Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.09.18 , 04:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (обговорення)

Pages: 1 ... 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 [288] 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 ... 338
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (обговорення)  (Read 333953 times)
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21906


View Profile
« Reply #2870 on: 12.07.18 , 12:07 »
Share Reply with quote

по-моєму липень - це також показник - як мінімум - як для липня.

В квітні % тих хто прямує до проміжних станцій інакший (вищий), але цей показник актуальний для квітня. Його інакшість у порівнянні з показником для липня - не дозволяє стверджувати що показник липня "неправильний", "не аргумент" чи щось таке.
Якщо раптом показники в різні пори року дають різні висновки щодо доцільнішого маршрута для поїзда - це означає що в ідеалі поїзд мав-би ходити в різні пори року різною дорогою, так щоб у кожну з пір року відповідати тому з варіантів, що є доцільним для даної пори року.
Logged
W_777
Active user

Posts: 287


View Profile
« Reply #2871 on: 12.07.18 , 13:07 »
Share Reply with quote

Похоже тролли пришли.

не тролли, скорее похоже на "кріпкого госпідарніка залізничника"

Вам тоже показалось, что под ником Undertaker к нам пожаловал кто-то из ПассДепа?
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 6985


View Profile
« Reply #2872 on: 12.07.18 , 13:07 »
Share Reply with quote

по-моєму липень - це також показник - як мінімум - як для липня.

В квітні % тих хто прямує до проміжних станцій інакший (вищий), але цей показник актуальний для квітня. Його інакшість у порівнянні з показником для липня - не дозволяє стверджувати що показник липня "неправильний", "не аргумент" чи щось таке.
Якщо раптом показники в різні пори року дають різні висновки щодо доцільнішого маршрута для поїзда - це означає що в ідеалі поїзд мав-би ходити в різні пори року різною дорогою, так щоб у кожну з пір року відповідати тому з варіантів, що є доцільним для даної пори року.
У липні підвищений попит саме на Херсон, що впливає на відсотковий показник у менший бік.
До того ж у липні там замість однієї а
в середньому аж 3 пари поїздів на добу на Київ 101/102, 297/298, 161/162 та 75/76). Тому доцільність курсування 1 пари на добу є цілорічно.
Logged
Zayats
Active user

Posts: 175


View Profile
« Reply #2873 on: 12.07.18 , 13:07 »
Share Reply with quote

Від 03/08-2018 забирають заїзд в Здолбунів для 045/046 Ужгород - Лисичанськ. З Ужгорода відправлення буде на 1 годину пізніше. Відповідно загальний час в дорозі між Ужгородом та Лисичанськом буде скорочено на 1 годину. В зворотньому напрямку, хоч і заїзд в Здолбунів відмінили, але час в дорозі буде без змін.
А зачем, позвольте полюбопытствовать? Тем более, если обратный путь по времени остался без изменений? Где логика?
Ну так в одну сторону з Ужгорода до Здолбунова Південного прискорили майже на 1 годину. А на зворотньому шляху не вдалось це зробити, бо прийшлось би перекроювати куча графіків. А так обійшлось лише зміною розкладу 045/046 і, можливо, пару електричок.
Цікаво звідки ноги ростуть, хто ініціатор цього дерьма (відміни Здолбунова)?
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 6985


View Profile
« Reply #2874 on: 12.07.18 , 14:07 »
Share Reply with quote

УЗ "родила" ще один додатковий до Одеси з Києва. Але лише по понеділках та суботах до 01/09-2018.

233 КИЇВ — ОДЕСА

Киев Пасс         08:03
Казатин-1   10:47   7 мин   10:54
Винница   11:51   5 мин   11:56
Жмеринка   12:43   3 мин   12:46
Подольск    15:31   2 мин   15:33      
Одесса Гл    18:12   


234 ОДЕСА — КИЇВ

Одесса Гл          11:17
Подольск    13:42   2 мин   13:44
Жмеринка   16:18   4 мин   16:22
Винница   17:09   4 мин   17:13
Казатин-1   18:07   8 мин   18:15
Фастов 1   19:43   2 мин   19:45
Киев Пасс   20:43   

Склад віл 105/106 Одеса  - Київ.
Так як по денній нитці 105/106 тепер курсує 223/234 Київ - Одеса (в обороті склади від 059/060 і 063/064), то прийшлось малювати нову нитку для 233/234. По суті 223/224 і 233/234 два поїзди, які їдуть один за одним в дві сторони.
Краще би 163/164 Дніпро - Одеса народили складом "Скіфії"
Logged
Undertaker
Active user

Posts: 168


View Profile
« Reply #2875 on: 12.07.18 , 14:07 »
Share Reply with quote

Опубликуйте, пожалуйста аналогичную статистику за какой-либо непиковый день в апреле. Так как июль это не показатель.
"Апрельский" пассажир от "июльского" ничем не отличается. Кому нужно, тот всегда возьмет билеты.
Logged
Utopist
Active user

Posts: 2418


View Profile
« Reply #2876 on: 12.07.18 , 15:07 »
Share Reply with quote

Кому нужно, тот всегда возьмет билеты.
Или для поездки от Высокополья до Херсона посидит без билета в укромной части поезда, нарушая приведенную статистику.
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 6985


View Profile
« Reply #2877 on: 12.07.18 , 15:07 »
Share Reply with quote

Опубликуйте, пожалуйста аналогичную статистику за какой-либо непиковый день в апреле. Так как июль это не показатель.
"Апрельский" пассажир от "июльского" ничем не отличается. Кому нужно, тот всегда возьмет билеты.
Отличается. По Вашей статистике на станциях от Апостолово до Снигиревки вышло 32 пассажира, а так как там в июле 3 пары, а в апреле 1 пара, то умножаем на 3. Вот и как раз в аккурат около 100 человек и получается.
Logged
opex
Active user

Posts: 11619


View Profile
« Reply #2878 on: 12.07.18 , 15:07 »
Share Reply with quote

Опубликуйте, пожалуйста аналогичную статистику за какой-либо непиковый день в апреле. Так как июль это не показатель.
"Апрельский" пассажир от "июльского" ничем не отличается. Кому нужно, тот всегда возьмет билеты.

хоть уже бери да телефонный справочник по проводникам пассажирских вагонов печатай. по направлениям.
Logged
Undertaker
Active user

Posts: 168


View Profile
« Reply #2879 on: 12.07.18 , 15:07 »
Share Reply with quote

а так как там в июле 3 пары
Номера поездов?
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 [288] 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 ... 338
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.141 seconds with 20 queries.