Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.12.17 , 16:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (обговорення)

Pages: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 122
Reply | Print
Author Topic: Розклад руху поїздів УЗ на 2017-2018 рр. (обговорення)  (Read 79979 times)
E_09
Active user

View Profile
« Reply #760 on: 17.11.17 , 13:11 »
Share Reply with quote

Торік і без ВРУ на католицьке Різдво стався затик, але зі Львова в Україну, коли заробітчани поїхали на Новий Рік додому.
wappoltava
Active user

View Profile
« Reply #761 on: 17.11.17 , 13:11 »
Share Reply with quote

Да, только это можно было сделать без слома расписания на участке Ужгород - Киев, а точнее с восстановлением исторического расписания (для "жаворонков" в обе стороны).

Как можно с оборотом в 64 часа и постоянной сменой пассажиров поддерживать  ту же чистоту для меня мало представляется и ясное дело адекватные люди поедут по маршруту дальше Киева с пересадками. Чем плоха система хабов с нашими растояниями ума не приложу. А главное откуда такие дебильные идеи возникли именно в этом графике?!

- так за часів СРСР Харків-Ужгород до Ужгорода їхав майже 2доби, провідники вспівали вагони прибирати, і то був треш, зараз я вам скажу по моїм міркуванням, по зрівнянню з часами СРСР на УЗ просто казка по потягам дального слідування.
Kaban
Active user

View Profile
« Reply #762 on: 17.11.17 , 14:11 »
Share Reply with quote

Ситуація з відправленням 029 та 081 з Києва така: з 10 грудня до 16 грудня 029 буде відправлятись в 21:02, а 081 в 21:08. А з 16 грудня все навпаки буде: 081 в 21:02, а 029 в 21:08. Любить в нас УЗ все ускладнювати.

Тобто після 10 грудня десь недалеко від столиці 81-й буде пропускати 29-й, бо 6 хвилин різниця і явно у 29 маршрутна швидкість вища за 81-й
www3
Active user

View Profile
« Reply #763 on: 17.11.17 , 14:11 »
Share Reply with quote

- так за часів СРСР Харків-Ужгород до Ужгорода їхав майже 2доби, провідники вспівали вагони прибирати, і то був треш, зараз я вам скажу по моїм міркуванням, по зрівнянню з часами СРСР на УЗ просто казка по потягам дального слідування.

Епоху радянської залізниці памятаю дуже смутно, однак дивлячись на те, що вагони старі, робота провідників буває різною (літом наприклад проїхав вперше за останніх 5 років Оберігом і для мене це стало неприємною несподіванкою в якому стані там туалети та купе, враховуючи, що це флагман ПЗ та ще й з ненадто напруженим режимом роботи) і крім того всього заливати білизною WC впродовж рейсу по 6 разів не тільки для провідника, а й для пассажира який буде насолоджуватися знезараженням - це реальність залізниці, то це лише підтверджує, що хотєлкі в таких трасукраїнських трамваях справа рук людей, що не користуються залізницею.
azh
Active user

View Profile
« Reply #764 on: 17.11.17 , 14:11 »
Share Reply with quote

Сьогодні вже 25 доба почалася до початку вводу нового графіку руху поїздів на 2017/18 роки, а у напрямку Київ - Ужгород (і в деяких інших) так і немає білетів на основні поїзди..., хоча і графіки ніби якісь є. Щось тут не так, мені здається, певно таки будуть якісь зміни.
До слова, сьогодні по радіо чув, як японська залізниця вибачалася на всю країну за те, що на кілька секунд раніше відправився/запізнився потяг!  На УЗ ще навіть з графіками не визначилися за 25 діб, і нічого, все норм., кого то хвилює...

Мені важко з Вами погодитися. Два дні тому я взяв без труднощів квитки на 81 Ужгород-Київ на 15 грудня, а сьогодні бачу без особливих труднощів на 18 грудня на 81 Київ-Ужгород. Певно, все залежить від дат. Інша річ, що у тих поїздів, що є, графік прибуття до Ужгорода дуже незручний (а майже покійний 99 прибуває якраз перед початком роботи).

А щодо спізнення японського поїзда на кілька секунд, то я б не дуже вірив нашим (чи яким там іще?) журналістам з радіо. Принаймні кілька років тому я не бачив у Японії посекундного розкладу поїздів. Хіба що, може, на сінкансени?
Entony
Active user

View Profile
« Reply #765 on: 17.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

На рахунок Ужгорода, то не забувайте, що не всі пасажири ще знають, що 099/100 після 10 грудня не буде. Люди чекають, дехто думає, що пізніше появляться квитки, знаючи як УЗ довго може не відкривати продажу на ті чи інші поїзди.
Про 081 і 029. Ніхто нікого не буде обганяти. Просто поміняли нитками ці два поїзди між Києвом та Козятином. Швидкості в них по цій ділянці однакові. От і все. 081 прибуде в Козятин на пару хвилин раніше того розкладу, що буде з 10 по 16 грудня, постоїть по Козятині 7 хвилин і ввійде в свій графік дальше. А 029 після Бердичева ввійде в свій графік.
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #766 on: 17.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

На рахунок Ужгорода, то не забувайте, що не всі пасажири ще знають, що 099/100 після 10 грудня не буде. Люди чекають, дехто думає, що пізніше появляться квитки, знаючи як УЗ довго може не відкривати продажу на ті чи інші поїзди.
Про 081 і 029. Ніхто нікого не буде обганяти. Просто поміняли нитками ці два поїзди між Києвом та Козятином. Швидкості в них по цій ділянці однакові. От і все. 081 прибуде в Козятин на пару хвилин раніше того розкладу, що буде з 10 по 16 грудня, постоїть по Козятині 7 хвилин і ввійде в свій графік дальше. А 029 після Бердичева ввійде в свій графік.

Антон, Ви праві! Якби я не сидів на форумі, я також би думав, що з продажом квитків на поїзди №99/100 і/або №13/14 затримують... А потім виявиться, що упс (якщо не матом висловитись), таких поїздів нема, а є якийсь №46/45 Ужгород - Лисичанськ з незнайомим нам графіком!
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #767 on: 17.11.17 , 16:11 »
Share Reply with quote

А щодо спізнення японського поїзда на кілька секунд, то я б не дуже вірив нашим (чи яким там іще?) журналістам з радіо. Принаймні кілька років тому я не бачив у Японії посекундного розкладу поїздів. Хіба що, може, на сінкансени?
насправді вибачалися вірогідно не за запізнення не на кілька секунд, а за понад 30 секунд.
І це стосується це звісно винятково високошвидкісних поїздів, від поїздів на лініях загального користування - аж настільки суворої пунктуальності - не чекають.

І якщо раптом хтось вважає що подібна прискіпливість до високошвидкісних поїздів є якоюсь особливою японською національною рисою - негайно припиняйте. Відхилення понад 30 секунд на високошвидкісних ділянках - так само вважається надзвичайною подією і може слугувати приводом для службових розслідувань і у більшості інших країн де високошвидкісні поїзди бувають. Інша справа що навідміну від Японії - в більшості інших країн (власне усюди, може крім Іспанії і Китаю) -  високошвидкісні поїзди зазвичай мають маршрути, що частково виходять на лінії загального призначення, при цьому на невисокошвидкісних ділянках можуть набиратись набагато більші запізнення (кілька хвилин) і це надзвичайною подією не вважається, тобто виходить що немає прямого зв'язку між тим що спостерігає споживач, що не надто цікавиться технічними деталями (котрому байдуже на якій ділянці маршрута поїзд набрав ці хвилини запізнення) і тим, що спеціалісти вважатимуть надзвичайною подією.
bond
Active user

View Profile
« Reply #768 on: 17.11.17 , 16:11 »
Share Reply with quote

Там спочатку було невеличке запізнення, наганяючи яке машиніст захопився і з наступної станції відправився на 20 секунд раніше - за це і вибачались.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #769 on: 17.11.17 , 16:11 »
Share Reply with quote

а, ну відхід раніше - це значно серйозніша провина, ніж запізнення. Тут ясно чого.
Tags:
Pages: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 122
Reply | Print
Jump to: