Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.01.18 , 01:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

State borders and customs in train travels

розбивка Львів-Горинь-Могильов: практичний аспект

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: розбивка Львів-Горинь-Могильов: практичний аспект  (Read 1681 times)
azh
Active user

View Profile
« on: 27.10.17 , 15:10 »
Share Reply with quote

Мене цікавить практичний аспект подорожі поїздом 372 Львів-Могильов з розбивкою тарифу по ст. Горинь, тобто з купівлею (через сайти) окремих квитків Львів-Горинь і Горинь-Могильов.

Сайт білоруської залізниці (poezd.rw.by) не дає змоги роздрукувати на цей поїзд квиток (PDF) для білоруської частини подорожі. Отже, людина має отримати його за  кодом у касі  на ст. Горинь, вийшовши з поїзда. Станція Горинь -- прикордонна. Як проходить перевірка? Чи випустять пасажира (громадянин Білорусі) з вагона одразу після прибуття. чи він муситиме ще проходити прикордонно-митну перевірку у вагоні чи десь у іншому призначеному для цього місці? І тому - чи вистачить у нього часу для роздрукування квитка на цей самий поїзд на станції Горинь для продовження подорожі (заявлена в розкладі стоянка 50 хв)? Може, тоді краще розбивку робити по ст. Лунинець (стоянка 30 хв)? З іншого боку, в Горині точно буде довга стоянка, а в Лунинці в разі спізнення поїзд може стоянку істотно скоротити.
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 27.10.17 , 15:10 »
Share Reply with quote

Высадка-посадка пассадиров в Горыни проходит перед самым отправлением поезда. Пограничники неспеша проверяют состав сразу по прибытию и минут за 5 до отправления открывают ворота для высадки-посадки пассажиров. Так что выйти в Горыни и докупить билет на этот поезд Вы не успеете.
Опоздание в Лунинец маловероятно. Так тянучий график от Горыни до Лунинца. И по Лунинцу смена локомотива осуществляется.
« Last Edit: 27.10.17 , 15:10 by dmitro » Logged
azh
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 27.10.17 , 15:10 »
Share Reply with quote

Dmitro, дуже дякую!
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 27.10.17 , 22:10 »
Share Reply with quote

Мене цікавить практичний аспект подорожі поїздом 372 Львів-Могильов з розбивкою тарифу по ст. Горинь, тобто з купівлею (через сайти) окремих квитків Львів-Горинь і Горинь-Могильов.

Сайт білоруської залізниці (poezd.rw.by) не дає змоги роздрукувати на цей поїзд квиток (PDF) для білоруської частини подорожі. Отже, людина має отримати його за  кодом у касі  на ст. Горинь, вийшовши з поїзда. Станція Горинь -- прикордонна. Як проходить перевірка? Чи випустять пасажира (громадянин Білорусі) з вагона одразу після прибуття. чи він муситиме ще проходити прикордонно-митну перевірку у вагоні чи десь у іншому призначеному для цього місці? І тому - чи вистачить у нього часу для роздрукування квитка на цей самий поїзд на станції Горинь для продовження подорожі (заявлена в розкладі стоянка 50 хв)? Може, тоді краще розбивку робити по ст. Лунинець (стоянка 30 хв)? З іншого боку, в Горині точно буде довга стоянка, а в Лунинці в разі спізнення поїзд може стоянку істотно скоротити.
По Удрицку не проще разбить?..
azh
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 28.10.17 , 11:10 »
Share Reply with quote

По Удрицку не проще разбить?

Дякую за варіант. Відверто кажучи, не подумав. Поспішав, тому розбив по Лунінцю. По Удрицьку, напевне, простіше з того погляду, що не треба бігати в касу - можна обидва квитки роздрукувати перед посадкою у Львові. Правда, теж не знаю, як там з прикордонним оглядом -- може, теж прикордонники спочатку заходять у вагон? Хоча за логікою, мали б спершу випустити тих, хто виходить (це має значення, якщо квитки в різні вагони). У будь-якому разі, порада дуже хороша. На майбутнє знатиму.
dmitro
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 28.10.17 , 12:10 »
Share Reply with quote

Думаю, что в Удрицке никто не выходит. Разве что единицы за год. Зачастую проверка проходит во время движения поезда. В Дубровице садятся пограничники с таможенниками и во время движения поезда и проверяют. В Удрицке же поезд просто выстаивает свое время.
При движении во Львов проверяют и во время стоянки по Удрицку и при следовании до Дубровицы и потом сами пограничники и таможенники выходят в Дубровице.
kop
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 28.10.17 , 20:10 »
Share Reply with quote

при следовании из Львова бить нужно и по Удрицку , и по Горыни (Лунинцу).
azh
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 29.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

при следовании из Львова бить нужно и по Удрицку , и по Горыни (Лунинцу).

Дякую. Вчора ввечері сам зробив аналіз і дійшов такого ж висновку - при подвійній розбивці (Удрицьк і Лунінець) економиться близько 110 гривень на плацкартному квитку і близько 170 -- на купейному (мова йде про весь маршрут Львів-Могильов). Буду знати на майбутнє, бо цього разу я вже зробив просту розбивку по Лунінцю. А одинарна розбивка по Удрицьку менш вигідна, ніж по Лунінцю. Єдине, що не треба виходити на станції Лунінець і бігати в касу. Розбивку по Горині в даному випадку вже не розглядав з огляду на пораду колеги Dmitro.
lv
User

View Profile
« Reply #8 on: 17.12.17 , 00:12 »
Share Reply with quote

Я зараз в Москві думаю над зворотніми квитками у Москву, так щоб оглянути одразу Мінськ.

ПЕРШЕ. Я подвивися, що квиток Сарни-Горинь коштуї 333 гривні, квиток Сарни-Мінськ 666 гривень,
а ось квитов Конотоп-Сузеска десь 575 гривень, і иншого вариінцт дешевшого так нема.
Виходить таклж, що мінимальний проіїд залізницею UA->RU на 5 гривень дорожчий на найдешеавкий проъзд
Інтерсіті Киїі-Перемишль!!

Варіант перетину кордону за 333 гривні мене дуже привабив.

Що я зробив, я оплатив окремо квиток Горинь-Мінськ, що коштуватиме десь так 7-10 білоруських рублів (залежно від постілі).
Економія десь так 500 російських рублів. Тепер планую роздрукувати цей квиток коли їхатиму звідси з Москви через Гомель.

Тобто таким чином мені не потрібно буде платити дорожчий варіант Сарни-Лунінець (що тут обговорюїться в цій темі),
та ще й вискакувати в цьому Лунінцю о 4 ранку та бігти до каси, як тут пропонується.

ДРУГЕ .Може хтось скаже, що мені потрібно будо взяти дешевший варіант Удрицьк-Горинь, але тут я сі бою, бо не маю гарантіі дібратися до цього Удрицька.
А так я можу проїхатися електричками Львів-Здолбунів та дизелем Здолбунів-Сарни, що прибуває майже опівночі, і десь за півгодини туди доїде й цей поїзд.
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 17.12.17 , 01:12 »
Share Reply with quote

ДРУГЕ .Може хтось скаже, що мені потрібно будо взяти дешевший варіант Удрицьк-Горинь, але тут я сі бою, бо не маю гарантіі дібратися до цього Удрицька.
А так я можу проїхатися електричками Львів-Здолбунів та дизелем Здолбунів-Сарни, що прибуває майже опівночі, і десь за півгодини туди доїде й цей поїзд.
Тот же дизель доезжает и до Удрицка (если не ошибаюсь).
Из Сарн до Горыни, на этот поезд, билет на 50 грн. дороже чем из Удрицка, но Сарны это райцентр с вокзалом и относительной цивилизацией, а Удрицк это станция среди болот, к тому же вокзал там в такое время может не работать, а вот душевные беседы с пограничниками точно обеспечены. К тому же добраться на станцию Удрицк самостоятельно, не по жд - не реально (вариант с такси не берем во внимание).
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: