Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.12.17 , 08:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (обговорення)

Pages: 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... 124
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (обговорення)  (Read 81460 times)
sergius
Active user

View Profile
« Reply #1010 on: 30.11.17 , 14:11 »
Share Reply with quote

З 12 грудня і дальше 1 раз в 4 дні призначають 235/236 Харків - Ужгород. Цей поїзд хоч якось спасе Ужгород на прибуття в Київ зранку.
Правда тепер для Сум, Конотопа та Бахмача буде аж два прямих поїзда до Львова. Та ще й повністю одним маршрутом з різницею між поїздами від 1 години.
Те, що поїзду №235/236 присвоїли назву "Вечірні зорі", то добре!
Добре буде, якщо окрім назви і підвищення вартості йому замінять вагони або прискорять на 2-3 години.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #1011 on: 30.11.17 , 20:11 »
Share Reply with quote

Кстати, вроде никто не замечал, однако с нового графика у покровского ИС+ теперь Тарас Григорьевич не в почете, причем не в почете в обе стороны. При этом обе пары ИС+ на Запорожье продолжают останавливаться в обе стороны.
Vert
Active user

View Profile
« Reply #1012 on: 30.11.17 , 20:11 »
Share Reply with quote

Кстати, вроде никто не замечал, однако с нового графика у покровского ИС+ теперь Тарас Григорьевич не в почете, причем не в почете в обе стороны. При этом обе пары ИС+ на Запорожье продолжают останавливаться в обе стороны.

Ну понятно, это чтобы типа направить поток в криворожский интерсити. Только это не хрена не замена. Потому что там хороший накатанный пассажиропоток как Днепр-Шевченко-Днепр, так и Покровск-Шевченко-Покровск. Мудаки.
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #1013 on: 30.11.17 , 20:11 »
Share Reply with quote

З 12 грудня і дальше 1 раз в 4 дні призначають 235/236 Харків - Ужгород. Цей поїзд хоч якось спасе Ужгород на прибуття в Київ зранку.
Правда тепер для Сум, Конотопа та Бахмача буде аж два прямих поїзда до Львова. Та ще й повністю одним маршрутом з різницею між поїздами від 1 години.
Те, що поїзду №235/236 присвоїли назву "Вечірні зорі", то добре! А от те, що на маршруті Харків - Ужгород буде 3 поїзда (№45, №17, №235), а на Запоріжжя/Дніпро - Ужгород = 0, то це вічна проблема УЗ! Я вже з цим практично змирився..., але всеодно несправедливо якось!
І з року в рік, які би зміни не були, ніяких зрушень в цьому напрямку. Може, побачать, що Ужгород - Лисичанськ - це ідея так собі та перенаправлять 45/46 на Запоріжжя (північним ходом, з адекватним графіком по Львову).
Andreyka199701
User

View Profile
« Reply #1014 on: 30.11.17 , 20:11 »
Share Reply with quote

Заливают потихоньку 8хх.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #1015 on: 30.11.17 , 22:11 »
Share Reply with quote

Ну понятно, это чтобы типа направить поток в криворожский интерсити. Только это не хрена не замена. Потому что там хороший накатанный пассажиропоток как Днепр-Шевченко-Днепр, так и Покровск-Шевченко-Покровск. Мудаки.
Поддерживаю. Причем, обычно высадка из 733 превышает посадку по данной станции на Киев.
Допускаю хитрый и циничный умысел причастных чтобы повысить рентабельность как 739 так и 733, причем для последнего за счет более дальних пассажиров, так как 733 уже частенько даже среди недели ходит с загрузкой 100% (оба класса), а вот от Тараса Григорьевича до Киева бывают не проданные места на Киев, из-за высадки.
А вообще 733 из-за безальтернативности уже очень давно популярен как трамвай. В конце октября ездил на нем в Александрию, и высадка из 733 по Александрии была более 10 человек точно. Я бы сказал, практически такая же, как и посадка на Киев.
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #1016 on: 01.12.17 , 09:12 »
Share Reply with quote

.
« Last Edit: 01.12.17 , 09:12 by Doobey » Logged
Doobey
Active user

View Profile
« Reply #1017 on: 01.12.17 , 09:12 »
Share Reply with quote

Люди, чому ми такі вбогі?
Нє, ну коли якийсь брєд несуть журналісти чи ще якісь люди реально далекі від залізниці, це ще півбіди. Але коли це починають трусити колеги та ще й збивати з пантелику пасажирів, це вже ппц!
Коли мені ще знайомі провідники десь місяць тому казали, що до Львова лишаться одні Хундаї, все решту під відміну, я скромно посміявся і пояснив, що ніхера відмінятися не буде, а стосовно них, то видовжений до Пшемисля та Яремче 2-групний 26 передадуть Одесі. Але хай не хвилюються, бо вони і так зараз їздять в режимі 1-1,5провідників/вагон, так що нікого не скоротять.
Коли мукачівці переживали, що відміняється 2 київських поїзда, я пояснив, що ніфіга не відміняється, просто одного видовжують до Лисичанська, інший переводять через Сянки.
Але сьогодні це жесть. На пероні в Бродах я запитав чергового по відправленню, чи ще немає нового розкладу електричок. Він сказав, що поки ні. Але відразу додав, що всі київські поїзди вже точно відміняють. Я посміявся і почав пояснювати. Він перебив мене і сказав, що люди кажуть, що 43 піде через Тернопіль, а 13 і 99 відміняються. Я йому внятно пробував пояснити, що до чого, але зрозумів, що це марно, бо в нього аргумент "ЛЮДИ КАЖУТЬ". А ті люди дурнуваті вже почали сіяти паніку на пероні та думати, з якими ж тепер пересадками будуть їздити до Києва, Франика чи Ужа. Бля, треба, напевно, щоб УЗ видала телеграму з вказівкою, щоб кожен залізничник хоча б раз на тиждень читав сайт УЗ:) Бо в наш час хоч інформація доступна всім, обідно за некомпетентних колег, які замість того, щоб допомогти пасажирам, розводять паніку своїми чутками.
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #1018 on: 01.12.17 , 10:12 »
Share Reply with quote

Люди, чому ми такі вбогі?
Нє, ну коли якийсь брєд несуть журналісти чи ще якісь люди реально далекі від залізниці, це ще півбіди. Але коли це починають трусити колеги та ще й збивати з пантелику пасажирів, це вже ппц!
Коли мені ще знайомі провідники десь місяць тому казали, що до Львова лишаться одні Хундаї, все решту під відміну, я скромно посміявся і пояснив, що ніхера відмінятися не буде, а стосовно них, то видовжений до Пшемисля та Яремче 2-групний 26 передадуть Одесі. Але хай не хвилюються, бо вони і так зараз їздять в режимі 1-1,5провідників/вагон, так що нікого не скоротять.
Коли мукачівці переживали, що відміняється 2 київських поїзда, я пояснив, що ніфіга не відміняється, просто одного видовжують до Лисичанська, інший переводять через Сянки.
Але сьогодні це жесть. На пероні в Бродах я запитав чергового по відправленню, чи ще немає нового розкладу електричок. Він сказав, що поки ні. Але відразу додав, що всі київські поїзди вже точно відміняють. Я посміявся і почав пояснювати. Він перебив мене і сказав, що люди кажуть, що 43 піде через Тернопіль, а 13 і 99 відміняються. Я йому внятно пробував пояснити, що до чого, але зрозумів, що це марно, бо в нього аргумент "ЛЮДИ КАЖУТЬ". А ті люди дурнуваті вже почали сіяти паніку на пероні та думати, з якими ж тепер пересадками будуть їздити до Києва, Франика чи Ужа. Бля, треба, напевно, щоб УЗ видала телеграму з вказівкою, щоб кожен залізничник хоча б раз на тиждень читав сайт УЗ:) Бо в наш час хоч інформація доступна всім, обідно за некомпетентних колег, які замість того, щоб допомогти пасажирам, розводять паніку своїми чутками.
Теж бачив деяких залізничників (особливо песимістів), які не знають, що робиться на УЗ взагалі і починають не зовсім правильні речі розказувати (м'яко кажучи) і їм вірять, бо вони працюють на залізниці... Хоча я вважаю, що у нас не все так погано на УЗ, але то від кожної людини окремо залежить, через які "окуляри" на світ дивитись!    
sean
Active user

View Profile
« Reply #1019 on: 01.12.17 , 10:12 »
Share Reply with quote

обідно за некомпетентних колег, які замість того, щоб допомогти пасажирам, розводять паніку своїми чутками.
А побалтать ;)
Tags:
Pages: 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 ... 124
Reply | Print
Jump to: