37
Южноукраин   01:52   2 мин   01:54
Кавуны   02:07   2 мин   02:09
Людмиловка   02:32   2 мин   02:34
Помошная    03:04   20 мин   03:24
Адабаш   03:43   2 мин   03:45
Капустино   04:04   2 мин   04:06
Виска   04:26   2 мин   04:28
Новомиргор   04:54   2 мин   04:56
Капитановк   05:13   2 мин   05:15
И Т Шевчен   05:55   20 мин   06:15
Черкассы   06:51   8 мин   06:59
Золотонош1   07:33   2 мин   07:35
Пальмира   07:53   2 мин   07:55
Драбово Б   08:13   2 мин   08:15
Гребенка   08:37   20 мин   08:57
Дарница   10:37   2 мин   10:39      
Киев Пасс   10:58   

Сповільнили на 16 хвилин.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #55 on: 28.10.17 , 20:10 »
Share Reply with quote

142 ОДЕССА — МАРИУПОЛЬ

Одесса Гл         15:42
Одесса Вос   16:15   2 мин   16:17
Колосовка   17:53   23 мин   18:16
Николаев П   19:54   10 мин   20:04
Херсон    21:02   30 мин   21:32
Снигиревка   22:19   2 мин   22:21
Бел Криниц   23:14   2 мин   23:16
Высокопол   23:49   2 мин   23:51
Чертомлык   01:28   2 мин   01:30
Никополь   01:57   20 мин   02:17
Марганец   02:44   2 мин   02:46
Днепрост 2   03:54   2 мин   03:56
Запорож 1   04:38   8 мин   04:46
В Токмак 2   07:54   5 мин   07:59
Камыш Заря   08:43   2 мин   08:45
Розовка   09:15   2 мин   09:17
Зачатьевск   09:33   7 мин   09:40
Волноваха   10:32   20 мин   10:52
Мариуполь   12:20      

Змінили номер з 195/196 на 141/142. І прискорили аж на 1 годину і 11 хвилин! І також добавили зупинки по Білі Криниці. Хоч щось прискорюють з нового графіка.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #56 on: 29.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

124 КИЕВ — КОНСТАНТИНОВКА

Киев Пасс          21:18
Дарница   21:37   2 мин   21:39
Нежин   22:56   2 мин   22:58
Бахмач Пас   23:49   2 мин   23:51
Конотоп    00:14   5 мин   00:19
Путивль   01:02   5 мин   01:07
Ворожба   01:42   22 мин   02:04
Сумы   02:54   19 мин   03:13
Смородино   04:12   3 мин   04:15
Люботин   06:11   10 мин   06:21
Харьк Пасс   06:51   26 мин   07:17
Змиев   07:58   2 мин   08:00
Балаклея   08:39   2 мин   08:41
Изюм   09:25   2 мин   09:27
Святогорск   09:49   2 мин   09:51
Лиман   10:23   3 мин   10:26
Славкурорт   10:45   7 мин   10:52
Краматорск   11:14   5 мин   11:19
Дружковка   11:29   3 мин   11:32
Константин   11:55      


123 КОНСТАНТИНОВКА — КИЕВ


Константин         17:40
Дружковка   17:59   2 мин   18:01
Краматорск   18:12   5 мин   18:17
Славкурорт   18:44   6 мин   18:50
Лиман   19:12   3 мин   19:15
Святогорск   19:47   2 мин   19:49
Изюм    20:14   2 мин   20:16
Балаклея   20:57   2 мин   20:59
Змиев   21:33   2 мин   21:35
Харьков   22:14   25 мин   22:39
Харьк Пасс    22:14   25 мин   22:39
Люботин   23:16   10 мин   23:26
Смородино   01:07   3 мин   01:10
Сумы   02:07   20 мин   02:27
Ворожба   03:18   20 мин   03:38
Путивль   04:11   5 мин   04:16
Конотоп   05:02   5 мин   05:07
Бахмач Пас   05:31   2 мин   05:33
Нежин   06:28   2 мин   06:30
Дарница   07:54   10 мин   08:04      
Киев Пасс   08:23      
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #57 on: 29.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

609 ХАРЬКОВ — ЛИСИЧАНСК

Харьк Пасс          12:12
Змиев   12:52   2 мин   12:54
Балаклея   13:32   2 мин   13:34
Изюм   14:16   2 мин   14:18
Святогорск   14:50   30 мин   15:20
Рад Пески   15:53   4 мин   15:57
Преддонбас   16:08   2 мин   16:10
О.крючкова   16:23   2 мин   16:25
Купянск Уз   16:53   24 мин   17:17
Кисловка   17:47   2 мин   17:49
Куземовка   18:07   2 мин   18:09
Сватово   18:36   4 мин   18:40
Кабанье   19:03   2 мин   19:05
Кременное   19:25   2 мин   19:27
Рубежное   19:43   5 мин   19:48
Лисичанск   20:10      

Змінили маршрут. Відправлення на 2 години швидше з Харкова.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #58 on: 29.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

712 КИЕВ — КОНСТАНТИНОВКА

Киев Пасс         06:20
Дарница   06:37   2 мин   06:39
Миргород   08:33   1 мин   08:34
Полт Киев   09:23   2 мин   09:25
Лозовая    11:15   2 мин   11:17
Славянск   12:14   2 мин   12:16
Краматорск   12:24   2 мин   12:26
Дружковка   12:33   1 мин   12:34
Константин   12:44      


711 КОНСТАНТИНОВКА — КИЕВ


Константин          16:28
Дружковка   16:40   1 мин   16:41
Краматорск    16:48   2 мин   16:50
Славянск   16:59   2 мин   17:01
Лозовая   17:58   2 мин   18:00
Полт Киев   19:48   2 мин   19:50
Миргород   20:46   1 мин   20:47
Дарница   22:42   2 мин   22:44      
Киев Пасс   22:58      
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #59 on: 29.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

722 КИЕВ — ХАРЬКОВ

Киев Пасс          06:43
Дарница   07:00   2 мин   07:02
Миргород   08:58   2 мин   09:00
Полт Киев   09:50   2 мин   09:52      
Харьк Пасс    11:26   

Сповільнено на 6 хв.


721 ХАРЬКОВ — КИЕВ

Харьк Пасс          18:37
Полт Киев   20:14   2 мин   20:16
Миргород   21:07   2 мин   21:09
Дарница   23:05   1 мин   23:06      
Киев Пасс   23:20      

Сповільнено на 2 хв.


724 КИЕВ — ХАРЬКОВ

Киев Пасс          13:31
Дарница   13:47   2 мин   13:49
Миргород   15:44   2 мин   15:46
Полт Киев   16:35   2 мин   16:37      
Харьк Пасс    18:11   

Сповільнено на 2 хв.


723 ХАРЬКОВ — КИЕВ

Харьк Пасс          13:16
Полт Киев   14:51   2 мин   14:53
Миргород   15:43   2 мин   15:45
Дарница   17:41   2 мин   17:43      
Киев Пасс   17:57      

Сповільнено на 2 хв.
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.16 seconds with 20 queries.