Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.10.18 , 03:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (обговорення)

Pages: 1 ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 ... 357
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (обговорення)  (Read 358146 times)
Dhr_Igor
Active user

Posts: 4186


View Profile
« Reply #1310 on: 26.12.17 , 15:12 »
Share Reply with quote

А вже видно,  який там склад?  Може там щось на локомотивній тязі?
Logged
Андрей11111
Active user

Posts: 619


View Profile
« Reply #1311 on: 26.12.17 , 16:12 »
Share Reply with quote

01   Плацкартный ( ИНВ УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
02   Купейный ( УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
03   Плацкартный ( УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
04   Плацкартный ( УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
05   Купейный ( УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
06   Плацкартный ( УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
07   Плацкартный ( УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
08   Купейный ( УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
09   Плацкартный ( УСЛ)   УЗ-СКОРОСТНЫЕ
Logged
Andreyka199701
Active user

Posts: 335


View Profile
« Reply #1312 on: 26.12.17 , 16:12 »
Share Reply with quote

аахаха умеют пошутить в УЗ)
Logged
Ulf
Active user

Posts: 2748


View Profile
« Reply #1313 on: 26.12.17 , 18:12 »
Share Reply with quote

зниженні вартості квитків на поїзд № 67/68 Київ – Варшава його заповнюваність зросла до 90%, тоді як раніше сягала 40%. Нагадаємо, що квитки на цей поїзд здешевшали більш ніж на 1000 грн, вартість проїзду може коливатися залежно від курсу євро на дату придбання проїзного документа. Поїзд № 67 Київ – Варшава вирушає з Києва о 16:52 та прибуває до Варшави о 08:29. У зворотному напрямку поїзд № 68 Варшава – Київ вирушає з Варшави о 16:01 та прибуває до Києва о 08:35.

У нас Лок-Репорт пишет, что с 11 июня этот поезд обрезали по Хелму.

Были такие планы?

С уважением, Ульф
Logged
Entony
Active user

Posts: 2367


View Profile
« Reply #1314 on: 26.12.17 , 19:12 »
Share Reply with quote

745/746 та 755/756 також і 8 січня  будуть курсувати.

29 грудня та 8 січня між Києвом та Львовом курсуватимуть додаткові швидкісні поїзди.

Для зручних подорожей під час новорічних свят на 29 грудня 2017 р. та 8 січня 2018 р. Укрзалізниця призначила курсування додаткових швидкісних поїздів № 745/746 Дарниця – Львів – Київ та №755/756 Київ – Львів – Київ.
Швидкісний поїзд № 745 відправиться з Дарниці (Київ) 29 грудня о 13:10 та прибуде до Львова о 19:30 із зупинкою на станції Київ-Пасажирський (13:25-13:35). У зворотному напрямку зі Львова поїзд №746 вирушить о 23:55 та прибуде на станцію Київ-Пасажирський о 08:37. Зі Львова до Києва поїзд прослідує без зупинок.
Швидкісний поїзд № 755 відправиться з Києва 8 січня о 23:31 та прибуде до Львова о 05:43 із зупинкою на станції Коростень (01:00-01:01). У зворотному напрямку зі Львова поїзд №756 вирушить 8 січня о 23:00 та прибуде до Києва о 05:16. На шляху прямування поїзд зупиниться на станції Коростень о 02:57-02:58.
Logged
ПЧ
Active user

Posts: 529


View Profile
« Reply #1315 on: 26.12.17 , 22:12 »
Share Reply with quote

248Ш Одеса-Головна - Київ-Пасажирський
Призначено на 28.12.2017

Одеса-Головна   19:02   19:02   0
Одеса Східна   19:34   19:36   24
Березівка   21:06   21:08   112
Веселинове   21:49   21:51   148
Вознесенськ   22:25   22:28   188
Трикратне   22:48   22:50   203
Южноукраїнська   23:03   23:05   217
Кавуни   23:17   23:19   227
Людмилівка   23:39   23:41   247
Помічна   00:10   00:13   273
Новоукраїнка   00:31   00:33   291
Плетений Ташлик   00:54   00:56   313
Кропивницький   01:35   01:40   358
Знам'янка Пасажирська   02:35   03:05   412
Чорноліська   03:23   03:25   427
Фундукліївка   03:57   03:59   465
Кам'янка   04:14   04:16   480
Ім. Т. Шевченка   04:36   04:50   504
Цвіткове   05:20   05:22   537
Городище   05:38   05:40   553
Корсунь   06:00   06:02   576
Миронівка   06:33   06:35   613
Київ-Пасажирський   08:29   08:29   720
...
Зворотній рейс ще не завели.
Валерій, зворотній рейс 248 Одеса - Київ не завели з Києва до Одеси, бо він поїде з Києва на Ужгород під номером 245, а з Ужгорода повернеться до Одеси під номером 241. Такий собі трикутник буде.

245 КИЕВ — УЖГОРОД на 29/12-2017

Киев Пасс          20:34
Коростень   22:39   2 мин   22:41
Новогр В 1   00:17   2 мин   00:19
Радулино   00:44   2 мин   00:46
Шепетовка   01:15   2 мин   01:17
Здолбунов   02:25   31 мин   02:56
Дубно   03:29   2 мин   03:31
Радивилов   04:05   2 мин   04:07
Броды   04:17   2 мин   04:19
Львов    05:32   32 мин   06:04
Стрый   07:06   2 мин   07:08
Сколе   07:38   2 мин   07:40
Славско   08:09   2 мин   08:11
Воловец   09:11   8 мин   09:19
Свалява   09:51   2 мин   09:53
Карпаты   10:04   1 мин   10:05
Мукачево   10:21   5 мин   10:26
Батево   10:57   2 мин   10:59
Ужгород   11:50      


241 УЖГОРОД — ОДЕССА на 30/12-2017

Ужгород         14:27
Батево   15:18   3 мин   15:21
Мукачево   15:56   5 мин   16:01
Карпаты   16:17   2 мин   16:19
Свалява   16:29   3 мин   16:32
Воловец   17:04   8 мин   17:12
Славско   18:08   2 мин   18:10
Сколе   18:39   2 мин   18:41
Стрый   19:12   2 мин   19:14
Львов    20:20   20 мин   20:40
Злочев   21:50   3 мин   21:53
Тернополь    22:51   7 мин   22:58
Хмельницк   00:56   6 мин   01:02
Жмеринка   02:33   22 мин   02:55
Вапнярка   04:06   2 мин   04:08
Подольск   05:51   20 мин   06:11
Перекрест   06:51   13 мин   07:04
Раздельн 1   08:01   2 мин   08:03      
Одесса Гл   09:12   
Ещё одна из причин, почему нету прямого обратного рейса этому разовому поезду сразу из Киева на Одессу имеющимся расписанием 248/247 -- так это то, что на участке от Помошной до Одессы он совмещён с расписанием штатного поезда 148/147 Киев -- Одесса, который на зимний период назначен в ежедневном обращении. Для него нет места: либо другим имеющимся графиком, либо отдельным специально разработанным.
Logged
RVR
Active user

Posts: 929


View Profile
« Reply #1316 on: 26.12.17 , 23:12 »
Share Reply with quote

Entony, самый долгий по времени скоростной поезд вроде бы 715 Киев-Перемышль 9 часов 12 минут.
Logged
RVR
Active user

Posts: 929


View Profile
« Reply #1317 on: 27.12.17 , 00:12 »
Share Reply with quote

Одесса-Москва с 5 февраля по 25 апреля по нечётным, Москва-Одесса с 6 февраля по 26 апреля по чётным.
Потом опять ежедневно.
Logged
Entony
Active user

Posts: 2367


View Profile
« Reply #1318 on: 28.12.17 , 11:12 »
Share Reply with quote

Ось вам приклад.
На 29/12-2017 зі Львова до Києва буде два нічних Хюндая.
- 756 ІНТЕРСІТІ+ ЛЬВІВ - КИЇВ (23:00 - 05:16). Ціна: 1 клас - 644,04 грн., 2 клас - 371,44 грн. Відстань - 572 км.
- 746 ІНТЕРСІТІ   ЛЬВІВ - КИЇВ (23:55 - 08:37). Ціна: 1 клас - 713,60 грн., 2 клас - 427,79 грн. Відстань - 575 км (як так?).
Причому вже з два десятка місця на 756 продалось.
А що саме Вам цікаво?:) Відстань різниця 3 км - хюндай №746 зробить заїзд в Здолбунів і простоїть там 33 хвилини, що стосується різниці вартості квитків, то на категорію ІС+ застосовується множник 1,38, а на категорію просто ІС - множник 1,6 (при всіх інших показниках, які є однаковими для розрахунку вартості проїзду)
А Ви такі впевнені, що саме на Здолбунів-Пасажирський заїде Хюндай? На моїй пам'яті ще ні один Хюндай не заходив саме на Здолбунів-Пасажирський. 746 може постояти по Здолбунові-Південному, але тоді б різниці в кілометражу не мало бути.
Маленькі підсумки. Думаю вже додаткових поїздів на 29/12-2017 не буде. На ділянці Київ - Львів завтра буде 24 пари поїздів як прямих так і проходящих.
« Last Edit: 28.12.17 , 11:12 by Entony » Logged
Entony
Active user

Posts: 2367


View Profile
« Reply #1319 on: 28.12.17 , 11:12 »
Share Reply with quote

І ще новий прикол від УЗ.
В останній момент відкрили продажу на завтра в п.245 Київ - Ужгород (це саме той склад, що буде Одеським, прибуде до Києва з Одеси під 248, дальше до Ужгорода під 245 і з Ужгорода до Одеси під 242). Так-от продажа на 248 та 242 була відкрита раніше, на 245 ж не відкривали. Відкрили на 245, або вчора під вечір, або десь сьогодні зранку. Саме цікаве, що купити квиток з Києва до Стрия не можливо. Продажа відкрита лише з Києва до Сколого і дальше. Тобто вже навіть і Стрий закривають. :)
(Можливо дане повідомлення варто перенести в тему розкладів, але вона закрита).
« Last Edit: 28.12.17 , 11:12 by Entony » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 [132] 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 ... 357
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.086 seconds with 20 queries.