Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.02.18 , 12:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)

Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (тільки розклади!)  (Read 40225 times)
Andreyka199701
Active user

Posts: 221


View Profile
« Reply #200 on: 27.01.18 , 10:01 »
Share Reply with quote

Поезд 846К, Фастов — Неданчичи c 01.02 ежедневно.  Удлиняют до Фастова.

Фастов-1       16:47
Мотовиловка 17:04,    1 мин  17:05   17 мин
Васильков-1  17:14   1 мин  17:15   27 мин
Боярка          17:28   1 мин  17:29   41 мин
Вишнёвое      17:38   1 мин  17:39   51 мин
Киев-Пасс.     17:55   11 мин 18:06   1 ч 8 мин
пл. Выдубичи 18:17   2 мин   18:19   1 ч 30 мин
Дарница        18:29   3 мин   18:32   1 ч 42 мин
Бровары        18:47   1 мин   18:48   2 ч
Бобрик          19:05   1 мин   19:06   2 ч 18 мин
Бобровицы    19:26   1 мин   19:27   2 ч 39 мин
Носовка         19:49   1 мин   19:50   3 ч 2 мин
Нежин           20:10   3 мин   20:13   3 ч 23 мин
Вертеевка      20:33   1 мин   20:34   3 ч 46 мин
им. Бориса Олейника 20:57   4 мин  21:01   4 ч 10 мин
Чернигов      21:30   10 мин 21:40   4 ч 43 мин
о.п. Белоус   21:52   1 мин   21:53   5 ч 5 мин
о.п. Левковичи 22:01   1 мин   22:02   5 ч 14 мин
Жукотки       22:06   1 мин   22:07   5 ч 19 мин
Малейки       22:15   1 мин   22:16   5 ч 28 мин
о.п. Демейка 22:21   1 мин   22:22   5 ч 34 мин
Славутич      22:29   1 мин   22:30   5 ч 42 мин
о.п. Поселок Лесной 22:35    1 мин 22:36    5 ч 48 мин
Неданчичи    22:38
Logged
Andreyka199701
Active user

Posts: 221


View Profile
« Reply #201 on: 29.01.18 , 15:01 »
Share Reply with quote

Поезд 802К, Фастов — Киев   ЭД9М 062 будет катать, а потом на Ровно..
Ежедневно с 01.02
Фастов-1       06:07
Васильков-1  06:32   1 мин    06:33   25 мин
Боярка          06:48   1 мин    06:49   41 мин
Вишнёвое     06:58   1 мин    06:59   51 мин
Киев-
Волынский    07:05   1 мин    07:06   58 мин
пл. Караваевы
Дачи            07:11   1 мин    07:12   1 ч 4 мин
Киев-Пасс.    07:17                           1 ч 10 мин
« Last Edit: 29.01.18 , 15:01 by Andreyka199701 » Logged
Entony
Active user

Posts: 2029


View Profile
« Reply #202 on: 06.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

Почали появлятись перші змінені розклади після 25 березня (перехід на літній час).

019 МОСКВА — ХАРКІВ з 25/03-2018

Москва Кур          21:45
Тула 1 Кур    00:12    4 мин    00:16
Орел    02:24    16 мин    02:40
Курск    04:21    5 мин    04:26
Белгород    06:30    1 ч 0 мин    07:30      
Харьк Пасс    08:51    
Logged
Entony
Active user

Posts: 2029


View Profile
« Reply #203 on: 06.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

073 МОСКВА — КР.РІГ з 25/03-2018

Москва Кур          15:00
Ясногорск       15 мин    17:40
Тула 1 Кур    18:10    30 мин    18:40
Орел    20:50    30 мин    21:20
Курск    23:13    30 мин    23:43
Белгород    01:53    1 ч 0 мин    02:53
Харьк Пасс    04:11    50 мин    05:01
Лозовая    07:00    2 мин    07:02
Павлогр 1    07:51    5 мин    07:56
Синельник1    08:29    20 мин    08:49
Запорож 1    09:46    31 мин    10:17
Днепрост 2    10:53    2 мин    10:55
Марганец    11:47    2 мин    11:49
Никополь    12:15    15 мин    12:30
Чертомлык    13:00    2 мин    13:02
Апостолово    13:50    3 мин    13:53
Кр Рог Гл    14:35       
Logged
Entony
Active user

Posts: 2029


View Profile
« Reply #204 on: 06.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

023 МОСКВА — ОДЕСА з 25/03-2018

Москва Кив          20:59
Калуга 2    23:38    2 мин    23:40
Сухиничи Г    00:36    26 мин    01:02
Брянск Орл    02:32    50 мин    03:22   
Конотоп    06:28    30 мин    06:58
Бахмач Пас    07:21    2 мин    07:23
Киев Пасс    09:44    30 мин    10:14
Казатин-1    12:33    2 мин    12:35
Винница    13:27    5 мин    13:32
Жмеринка    14:18    20 мин    14:38
Ярошенка    15:00    2 мин    15:02
Вапнярка    15:50    2 мин    15:52
Рудница    16:18    2 мин    16:20
Кодыма    16:39    2 мин    16:41
Слободка    17:07    2 мин    17:09
Подольск    17:33    2 мин    17:35
Раздельн 1    19:06    2 мин    19:08   
Одесса Гл    20:18    
Logged
Entony
Active user

Posts: 2029


View Profile
« Reply #205 on: 06.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

055 МОСКВА — ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ з 25/03-2018

Москва Кив          17:43
Сухиничи Г       26 мин    21:54
Брянск Льг    23:17    5 мин    23:22
Суземка    00:52    50 мин    01:42   
Конотоп    03:27    30 мин    03:57
Бахмач Пас    04:20    2 мин    04:22
Киев Пасс    06:42    25 мин    07:07
Казатин-1    09:38    3 мин    09:41
Калиновк 1    10:18    2 мин    10:20
Винница    10:40    5 мин    10:45
Гнивань    11:06    2 мин    11:08
Жмеринка    11:36    31 мин    12:07
Деражня    13:04    2 мин    13:06
Хмельницк    13:36    
Logged
Entony
Active user

Posts: 2029


View Profile
« Reply #206 on: 08.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

УЗ як завжди "дуже спішить" заводити змінені розклади після переходу на літній час.
Завтра вже буде 45 днів до 25 березня. По внутрішнім поїздам УЗ взагалі немає розкладів. І лише частково заведені московські.

073 МОСКВА — ЛЬВІВ з 25/03-2018

Москва Кив          15:59
Сухиничи Г       26 мин    19:48
Козелкино       1 мин    20:54
Брянск Сев       1 мин    21:04
Брянск Орл    21:19    50 мин    22:09   
Хутор Мих    00:05    40 мин    00:45
Терещенск    01:19    2 мин    01:21
Кролевец    01:40    2 мин    01:42
Конотоп    02:15    15 мин    02:30
Бахмач Пас    02:53    2 мин    02:55
Нежин    03:46    2 мин    03:48
Киев Пасс    05:13    20 мин    05:33
Казатин-1    07:44    17 мин    08:01
Сосонка       16 мин    09:06

Винница    09:22    6 мин    09:28
Деражня    10:51    2 мин    10:53
Хмельницк    11:19    4 мин    11:23
Волочиск    12:12    2 мин    12:14
Подволоч    12:22    2 мин    12:24
Тернополь    13:11    5 мин    13:16
Злочев    14:10    2 мин    14:12
Красне    14:36    2 мин    14:38
Львов    15:17       

По ходу знову закладають ранковий швидкісний з Києва до Одеси.
« Last Edit: 08.02.18 , 10:02 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 2029


View Profile
« Reply #207 on: 13.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Повертають на старий маршрут.

062 МИКОЛАЇВ — МОСКВА з 25/03-2018

Николаев П     11:08
Новый Буг    12:33    2 мин    12:35
Казанка    13:10    2 мин    13:12
Долинская    13:51    20 мин    14:11
Знаменка П    15:33    31 мин    16:04
Фундуклеев    16:50    2 мин    16:52
Каменка    17:07    2 мин    17:09
И Т Шевчен    17:30    24 мин    17:54
Черкассы    18:30    5 мин    18:35
Золотонош1    19:10    2 мин    19:12
Драбово Б    19:48    2 мин    19:50
Гребенка    20:12    20 мин    20:32
Пирятин    20:50    2 мин    20:52
Прилуки    21:36    3 мин    21:39
Ичня    22:24    2 мин    22:26
Бахмач Пас    23:28    20 мин    23:48
Конотоп    00:12    14 мин    00:26
Терещенск    01:25    2 мин    01:27
Хутор Мих    02:06    8 мин    02:14
Зерново    02:33    50 мин    03:23
Москва Кив    11:12    


061 МОСКВА — МИКОЛАЇВ з 25/03-2018

Москва Кив          15:33
Сухиничи Г       26 мин    19:31
Палики       1 мин    20:03
Брянск Орл       15 мин    21:22
Суземка    22:58    50 мин    23:48
Зерново    00:05    42 мин    00:47
Хутор Мих    01:04    2 мин    01:06
Терещенск    01:40    2 мин    01:42
Конотоп    02:33    5 мин    02:38
Бахмач Пас    03:02    26 мин    03:28
Ичня    04:27    2 мин    04:29
Прилуки    05:09    10 мин    05:19
Пирятин    06:04    2 мин    06:06
Гребенка    06:25    21 мин    06:46
Драбово Б    07:08    2 мин    07:10
Золотонош1    07:42    2 мин    07:44
Черкассы    08:15    13 мин    08:28
И Т Шевчен    09:06    30 мин    09:36
Каменка    09:56    2 мин    09:58
Фундуклеев    10:12    2 мин    10:14
Знаменка П    10:57    30 мин    11:27
Долинская    12:47    20 мин    13:07
Казанка    13:38    2 мин    13:40
Новый Буг    14:05    2 мин    14:07
Николаев П    15:24       


957 ХЕРСОН — МИКОЛАЇВ з 25/03-2018

Херсон          09:12
Котлярово       5 мин    10:03   
Николаев П    10:24    

958 МИКОЛАЇВ —  ХЕРСОН  з 25/03-2018

Николаев П          16:10
Кульбакино       17 мин    16:35
Котлярово       5 мин    16:53
Херсон    
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.094 seconds with 21 queries.