Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.11.17 , 13:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)  (Read 21664 times)
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #60 on: 29.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

059 ХАРЬКОВ —  ОДЕССА

Харьк Пасс         17:04
Люботин   17:38   2 мин   17:40
Коломак   18:31   1 мин   18:32
Полт Южн   19:24   20 мин   19:44
Кременчуг   21:45   22 мин   22:07
Користовка   23:11   2 мин   23:13
Знаменка П   23:41   17 мин   23:58
Кропивницкий   00:45   15 мин   01:00
Новоукраин   01:51   2 мин   01:53
Помошная    02:10   3 мин   02:13
Южноукраин   03:02   2 мин   03:04
Вознесенск   03:28   3 мин   03:31
Одесса Вос   05:53   2 мин   05:55      
Одесса Гл    06:28   

Прискорили на 1 годину і 31 хвилину!
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #61 on: 29.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

770 КИЕВ — КАМЕН.-ПОД.

Киев Пасс          16:07
Казатин-1   18:10   15 мин   18:25 *(обгон)
Винница    19:16   4 мин   19:20
Жмеринка   19:59   19 мин   20:18
Хмельницк   21:37   4 мин   21:41
Гречаны   21:51   15 мин   22:06
Ярмолинцы   23:00   2 мин   23:02
Дунаевцы   23:21   2 мин   23:23
Камен Под   00:12   

Опача! Сповільнено на 40 хвилин! І відправлення з Києва на 40 хвилин швидше.


770 КАМЕН.-ПОД. — КИЕВ

Камен Под         00:54
Дунаевцы   01:48   2 мин   01:50
Ярмолинцы   02:10   2 мин   02:12
Гречаны   02:51   15 мин   03:06
Хмельницк   03:16   2 мин   03:18
Жмеринка   04:37   19 мин   04:56
Винница    05:36   2 мин   05:38
Казатин-1   06:28   2 мин   06:30      
Киев Пасс    08:28   

А тут без змін.
« Last Edit: 29.10.17 , 14:10 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #62 on: 29.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

096 ЛЬВОВ — ЧЕРКАССЫ

Львов          12:53
Подзамче   13:04   2 мин   13:06
Красне   13:40   2 мин   13:42
Злочев   14:04   2 мин   14:06
Тернополь    15:02   5 мин   15:07
Подволоч   15:56   2 мин   15:58
Волочиск   16:06   2 мин   16:08
Хмельницк   17:01   10 мин   17:11
Деражня   17:42   2 мин   17:44
Жмеринка   18:45   25 мин   19:10
Ярошенка   19:34   18 мин   19:52

Вапнярка   20:41   20 мин   21:01
Кирнасовка   21:23   2 мин   21:25
Демковка   21:35   2 мин   21:37
Ладыжин   21:52   10 мин   22:02
Губник   22:21   2 мин   22:23
Зятковцы   22:37   2 мин   22:39
Кублич   22:56   2 мин   22:58
Роскошевка   23:12   1 мин   23:13
Христиновк   23:29   20 мин   23:49
Поташ   00:19   8 мин   00:27
Тальное   01:02   3 мин   01:05
Звенигород   01:39   3 мин   01:42
Богачево   01:52   3 мин   01:55
Шпола   02:24   3 мин   02:27
И Т Шевчен   03:19   20 мин   03:39
Черкассы   04:16      


095 ЧЕРКАССЫ — ЛЬВОВ

Черкассы         19:23
И Т Шевчен   20:01   20 мин   20:21
Шпола   21:16   3 мин   21:19
Богачево   21:48   3 мин   21:51
Звенигород   22:00   3 мин   22:03
Тальное   22:36   3 мин   22:39
Поташ   23:13   8 мин   23:21
Христиновк   23:53   20 мин   00:13
Роскошевка   00:29   2 мин   00:31
Кублич   00:47   2 мин   00:49
Зятковцы   01:09   2 мин   01:11
Губник   01:26   2 мин   01:28
Ладыжин   01:49   10 мин   01:59
Демковка   02:15   2 мин   02:17
Кирнасовка   02:27   2 мин   02:29
Вапнярка   02:51   29 мин   03:20
Жмеринка   04:24   20 мин   04:44
Деражня   05:43   2 мин   05:45
Хмельницк   06:14   10 мин   06:24
Волочиск   07:17   2 мин   07:19
Подволоч   07:27   2 мин   07:29
Тернополь    08:16   6 мин   08:22
Злочев   09:20   10 мин   09:30
Красне   09:55   3 мин   09:58
Подзамче   10:33   2 мин   10:35      
Львов    10:46   
   

Немає слів... "Священна корова" знову вижила. І знову з періодичністю 1 рейс в 4 дні.
І знову 4:16 ранку. В сторону Черкас: зупинка по Жмеринці - 25 хв. і зразу наступна по Ярошенка - 18 хв.
А між Тернополем та Львовом повзе майже як електричка - 2 години і 24 хвилини.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #63 on: 29.10.17 , 14:10 »
Share Reply with quote

145 КИЕВ — ИЗМАИЛ

Киев Пасс          17:40
Казатин-1   20:02   2 мин   20:04
Винница   20:57   10 мин   21:07
Жмеринка   21:55   5 мин   22:00
Рахны   22:38   2 мин   22:40
Вапнярка   23:12   2 мин   23:14
Крыжополь   23:31   2 мин   23:33
Рудница   23:44   2 мин   23:46
Кодыма   00:03   2 мин   00:05
Слободка   00:30   2 мин   00:32
Подольск   00:55   2 мин   00:57
Раздельн 1   02:33   2 мин   02:35
Одесса Гл    03:52   54 мин   04:46 (ранкова екскурсія)
Аккаржа   05:30   2 мин   05:32
Кар Бугаз   05:57   5 мин   06:02
Бугаз   06:19   5 мин   06:24
Белг Днест   06:48   20 мин   07:08
Кулевча   07:44   2 мин   07:46
Сарата   08:10   2 мин   08:12
Арцыз   08:40   20 мин   09:00
Главаны   09:27   2 мин   09:29
Дзинилор   09:56   2 мин   09:58
Котлабух   10:20   2 мин   10:22
Измаил   10:57   

Відправлення на 1 годину і 35 хвилин пізніше з Києва. По Одесі збільшено зупинку з 20 до 54 хвилини!
Загалом між Києвом та Ізмаїлом сповільнили аж на 59 хвилин!
« Last Edit: 29.10.17 , 14:10 by Entony » Logged
Станислав Трошин
Active user

Posts: 1014


View Profile
« Reply #64 on: 30.10.17 , 19:10 »
Share Reply with quote

102 КИЇВ - ХЕРСОН

Київ-Пасажирський   20:48   
Миронівка                   22:37   22:39   107
Ім. Т. Шевченка   23:59   00:17   216
Долинська           02:52   02:55   379
Тимково                   03:10   03:32   388
Кривий Ріг-Головний   04:37   04:42   448
Апостолове           05:20   05:42   487
Високопілля           06:09   06:11   511
Біла Криниця           06:40   06:42   543
Березнегувате           07:07   07:09   563
Снігурівка                   07:46   08:00   593
Херсон                   08:48

Нажаль прискорено лише на 6 хвилин(((((
« Last Edit: 30.10.17 , 19:10 by Станислав Трошин » Logged
wappoltava
Active user

Posts: 602


View Profile
« Reply #65 on: 31.10.17 , 05:10 »
Share Reply with quote

Польська Залізниця опоблікувала розклади українських міжнародних потягів на 2017-2018 рік:





Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #66 on: 31.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

112 ЛЬВОВ — ХАРЬКОВ

Львов          17:40
Подзамче    17:51    2 мин    17:53
Красне    18:25    2 мин    18:27
Злочев    18:49    2 мин    18:51
Тернополь    19:46    6 мин    19:52
Подволоч    20:42    2 мин    20:44
Хмельницк    21:52    6 мин    21:58
Жмеринка    23:27    20 мин    23:47
Винница    00:33    5 мин    00:38
Калиновк 1    00:56    2 мин    00:58
Казатин-1    01:34    2 мин    01:36
Фастов 1    02:48    2 мин    02:50
Киев Пасс    03:41    20 мин    04:01
Яготин    05:21    2 мин    05:23
Гребенка    06:00    13 мин    06:13
Лазорки       5 мин    06:35
Лубны    07:03    2 мин    07:05
Ромодан    07:36    2 мин    07:38
Миргород    08:04    2 мин    08:06
Мелашенков       26 мин    08:43
Гоголево    08:50    2 мин    08:52
Яреськи    09:05    13 мин    09:18
Сагайдак    09:32    2 мин    09:34
Решетиловк    09:50    2 мин    09:52
Полтава    10:24    26 мин    10:50
Полт Киев    10:24    26 мин    10:50
Коломак    11:57    2 мин    11:59
Люботин    12:50    5 мин    12:55
Н Бавария       4 мин    13:19   
Харьк Пасс    13:32       

Прискорено на 23 хвилини. В основному на ділянці від Полтави до Харкова.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #67 on: 31.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

357 КИЕВ — РАХОВ

Киев Пасс          14:34
Винница    17:37    5 мин    17:42
Хмельницк    19:48    17 мин    20:05
Тернополь    21:56    39 мин    22:35
Трембовля    23:45    2 мин    23:47
Хоростков    00:20    2 мин    00:22
Копычинцы    00:42    2 мин    00:44
Чертков    01:17    4 мин    01:21
Тлусте    02:12    2 мин    02:14
Залещики    03:06    4 мин    03:10
Стефанешты    03:39    2 мин    03:41
Город Зав    04:23    2 мин    04:25
Гвоздец    05:04    1 мин    05:05
Коломыя    05:40    20 мин    06:00
Яремче    07:07    3 мин    07:10
Татаров    07:44    2 мин    07:46
Ворохта    08:03    2 мин    08:05
Ясиня    08:48    3 мин    08:51
Квасы    09:11    2 мин    09:13
Рахов    09:43    

Без змін. Дехто не зрадіє такому розкладу. :)
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #68 on: 31.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

122 НИКОЛАЕВ — КИЕВ

Николаев П          19:22
Явкино    20:16    2 мин    20:18
Новый Буг    20:55    2 мин    20:57
Казанка    21:23    2 мин    21:25
Долинская    21:58    20 мин    22:18
Куцовка    22:39    2 мин    22:41
Рзд 5 Км    23:26    10 мин    23:36
Чернолесск    23:48    2 мин    23:50
Фундуклеев    00:22    2 мин    00:24
Каменка    00:39    2 мин    00:41
И Т Шевчен    01:01    23 мин    01:24
Городище    02:07    2 мин    02:09
Корсунь    02:28    2 мин    02:30
Белая Церк    03:55    2 мин    03:57
Фастов 1    04:31    7 мин    04:38   
Киев Пасс    05:45    

Сповільнено на 18 хвилин.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #69 on: 31.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

147 КИЕВ — ОДЕССА

Киев Пасс          15:53
Дарница    16:11    2 мин    16:13
Гребенка    17:50    20 мин    18:10
Драбово Б    18:31    6 мин    18:37
Пальмира    19:04    2 мин    19:06
Золотонош1    19:25    2 мин    19:27
Черкассы    19:56    9 мин    20:05
И Т Шевчен    20:43    24 мин    21:07
Капитановк    21:50    2 мин    21:52
Новомиргор    22:12    2 мин    22:14
Виска    22:40    2 мин    22:42
Капустино    23:05    2 мин    23:07
Адабаш    23:26    2 мин    23:28
Помошная    23:50    36 мин    00:26
Людмиловка    00:55    2 мин    00:57
Кавуны    01:15    2 мин    01:17
Южноукраин    01:28    2 мин    01:30
Трикратное    01:43    2 мин    01:45
Вознесенск    02:00    5 мин    02:05
Веселиново    02:45    2 мин    02:47
Березовка    03:27    2 мин    03:29
Одесса Вос    04:38    2 мин    04:40       
Одесса Гл    05:12    

Сповільнено на 21 хвилин. Відправлення з Києва на 27 хвилин раніше. Збільшено зупинку по Помічній до 36 хвилин.
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.123 seconds with 20 queries.