Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.07.18 , 14:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Украина(Харьков) - Рим

Pages: [1] 2 3
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Украина(Харьков) - Рим  (Read 1637 times)
molik
User

View Profile
« on: 17.11.17 , 00:11 »
Share Reply with quote

Доброй ночи сообществу!
Ну вот захотелось мне посетить славный вечный город. И поскольку речь , скорее всего, перейдет к авиа, зараннее извиняюсь. ;)) А пожелания такие  -  бюджет на дорогу 100+ евро, непозднее прибытие (желательно до 18-19 00), несуточные стыковки , нескотские условия в аэропорту(София Т1 слышал нелестные отзывы), дневной-вечерний вылет(отъезд) из Рима. Долгие и дорогие переезды по земле не подойдут. Зараннее спасибо!
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 17.11.17 , 10:11 »
Share Reply with quote

А даты?
sean
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 17.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

@ Топікстартер, у мене поради три:

1. Найуніверсальніше: відкривайте сайт візза/райана і прокалацайте періоди, що Вас цікавлять. З Варшави вони точно літають щодня, з інших міст - також часто. Благо з Жулян в Польщу зараз рейсів вдосталь, стикуються добре. Те саме стосується Німеччини і Буди. В 100 євро точно вкладетесь.
2. Аліталія з Жулян, вочевидь, вийде дорожче.
3. Щось третє забув, поки писав ;)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 17.11.17 , 12:11 »
Share Reply with quote

Я от хочу розкрити тему варіантів, коли можна обійтись одним політним сегментом замість двох. Бо з двома політними сегментами - варіанти більш очевидні, але там є потенційно слизьке місце - коли стикуєш окремо куплені квитки на бюджетні авіалінії -  то випадку розвалу стиковки - самотужки несеш всі витрати і взагалі сам винен.
Саме тому я намагаюсь обходити без таких стиковок, коли можу.

Я коли в такий спосіб все -ж літаю - то закладаю просто добу з ночівлею у місті де буде така стиковка, щоб не нервуватись. Але ж не завжди стільки вільного часу є.
Звісно є міста що виконуючи роль місця пересадки є самі по собі дуже цікавими, не лише своїми видатними місцями, а й шоппінгом, тому мені цікаво в них провести день навіть зважаючи що вже мабуть з десяток раз там був, наприклад Будапешт. Але наприклад понакуповувати всякого різного по дорозі "туди" - недоречно.

Тому мене все-ж приваблюють варіанти де вдається обійтись лише одним політним сегментом.
Це непросто (так щоб лишатись у межах раціонального), але можливо.

Маю підозру що найдешевше вийде через Сучаву. На рейс Wizz Сучава - Рим-Чампіно - бувають квитки по 15 євро (9 євро для Wizz-клуба). У Сучаву можна доїхати по землі занедорого (ділянка Чернівці - Сучава коштуватиме < еквівалента 7 євро). Але проблема що там в обидва боки треба у Сучаві ночувати, і все-таки довгенько вийде, від Харкова до Сучави по землі.
« Last Edit: 17.11.17 , 12:11 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 17.11.17 , 12:11 »
Share Reply with quote

з протилежних крайнощів, коли можна відбутись одним політним сегментом, замість двох - хочу нагадати про нові рейси Ernest
https://flyernest.com/en/
У них мінімальна ціна на ділянку Київ - Неаполь - по 43 євро. З Неаполя в Рим їхати зовсім недовго і недорого, в Неаполі аеропорт в межах міста, вибратись з нього можна по звичайному міському тарифу (тобто повна протилежність у порівненні з аеропортами Рима). При чому просунуті шанувальники міського транспорту можуть вибиратись не на головний вокзал Неаполя, а на станцію Аверса, але це окрема розмова.

Але якщо 100 євро - бюджет на проїзд туди-й-назад - то в такий спосіб в обидва боки добиратись - його трішки не вистачить (бо мінімальна ціна Рим - Неаполь - 9,9 євро).
Але можна скомбінувати - в один бік - через Сучаву, а наприклад назад - через Неаполь - Київ, або навпаки, тоді можна і у 100 євро укластись і в одному з напрямків ось-в такий швидкий і простіший спосіб проїхати.
« Last Edit: 17.11.17 , 16:11 by Maxy » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 17.11.17 , 12:11 »
Share Reply with quote

Так, саме про ернест я хотів сказати в своєму третьому пункті. Але оскільки то буде більше 100 еврів, то летіти треба через Польщу - у візза досить смачні тарифи зараз, з України до Польщі в тому числі.
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 17.11.17 , 19:11 »
Share Reply with quote

Маю підозру що найдешевше вийде через Сучаву. На рейс Wizz Сучава - Рим-Чампіно - бувають квитки по 15 євро (9 євро для Wizz-клуба). У Сучаву можна доїхати по землі занедорого (ділянка Чернівці - Сучава коштуватиме < еквівалента 7 євро). Але проблема що там в обидва боки треба у Сучаві ночувати, і все-таки довгенько вийде, від Харкова до Сучави по землі.
Чому в обидва? З Чернівців саме під цей рейс запустили бас о 5 ранку, НЯЗ. Чи його вже встигли скасувати?
А взагалі я б радив почати з Kiwi, хоч він і скурвився і не показує певних акцій, але загалом допоможе зорієнтувати новачка, як можна взагалі летіти між країнами в будь-який час. Наприклад, з весни запускають прямий Vueling з Києва по 82 євро. Потім вже зорієнтувавшись по карті — шукати рейси через сусідні країни (Румунія, Угорщина, Польща...) і тоді ще додатково перевірити самі сайти Wizzair, Ryanair, Blueair тощо на предмет конкретних напрямків і акцій.
Якщо найкритичніше — час вильоту, то є о 22 зворотний рейс Wizz на Будапешт, який двічі на тиждень стикується з ранковим Будапешт - Київ. Недолік — ночівля в аеропорту, але тут вже що кому важливо, ціна чи комфорт.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 17.11.17 , 19:11 »
Share Reply with quote

З Чернівців саме під цей рейс запустили бас о 5 ранку
автобус о 5 ранку з Чернівців на Сучаву існує, але:
1. я б побоювався в напрямку на аеропорт покладатись на перетин кордону на автобусі. Назад ще куди не йшло.
2. Якщо виїзд з Харкова - то щоб потрапити на автобус, що о 5 ранку виїздить з Чернівців - це довелось-би ночувати в Чернівцях, то вже краще у Сучаві, мені здається.
dots2004
User

View Profile
« Reply #8 on: 17.11.17 , 20:11 »
Share Reply with quote

Отож бо, а як попасти на 5 ранку в Чернівці?
molik
User

View Profile
« Reply #9 on: 17.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

-Всем спасибо за ответы! Да , за даты сразу забыл написать). Ориентируюсь на 20-е числа января.
Смотрю Wizz через Пешт . День в городе вполне приемлем. НЕ нравится только поздноватый прилет в Фьюмичино. После 9 вечера. Лазить по ночи в предполагаемом месте ночлега(Термини) считаю не комильфо. Кто что может сказать по этому поводу? Что из себя представляет этот р-н и Рим в целом?
            -Приятны цены на София-Рим. Кто что скажет о терминале номер 1. Читал отзыв=скотобаза((
            -А Сучава как по безопасности сегодня? Был там сто лет назад. Помню ромов с прищуром)).
             -Пока интуитивно понравился вариант через Неаполь. Бюджет -не догма) . А какой уровень комфорта можно поиметь за 9.9 евро на дорогу в Рим?))
Tags:
Pages: [1] 2 3
Reply | Send this topic | Print
Jump to: