Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.06.19 , 01:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      нова пропозиція SBB - Spartageskarte

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: нова пропозиція SBB - Spartageskarte  (Read 1173 times)
anatoliy
User

Posts: 87


View Profile
« on: 07.11.17 , 17:11 »
Share Reply with quote

Spartageskarte: Früher buchen, günstiger fahren.

Sie reisen mit der Spartageskarte jetzt noch günstiger. Je früher Sie die Spartageskarte kaufen, desto tiefer ist der Preis. Bestellen Sie einfach und bequem auf SBB.ch. Profitieren Sie vom neuen Angebot; auch ohne Halbtax.
So günstig Zug fahren macht Spass! Mit der neuen Spartageskarte sind Sie bereits ab 29 Franken mit Halbtax und ab 52 Franken ohne Halbtax einen Tag lang in der ganzen Schweiz, auf sämtlichen GA-Bereichsstrecken, unterwegs. Ob mit den Zügen der SBB oder anderen Bahnunternehmen, auf Schiffen, in Bussen, Trams oder Postautos: Die Spartageskarte ermöglicht Ihnen, auf vielfältige Weise zu reisen. Zudem ist die Spartageskarte sowohl für die 2. als auch für die 1. Klasse erhältlich. Buchen Sie Ihre Spartageskarte noch heute über SBB.ch.


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22468


View Profile
« Reply #1 on: 07.11.17 , 17:11 »
Share Reply with quote

ого.
Вигідна штука, на мій смак.
Прямо одразу захотілось купити.

Якщо раптом хтось не зрозумів суті проблеми, котру вирішує нова пропозиція - пояснюю.
До цього часу - не було можливості купити проїзний на день всю Швейцарію для особи, що не має halbtax (а halbtax - це абонемент на рік, тому є лише у тих, хто постійно мешкає у Швейцарії тривалий час). Всі проїзні що пропонувались - вони лише для власників halbtaxа.

Для іноземнців що приїхали на кілька днів - звісно пропонуються SwissPassи - але нажаль вони мінімум на 3 дні. Не завжди це підходить - бо не завжди є бажання/можливість віддати так багато грошей одразу і не завжди є досить часу, щоб викатати весь термін чинності з достатньої інтенсивністю, щоб покупка була вартою своїх грошей. Та і інтенсивно їздити кілька днів навіть з перервою - не так цікаво, бо у наступні дні відчуття притупляються. Іноді хочеться один день поїздити, інший - якось менш інтенсивно скакати.
А тут є можливість купити без Halbtaxа, лише на 1 день і нижча ціна (ніж питома вартість SwissPassа в перерахунку на день) за рахунок шпарпрайсоподібних умов - тобто треба купувати завчасно і там обмежена кількісті таких квитків. Але при цьому це проїзний, а не sparbillet, тобто їдеш на чому хочеш і куди хочеш, що для Швейцарії особливо актуально. Бо одна справа квиток з zugbindungом десь в іншій країні, де поїзди рідше ходять. А зі sparbilletом з zugbindungом у Швейцарії, де поїзди ходять частіше ніж трамваї в багатьох містах - почуваєшся іноді аж надто недолуго. Якщо наприклад трохи не вгадав скільки часу потрібно буде в якомусь місті і взяв наприклад з трішки великуватим запасом - то за той час, коли вже програму виконав і просто чекаєш "свого" поїзда, на котрий маєш sparbillet - може від пів-десятка до десятока поїздів потрібного напрямку пройти, а ти сидиш і чекаєш як дурень, це дуже псує настрій.
Звісно якщо маршрут поїздки в лінію без сильних кривуль і відгалуджень, просто з зупинками по дорозі, коли не знаєш точно як довго хотітиметься затриматись на проміжних зупинках, поки туди не приїдеш (наприклад - проїхати через перевал Берніна, грубо кажучи з Букса до Тірано) - то дешевше і вигідніше може виявитись db-шний Sparpries, але ж не всі цікаві маршрути ось так просто в лінію вибудовуються.

P.S. при чому я дивлюсь що можна навіть сьогодні на завтра купити, просто ціна вища (я думав може вони взагалі не пропонуватимуться при вичерпанні квоти, а тут просто ціна росте). Взагалі краса. В принципі та ціна що наприклад сьогодні пропонується на завтра - 106 франків - теж може бути цікавою, це приблизно відповідає повному тарифу щоб проїхати Швейцарію в один бік наскрізь в найширшому місці, наприклад з Букса до Женеви (але по проїзному це явно цікавіше - ще ж десь покружляти можна і на інших видах транспорту поїздити). Коротше гарна пропозиція, мені дуже подобається.
« Last Edit: 07.11.17 , 17:11 by Maxy » Logged
Leonid
Active user

Posts: 197


View Profile
« Reply #2 on: 07.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

Минимальная стоимость 45 евро. Дороговато. Как ее с толком употребить? Можно ли проехать всю Швейцарию из конца в конец за один день?

PS Мда..., полистал предложения, все остальное еще дороже. Кстати, оттуда можно скачать интересную карту Швейцарии. Как по мне, так самое широкое место это от Scuol-Tarasp (на границе с Австрией) до Женевы. Но на карте желтеньким показано, что можно добраться аж до Landeck-Zams, что уже хорошо так в Австрии. Интересно, проездной действует на этот участок. Раз уж он представлен на карте

Учитывая новость, можно ли его как-то приаттачить к билету по Австрии?
« Last Edit: 07.11.17 , 22:11 by Leonid » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22468


View Profile
« Reply #3 on: 08.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

Quote
Минимальная стоимость 45 евро. Дороговато.
для Швейцарії - не дуже
Quote
Как ее с толком употребить?
використати для будь-якого дня з подорожі по Швейцарії, де іншими способами у меншу суму не укластись.
Слід мати на увазі, що водний транспорт у Швейцарії дивовижно добре розвинутий, як для такої сухопутної країни, по цих озерах - всякі катерочки ходять ого-го як.
І повна вартість проїзду на водному транспорті - вища ніж на залізничному. У той час як проїзний - діє і на катери також.  
Quote
Можно ли проехать всю Швейцарию из конца в конец за один день?
якщо найшвидшою дорогою (через Цюрих-Берн), а не через льодовики - то  можна навіть туди і назад повернутись. Через льодовики - також можна, але в одну сторону і впритик.
Але як-раз лінійні маршрути може бути як-раз іноді вигідніше по іншому оптимізувати (Sparpreis DB Меммінген (або Кемптен у Альгої) - Женева береться по 39,9 євро, в деяких випадках OeBBшний шпар більш підходящий, він як правило дешевше, той-же Ландек-Цамс - Женева - у OeBB ловиться по по 34 євро, але умови використання гірші, ніж у DBшного квитка). Але це все має сенс лише якщо подорож в одну лінію.
А от якщо хочеться всякі кривулі і квіточки повишивати, чи якось по іншому покрутитись, якусь тупикову лінію обкатати і якщо ці кругалі не укладаються у межі однієї транспортної спілки - то 52 франки за проїзний - це супервигідна пропозиція.
Quote
оттуда можно скачать интересную карту Швейцарии
ця мапа у Швейцарії усюди висить.
Quote
Но на карте желтеньким показано, что можно добраться аж до Landeck-Zams, что уже хорошо так в Австрии.
це автобус у Ландек.
Справді, кордон там у Мартіні, однак на австрійську ділянку Ландек-Мартіна - звичайний Swiss Pass також діє. Щодо цього нового проїзного - це варто-б перевірити, але я на 99% певен, що він також ділянку Ландек -Мартіна - покриває.
Quote
Учитывая новость, можно ли его как-то приаттачить к билету по Австрии?
можна звісно. Однак до чого тут німецький тимчасовий атракціон небаченої щедрості з 19-євровими квитками? В Австрії ж є свої власні пропозиції, і вони постійні, часто (якщо відстань не дуже велика) - виходять навіть кращі, ніж німецькі
« Last Edit: 08.11.17 , 12:11 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22468


View Profile
« Reply #4 on: 08.05.18 , 12:05 »
Share Reply with quote

Виявив неочевидний недолік Spartageskarte (наприклад відносно SwissPass, бо логічно сприймати Spartageskarte - ніби як еквівалент SwissPass по зоні чинності)
Виявляється на Pilatusbahn (канатна дорога і зубчатка на гірський масив Пілатус коло Люцерна) - він не дає знижки. При чому це істотна сумма, піднятись і спуститись на Пілатус без знижок - це 72 франки, тому сума знижки відповідно теж надто істотна щоб ігнорувати її.
Хоча при погляді на мапу чинності - воно намальовано так, що там 50% знижки має бути і по Swisspass і по Spartageskarte. А насправді 50% по SwissPass надають, а по Spartageskarte - ні. Це я виявив випадково, роглядаючи сайт Pilatus Bahn, спеціально їм написав листа з уточненням і виявилось що справді - знижки на Pilatus Bahn по spartageskarte не буде.
« Last Edit: 08.05.18 , 14:05 by Maxy » Logged
delphin_7
Active user

Posts: 978


View Profile
« Reply #5 on: 11.04.19 , 18:04 »
Share Reply with quote

чи користувався хтось з форуму Spartageskarte?
Трохи дурне питання, але недосвідчений щодо європейських залізниць) це суто як проїздний, до якого не треба купувати квиток? принаймні, можливості приаттачити якимось чином до квитка проїздний не бачу.
Logged
interfan
Active user

Posts: 1171


View Profile
« Reply #6 on: 12.04.19 , 07:04 »
Share Reply with quote

чи користувався хтось з форуму Spartageskarte?
Трохи дурне питання, але недосвідчений щодо європейських залізниць) це суто як проїздний, до якого не треба купувати квиток? принаймні, можливості приаттачити якимось чином до квитка проїздний не бачу.

Користувався - поїзди, автобуси, катери, канатки, міський транспорт тощо.  Просто показуєш контролерам роздруківку, більше нічого непотрібно. Ну пару раз ще паспорт спитали.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22468


View Profile
« Reply #7 on: 12.04.19 , 07:04 »
Share Reply with quote

Quote
це суто як проїздний, до якого не треба купувати квиток?
а який може бути потрібен квиток якщо у вас є проїзний, що покриває усю залізничну мережу? Сіли в будь-який поїзд і поїхали.

На деякі приватні фунікулери і канатні дороги Spartageskarte дає не безкоштовний проїзд, а ту чи іншу знижку знижку (як правило 50%) - хіба-що там доведеться купити квиток, показавши при покупці Spartageskarte, щоб квиток продали з відповідною знижкою.
Logged
Ulf
Active user

Posts: 3112


View Profile
« Reply #8 on: 12.04.19 , 18:04 »
Share Reply with quote

Quote
це суто як проїздний, до якого не треба купувати квиток?
а який може бути потрібен квиток якщо у вас є проїзний, що покриває усю залізничну мережу? Сіли в будь-який поїзд і поїхали.

На деякі приватні фунікулери і канатні дороги Spartageskarte дає не безкоштовний проїзд

Есть доплаты за очень поздный вечерний транспорт.
https://www.sbb.ch/de/abos-billette/billette-schweiz/tageskarten/spartageskarte.html

С уважением, Ульф
Logged
Tags:
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!