Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.11.17 , 13:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)  (Read 21654 times)
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #80 on: 01.11.17 , 18:11 »
Share Reply with quote

091 КИЕВ — ЛЬВОВ

Киев Пасс          22:42
Святошино   23:00   2 мин   23:02
Подзамче   05:47   2 мин   05:49      
Львов    06:00   

Прискорили на 1 хвилину :)
Чому до УЗ ніяк не дійде, що прибуття в 6 ранку для такого поїзда як 91/92 це зарано. Між 6:30 - 7:00 - це було б ідеально.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #81 on: 01.11.17 , 18:11 »
Share Reply with quote

029 УЖГОРОД — КИЕВ

Ужгород         22:03
Мукачево    23:20   2 мин   23:22
Львов    02:51   20 мин   03:11
Шепетовка   06:23   2 мин   06:25
Бердичев   08:10   2 мин   08:12      
Киев Пасс   10:16   

По-ходу 129/130 Ужгород - Київ дали новий номер 029/030 і змінили маршрут через Шепетівку (замість через Вінницю).
Це значить, що 013/014 Солотвино - Київ точно має піти через Вінницю замість через Шепетівку.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #82 on: 02.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

132 ХАРЬКОВ — ЛЬВОВ

Харьк Пасс          20:09
Люботин    20:46    2 мин    20:48
Коломак    21:47    2 мин    21:49
Полт Киев    22:57    20 мин    23:17
Решетиловк    23:46    1 мин    23:47
Яреськи    00:12    2 мин    00:14
Гоголево    00:29    2 мин    00:31
Миргород    00:49    11 мин    01:00
Ромодан    01:27    2 мин    01:29
Лубны    02:04    2 мин    02:06
Гребенка    02:43    3 мин    02:46
Яготин    03:25    2 мин    03:27
Киев Пасс    04:47    31 мин    05:18
Коростень    07:45    2 мин    07:47
Яблонец    08:23    2 мин    08:25
Новогр В 1    09:19    2 мин    09:21
Радулино    09:46    2 мин    09:48
Шепетовка    10:17    2 мин    10:19
Славута 1    10:42    2 мин    10:44
Кривин    10:57    2 мин    10:59
Острог    11:16    2 мин    11:18
Здолбунов    11:42    33 мин    12:15
Дубно    12:50    2 мин    12:52
Радивилов    13:33    3 мин    13:36
Броды    13:46    3 мин    13:49
Красне    14:25    2 мин    14:27
Подзамче    15:02    2 мин    15:04   
Львов    15:15    

Без змін. Не перекинули на Житомир. Ще один мінус для УЗ.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #83 on: 03.11.17 , 10:11 »
Share Reply with quote

317 ОДЕССА — ЗАПОРОЖЬЕ

Одесса Гл          14:30
Одесса Вос    15:03    2 мин    15:05
Колосовка    16:39    23 мин    17:02
Новоекатер    17:27    2 мин    17:29
Зелен Гай    17:42    2 мин    17:44
Ясная Заря    17:55    2 мин    17:57
Мешково    18:34    30 мин    19:04
Николаев П    19:14    10 мин    19:24
Херсон    20:17    30 мин    20:47
Галагановк    21:23    2 мин    21:25
Снигиревка    21:40    3 мин    21:43
Каховка    22:57    35 мин    23:32
Братолюбов    00:18    2 мин    00:20
В Благовещ    00:45    2 мин    00:47
Серогозы    01:32    5 мин    01:37
Нововесел    02:30    5 мин    02:35
Федоровка    03:36    35 мин    04:11
Плодородие    04:22    2 мин    04:24
Пришиб    04:34    6 мин    04:40
Таврическ    04:57    1 мин    04:58
Запорож 1    05:34    

Тепер лише до Запоріжжя як і було пару років назад.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #84 on: 03.11.17 , 10:11 »
Share Reply with quote

016 РАХОВ — ХАРЬКОВ

Рахов          15:35
Ясиня    16:17    2 мин    16:19
Ворохта    17:00    3 мин    17:03
Яремче    17:43    3 мин    17:46
Ивано Фран    19:02    20 мин    19:22
Львов    21:37    20 мин    21:57
Киев Пасс    04:16    20 мин    04:36
Миргород    07:25    2 мин    07:27
Полт Киев    08:31    29 мин    09:00
Харьк Пасс    11:16

По Полтаві чомусь аж 29 хвилин стоянка. Задовго для такого поїзда.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #85 on: 04.11.17 , 12:11 »
Share Reply with quote

044 ИВ.-ФРАНКОВСК — КИЕВ

Ивано Фран          21:50
Ямница      5 мин   22:05
Галич   22:37   3 мин   22:40
Бурштын   22:53   2 мин   22:55
Ходоров   23:34   2 мин   23:36
Львов    00:41   20 мин   01:01
Броды   02:09   2 мин   02:11
Кривин   03:51   2 мин   03:53
Славута 1   04:06   2 мин   04:08
Шепетовка   04:30   2 мин   04:32
Новогр В 1   05:20   2 мин   05:22
Емельяновк      5 мин   06:10
Коростень   06:35   2 мин   06:37
Святошино   08:28   2 мин   08:30      
Киев Пасс   08:46      

Відстояла ЛЬВ свій поїзд. Все без змін. Ні до Рахова, ні до Чернігова, ні до Сум 043/044 поки не продовжували.
Logged
Entony
Active user

Posts: 1882


View Profile
« Reply #86 on: 04.11.17 , 12:11 »
Share Reply with quote

012 ЛЬВОВ — ОДЕССА

Львов          22:15
Тернополь    00:16   4 мин   00:20
Хмельницк   02:10   4 мин   02:14
Жмеринка   03:40   20 мин   04:00
Подольск   06:27   2 мин   06:29      
Одесса Гл   08:43   


011 ОДЕССА — ЛЬВОВ


Одесса Гл         22:05
Подольск   00:11   2 мин   00:13
Жмеринка   02:37   20 мин   02:57
Хмельницк   04:20   3 мин   04:23
Тернополь    06:03   3 мин   06:06      
Львов    07:55   

В сторону Одеси сповільнили на 8 хвилин, а от в сторону Львова навпаки пришвидшили на 10 хвилин.
Поки новий рекорд по напрямку Одеса - Львів буде - 9 годин і 50 хвилин!
Logged
Скиф
User

Posts: 29


View Profile
« Reply #87 on: 06.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

№ поїзда:
375Ш
Маршрут поїзда:
Херсон > Харків-Пас
Дата відправлення:
з 11.12.2017
Станція   Прибуття   Відправлення   Відстань, км
УКРАЇНА
Херсон   16:04   16:04   0
Копані   16:44   16:46   30
Миколаїв Пас   17:13   17:33   55
Снігурівка   18:32   18:34   113
Березнегувате   19:14   19:16   143
Біла Криниця   19:40   19:42   163
Високопілля   20:17   20:19   195
Апостолове   20:49   21:11   219
Кривий Ріг-Головний   21:50   21:56   258
Тимково   23:01   23:21   318
Долинська   23:37   23:42   327
Куцівка   00:04   00:06   350
Чабанівка   00:24   00:29   365
Шарівка   00:41   00:43   374
Медерове   00:55   00:57   386
Сахарна   01:08   01:10   396
Знам'янка Пасажирська   01:31   01:52   413
Пантаївка   02:07   02:09   428
Користівка   02:26   02:28   448
Лікарівка   02:43   02:45   463
Павлиш   03:05   03:08   480
Крюків На Дніпрі   03:37   03:39   503
Кременчук   03:47   04:15   507
Потоки   04:38   04:40   523
Галещина   04:53   05:10   534
Козельщина   05:21   05:24   543
Ганнівка   05:30   05:32   547
Кобеляки   05:46   05:48   563
Ліщинівка   06:03   06:05   577
Нові Санжари   06:19   06:21   590
Мала Перещепинська   06:33   06:35   602
Полтава-Південна   07:01   07:26   626
Кочубеївка   08:04   08:06   662
Скороходове   08:18   08:20   670
Коломак   08:34   08:36   684
Водяна   08:51   08:53   699
Ков'яги   09:07   09:08   713
Люботин   09:39   09:41   742
Харків-Пас   10:12   10:12   766
Logged
Скиф
User

Posts: 29


View Profile
« Reply #88 on: 06.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

№ поїзда:
134Ш
Маршрут поїзда:
Миколаїв Пас > Івано-Франківськ
Дата відправлення:
11.12.2017
Станція   Прибуття   Відправлення   Відстань, км
УКРАЇНА
Миколаїв Пас   11:33   11:33   0
Херсон   12:27   12:37   55
Снігурівка   13:22   13:24   104
Біла Криниця   14:27   14:29   154
Високопілля   15:02   15:09   186
Апостолове   15:41   16:06   210
Кривий Ріг-Головний   16:47   16:58   249
Долинська   18:53   19:00   318
Ім. Т. Шевченка   21:35   21:55   481
Миронівка   23:22   23:25   590
Біла Церква   00:20   00:22   659
Козятин-1   02:09   02:25   783
Вінниця   03:22   03:27   847
Жмеринка   04:14   04:34   894
Хмельницький   06:05   06:09   993
Тернопіль   07:57   08:02   1112
Львів   10:02   10:22   1253
Ходорів   11:38   11:40   1317
Галич   12:23   12:25   1365
Івано-Франківськ   12:55   12:55   1394
« Last Edit: 06.11.17 , 12:11 by logist » Logged
Скиф
User

Posts: 29


View Profile
« Reply #89 on: 06.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

№ поїзда:
133Л
Маршрут поїзда:
Івано-Франківськ > Миколаїв Пас
Станція   Прибуття   Відправлення   Відстань, км
Івано-Франківськ   15:42   15:42   0
Галич   16:15   16:17   29
Ходорів   17:06   17:08   77
Львів   18:17   18:54   141
Тернопіль   21:07   21:12   282
Хмельницький   23:02   23:07   401
Жмеринка   00:33   00:53   500
Вінниця   01:38   01:43   547
Козятин-1   02:36   02:51   611
Біла Церква   04:30   04:32   735
Миронівка   05:25   05:27   804
Ім. Т. Шевченка   06:47   07:02   913
Долинська   09:32   09:35   1076
Кривий Ріг-Головний   11:18   11:23   1145
Апостолове   12:04   12:26   1184
Високопілля   12:53   12:55   1208
Біла Криниця   13:22   13:24   1240
Снігурівка   14:21   14:23   1290
Херсон   15:08   15:18   1339
Миколаїв Пас   16:23   16:23   1394
« Last Edit: 06.11.17 , 12:11 by logist » Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.153 seconds with 20 queries.