Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.06.17 , 09:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews

Train reviews

007/008 Киев-Чоп

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
Print
Author Topic: 007/008 Киев-Чоп  (Read 59832 times)
Skela
Active user

View Profile
« Reply #80 on: 07.01.12 , 14:01 »
Share

06.01.2012
Львов-Киев
Вагон 13К

Видимо, нам с ув. masterpiecer-ом попался один вагон :) И даже одна проводница))) Просто с разницей в месяц.
Все описанное им полностью совпадает. Добавлю пару деталей.
На вокзал Львова поезд прибыл без опоздания и уехал с него также вовремя.
Правда в вагоне на сей раз было ну ооочень жарко. Удивило наличие смесителя с заделом под итальянский в одном из туалетов :)
Проводницу пришлось осторожно разбудить около 5 утра (жарко было, воду не расчитал, пришлось дотариться))) Причем праздно шатался в это
время не только я.
В Киев прибыли на пару минут позже, чем было в расписании.

Оценка: 8 из 10 (ну уж очень жарко было...)
ЧС-4
User

View Profile
« Reply #81 on: 09.02.12 , 13:02 »
Share

30.12.11 11К Киев-Львов (билет до Стрыя).
....., но окна хоть и честно законопаченные войлоком, но из них поддувало. В вагоне было прохладно и при посадке, и всю дорогу
Їхав тим же поїдом в той день, але в плацкарті до Стрия, здається 14-й вагон (точно пам'ятаю лиш те, що це був перший плацкартний вагон який поступив у продаж), вікна були металопластикові, а-ля "червоноплюш", в цілому усім був задоволений, 9 з 10 (все ж у "червоноплюша" 81/82 полиці зручніші, тому зняв один бал)
mikle20
Active user

View Profile
« Reply #82 on: 14.04.12 , 19:04 »
Share

11.04.2012 Маршрут Киев-Львов, вагон 5К Купил единственный билет на нижнее место часа за три до отправления. Вагон завода Амендорф с шоколадной обшивкой в отличном состоянии. Белье отличное и чистое, на полу хорошие дорожки. В туалете все есть, сухо, лежит хороший коврик и нет никаких запахов. Проводник культурный, ему лет 50, зайцев не пустил, сказав, что его за это могут уволить. Чай принес, когда я попросил. Цена 4,50 грн. Матрасы новые. До Винницы ехал один пассажир, когда я проснулся уже другой. Во Львов опоздали на 5 мин. Вышло из поезда 30-40 человек.
Оценка 10/10 несмотря на дорогой чайю
Во Львове на вокзале услышал, что 148 Киев-Львов опаздывает на два часа, а электропоезд Здолбунов-Львов на 40 мин. Был неприятно удивлен, что все разрыто и трамваи 1 и 9 на вокзал не ходят. Маршрутки тоже временно отменили якобы из обмывки стадиона Януковичем и Платини. Пришлось идти трамвая 2, что бы попасть в центр.
Seaman
Active user

View Profile
« Reply #83 on: 20.04.12 , 08:04 »
Share

Дата поездки: 16.04.2012
Маршрут: Киев-Львов
Вагон: 06К 

За 6 часов до отправления в продажу до Львова открыли все вагоны, а их оказалось не много, не мало 6 пустых )
Поэтому вагон был выбран наугад.  Оказался неизвестный мне КВР (фото прилагается)
Чистый, красивый, все на месте.
Населенность вагона я, и 4 бабушки во втором купе )
Матрасы изрядно сбитые, поэтому был выбран из другой коллекции (три были синие, взял черный)
Проводник сразу заметил чай в билете, поинтересовался, когда лучше поднести. Наутро ещё раз напомнил.

В общем, как для нефирменного поезда - супер!
Кстати, почему его до сих пор на вокзале объявляют, как фирменный?  ???

Оценка 9.5/10 (-0.5 за матрасы)

GAMER
Active user

View Profile
« Reply #84 on: 20.04.12 , 09:04 »
Share

КВР Бахмача або Жмеринки. Враховую те, що це ПЗ Зал.
GreyCube
Active user

View Profile
« Reply #85 on: 21.04.12 , 22:04 »
Share

КВР Бахмача або Жмеринки. Враховую те, що це ПЗ Зал.

+1. Судя по цвету - таки Жмеринки. Качество ремонта у них - мерзопакостнейшее, как по мне...
Seaman
Active user

View Profile
« Reply #86 on: 21.04.12 , 23:04 »
Share

+1. Судя по цвету - таки Жмеринки. Качество ремонта у них - мерзопакостнейшее, как по мне...
Таки дверь в мое купе закрывалась только с резкой подачи. А один раз и вовсе соскочила с полозья.
sean
Active user

View Profile
« Reply #87 on: 14.05.12 , 12:05 »
Share

08/05/2012, Київ - Львів, вагон 15П

На дану дату поїзд розкуповувався якось дуже мляво, попередній вагон висів два тижні. Таки дочекався 15-го і взяв квиток до Стрия. Навіть в день відправлення, години так до 16-ї, наступні два вагони взагалі були майже пусті, зате по відправленню зі столиці сабж йшов в м'яско. Зі мною на нижній столиці їхала дівчина до Хмеля, при під'їзді до Лемберга я подивився в її квиток, залишений на столі - придбаний о 18 год з копійками, цілий же день моніторив місця - ближче Стрия таки не продавали.

Про сам поїзд - досить в'яленький зі старенькими вагончиками, що бачили вже дуже багато. Мій вагон такий же, з твердими полицями і дерев'яними вікнами, з яких досить таки добренько подувало. Благо, що я лежав на полиці, що знаходилась проти потоку повітря з вікна. При цьому, навіть під одіялом, яким я накривався майже з головою, було відчутно прохолодно. Взимку, як на мене, в плацкарті даного поїзда взагалі їхати ризиковано. "Фірмова", йоптєль, "Дукла", таки точно фірмова ;(

Туалет у вагоні був чистенький, папір, здається, був і невеличкий шматочок мила. Провідник - років 30-ти, повний пофігіст, який, здавалось, взагалі нічого не робив. Велика висадка по Хмелю, ще більша по Тернополю, де була також просто неймовірно велика посадка. До Львова прибули вчасно.

Єдиний великий плюс у поїзда - це його швидкість з мінімумом зупинок, надзвичайно зручний графік до міста Лева і така ж адекватна ціна квитка (навіть з врахуванням того, що купується він частіше за все до Стрия).

Оцінка - 8/10.
« Last Edit: 14.05.12 , 12:05 by sean » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #88 on: 24.05.12 , 13:05 »
Share

18/05/2012, Київ - Проскурів, вагон 03П

Вагони 02-04П були факультативними (пт), тому в пн відкрили продаж до всіх станцій на шляху прямування поїзда. Довго не думаючи, схопив місце - за півтори години розмели усе.

Як це буває в составах формування ВЧ-1, вагон не з ядра поїзда може бути значно кращим, ніж основна група вагонів. Так було і моєму випадку - хороший червоноплюш з нефірмовим тарифом. Хороший у всіх відношеннях: надзвичайно чисто (здавалось, що плюш навіть блищить), акуратно і затишно. Обидва туалети сухі і чисті, без запаху, в наявності папір і мило. Вікна у вагоні прозорі (тобто, не брудні як, до прикладу, в заюзаній Галичині) і з них абсолютно не дуло. Провідник надзвичайно ввічливий чоловік середніх років. З вечора пропонував чай-каву, вранці постіль здавати не просив, але я сам відніс.

По відправленню зі столиці дуже швидко усі постелились і вляглись, ніч була тихою і комфортною. Правда, вночі було достатньо прохолодно - добре, що з вечора взяв ковдру, як і більшість інших. По Хмелю вийшло піввагона, така ж висадка була і в сусідніх вагонах. Прибули із запізненням у 6 хв.

Оцінка - 10/10 цілком заслужено.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #89 on: 01.09.12 , 13:09 »
Share

30.08.12. Львів -- Київ. Вагон 17П.

Квиток хапнув якимось дивом за добу до відправлення. На фоні наявності лише люксів і першого класу Хундая в зв’язку з закінченням сезону відпусток і щорічним понаїхуванням до столиці просто подарунком небес було вихопити цю плацку. По посадці у вагон всі уже спали, постіль мені принесли ще під час довгої стоянки, поки у хвіст чіпляли вагони з Вроцлава. Там по ходу все, що приїхало, все і причепили, можливо за винятком одного вагона. Так на хрена було "покращувати" 51/52 на фоні тотальної відсутності місць, не розумію.

Вагон -- калінінець, бачив життя, але зберігся в непоганому стані. На диво, бригада говірких циган, яка їхала поряд, таки дала виспатись, адже з поїзда я прямував просто на роботу. З цієї ж причини була послана і провідниця: на її репліку "здавайте постєль, підїжжаємо" я рикнув "Підїжджаємо куди? До Сорочого Броду?" Крім того я знав, що ми безнадійно перлись по жовтих за фастівською елькою в 08.45. Коли по Мотовилівці нерви диспетчера не витримали і ельку поставили рака, я почав збиратися -- дійсно, завдяки цьому прибули в Київ на три хвилини раніше.

В туалетах мокро і відсутній туалетний папір. Пасажирам розносили вже сумновідомий чай по 4.50 в форматі гівноложки.

Оцінка складу -- 6 з 10.

Оцінка провідникам -- 4 з 10.

Загальна оцінка -- 5 з 10.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
Print
Jump to: