Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.06.19 , 09:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Retro

Розклад руху приміських поїздів УЗ на 2017—2018 рр.

Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68
Print
Author Topic: Розклад руху приміських поїздів УЗ на 2017—2018 рр.  (Read 107369 times)
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #580 on: 01.10.18 , 06:10 »
Share

Я повідомив новину, оскільки на вокзалі такого раніше не було, і все, а Ви мене у безквиткові записали, ніби я щось стверджував за себе.
Якщо не бачили, то це не значить що не було :) , а по-друге Ви не просто "повідомили новину", а тут же поцікавились "скільки це триватиме". Зауваження відносно "зайців", якщо Ви не помітили, стосувалося саме другої частини. 

Щодо роботи турнікетів - вони і зараз нормально працюють "на вихід". При наявності квитка саме до К-Пасс, звичайно. І не має необхідності йти через контролера. Але ж то "чесний" квиток треба купувати, а не мінімалочку за 8 грн.
Monatik
Guest
« Reply #581 on: 01.10.18 , 07:10 »
Share

Те що говорять з екранів телевізора,про зарплати киян,не відповідає дійсності! Наприклад,у мене мінімалка,і якщо я буду купляти квиток,за повну вартість- то"штани повішу на гвіздок".
     Тому, і їзжу за 8 гривень,або "зайцем".
А жителі не великих містечок,та сіл- там взагалі біда-роботи немає!
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #582 on: 01.10.18 , 08:10 »
Share

До чого тут телевізор і зарплати? В магазині теж інколи крадете, бо мінімалка ж?!
Monatik
Guest
« Reply #583 on: 01.10.18 , 08:10 »
Share

Я в магазинах,нічого не купую. А купую продукти на базі,де ціна втричі дешевша ніж в магазіні!
  Купую на "ямі",що на Кар.Дачах(якщо знаєте таку місцевість),де продукти,набаго дешевші!!!
         Економлю,як можу!!!
Я бачу,що ви "багатий буратіно",ну то я рад,за вас.
sergius
Active user

View Profile
« Reply #584 on: 01.10.18 , 08:10 »
Share

У тій касі просто продадуть квиток, чи треба щось платити додатково?
Колись називалась "штрафною". Продавали тільки з певної станції (Фастів, як приклад). Зараз там є можливість купити квиток з будь-якої. Якщо вона не працює, то і турнікети на вихід розблоковано.
up: це про приміський вокзал.
« Last Edit: 01.10.18 , 08:10 by sergius » Logged
Monatik
Guest
« Reply #585 on: 01.10.18 , 08:10 »
Share

І взагалі,так як "Південно-Західна" залізниця відноситься до "своїх" пасажирів,то платити не хочется.
  На Київських станціях не достовірний розклад руху. За Києвом,на зупиночних платформах,взагалі,розкладу немає!!!
  Вчора їздив Тетерівським напрямком,на більшості з.п. розкладу немає!!!
На з.п. "Макалевичи",зняли,навіть опору,на якій вішаєтся розклад!!!
   Такого бардака раніше не було!!!!
І ще,частенько бувають тимчасові зміни в розкладі єлектропотягів. І якщо є такі зміни в розкладі,то ніде,(крім Києва,Кар.Дач і Дарниці),про це не повідомляється!!!
   А раніше,якщо відбувалися зміни в розкладі,то на кожній платформі,висіло оголошення!!!
    І за це недбальство зі сторони Укрзалізниці-та його підрозділу "Південно-Західної" залізниці-ми,пасажири,повинні платити????
www3
Active user

View Profile
« Reply #586 on: 01.10.18 , 08:10 »
Share

Платить надо за то что Вы едете. А то так, когда и рейсов и вагонов достаточно - платити не хочу, гы-гы-гы. Теперь рейсов не хватает и вагонов по 6 летает - за що я мушу платити???
П.С.Образ "зайца" собирательный. По поводу оперативных изменений и графиков - да, в этом году что-то совсем жесть.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #587 on: 01.10.18 , 09:10 »
Share

І взагалі,так як "Південно-Західна" залізниця відноситься до "своїх" пасажирів,то платити не хочется.
  На Київських станціях не достовірний розклад руху. За Києвом,на зупиночних платформах,взагалі,розкладу немає!!!
І ще,частенько бувають тимчасові зміни в розкладі єлектропотягів. І якщо є такі зміни в розкладі,то ніде,(крім Києва,Кар.Дач і Дарниці),про це не повідомляється!!!
   А раніше,якщо відбувалися зміни в розкладі,то на кожній платформі,висіло оголошення!!!
    І за це недбальство зі сторони Укрзалізниці-та його підрозділу "Південно-Західної" залізниці-ми,пасажири,повинні платити????

Якщо Вас щось не влаштовує,  то треба залишати відповідні скарги (по 1 з 3 варіантів):
- в книзі скарг на вокзалах,
- через урядову гарячу лінію (тел.  1545, або ukc.gov.ua,
- письмово на адресу: м. Київ,  вул.  Тверська,  5.
Бо коли немає скарг,  то УЗ думає,  що в них все добре. 
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #588 on: 01.10.18 , 09:10 »
Share

Те що говорять з екранів телевізора,про зарплати киян,не відповідає дійсності! Наприклад,у мене мінімалка,і якщо я буду купляти квиток,за повну вартість- то"штани повішу на гвіздок".
     Тому, і їзжу за 8 гривень,або "зайцем".
А жителі не великих містечок,та сіл- там взагалі біда-роботи немає!
Це биловідмазка, задля жалюгідного виправдовування своїх по суті злочинних дій.
Я все одно платити не буду, бо в мене мінімалка, а тут ще щит з розкладом зняли, от чудовий привід, виправдати свої дії.
Так може це ваші "брати по ідеології" його на метал здали, щоб заодно виправдовувати свою бидлопозицію: "Навіть розкладу немає, тепер маю право не платити за проїзд".
Та й взагалі я ще якось можу поспівчувати пасажиру на Придніпровці, де на великі відстані тарифи зашкалюють, но ось на Південно-Західній вибачте.
З Києва до Фастова - 10 грн.,  до Миронівки - 14 грн., є проїзні, які це дозволять заощадити законно невже це непосильна ціна за проїзд, навіть з мінімалкою, яка зараз вже не 1300 грн?

Це просто така бидлопозиція - навіщо платити, якщо можна не платити?

А якщо у Вас дійсно дуже скрутна ситуація, то може краще економити на інтернеті?
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #589 on: 01.10.18 , 12:10 »
Share

Не користуйтеся, і не платіть - без проблем. Якщо користуєтеся послугою - а послуга це перевезення з точки А в точку Б, то платіть. Все інше - тупі відмазки. Йдіть на вантажний пасажирський "Спринтер", на Тетерівскому напрямку їх більше ніж дофіга, і розкажіть водію про мінімальні зарплати, немає грошей і т.ін.
Так, приміські перевезення зараз далеко не в найкращому стані, але це Ваші дії та стогони на кшталт "за це ми мусимо платити?" аж ніяк не виправдовує.
Tags: timetable 
Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68
Print
Jump to: