Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
13.12.18 , 06:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Брендированные кружки с логотипом сайта

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: Брендированные кружки с логотипом сайта  (Read 1300 times)
Тьомич
User

View Profile
« Reply #10 on: 15.11.17 , 20:11 »
Share Reply with quote

Якщо продумати цікавий принт, то футболка набагато цікавіший сувенір. Чашка асоціюється з офісним планктоном, як на мене, і тобі її дарують на новий рік/дн/ за просування по головах?. А розмір взагалі не проблема. Я досить довго шию спецзамовленнями футболки в Англію люди або присилали стандартизовані розміти типу L, M, XL, дуже вередливі надсилали виміри ( обхват грудей, довжина, тощо). https://clozzzart.com/ ось сайт кому цікаво, там молодіжні варіанти, або як я їх традиційно називаю "жертвоприношення".Також можна вишивку зробити, виглядає набагато краще. Все залежить від складності і розміру. Для друзів по захопленню навіть вильники можна вишити, чи помідорки  з яблучками у салоні ерки, карту залізниць чи незмінний атрибут кожного залізничника ключі провідника у якомусь цікавому ракурсі.

kop
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 28.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 29.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

По чем выходит изделие?
kop
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 29.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

За эту я заплатил 8буньков.
UpTraveler
newbee

View Profile
« Reply #14 on: 15.11.18 , 17:11 »
Share Reply with quote

Подскажите, удалось ли вам заказать кружки с логотипом? Я, как настоящий путешественник, хочу себе для личного блога UpTravelers сделать тоже брендированные кружки, но не знаю, куда лучше всего обратиться? Буду рад получить совет или рекомендацию :)
kop
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 15.11.18 , 17:11 »
Share Reply with quote

В нашем форуме не нашлось желающий.
Белорусский - выпустил. Обращаться к топ3 яндекс по запросу типа "печать на кружках" в вашем регионе :)
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: