Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.02.20 , 02:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  train reviews

    Відгуки про потяги

      Other trains

        360/361 Салоніки - Софія

Pages: [1]
Print
Author Topic: 360/361 Салоніки - Софія  (Read 665 times)
snookerok
Active user

Posts: 936


View Profile
« on: 19.11.17 , 22:11 »
Share

Побачив, що дехто з колег по форуму збирається скоро в ті краї і вирішив дописати свої відгуки з останньої поїздки Балканами.

Їхав 28 вересня з Салонік до Санданскі (06:55 – 11:10) в 2 класі.

Квиток і резервацію купив попереднього дня на вокзалі в Салоніках. Дівчина в касі виписувала їх вручну на трьох бланках використовуючи кальку. Займало це десь 10 хвилин, тому мабуть не варто відкладати покупку на останні хвилини перед відправленням. Коштує 8,80 власне квиток і 1 євро резервація сидячого місця у грецькому поїзді.

На грецькій частині маршруту (Салоніки – Стрімон) везуть дизель-поїздом (4 чи 5 вагонів). Сам поїзд після Стрімона їде кудись далі. Сідало багато людей, але вільних місць теж залишалось достатньо. Компонування сидінь 2+2, морда в спину. Сидіння масивні і м’які, але місця для ніг досить мало. Всім в кого були квитки в Болгарію кондуктор пояснював про пересадку на автобус в Стрімоні (деякі пасажири, причому греки, були не в курсі). В Стрімоні вийшло десь 7-8 людей, які теж їхали далі в Болгарію. Від Стрімона до Кулати везуть автобусом (принаймні тоді везли, коли там відновлять пряме сполучення я не знаю).

Самий Стрімон (ну принаймні райончик довкола вокзалу) виглядав досить депресивно. На вокзалі живе ціла зграя собак які оточують тебе як тільки ти витягнеш з рюкзака щось їстівне. На всіх дверях і стендах висить одне і те саме оголошення грецькою і англійською про те, що автобус до Кулати відправляється о 9 з чимось годині (здається о 9:40). Всі просто сиділи і чекали. Десь за 15 хв до зазначеного часу приїхав великий автобус і всі загрузились. У Промахоні спільний грецько-болгарський прикордонний контроль. Жінка прикордонниця лише запитала куди їду, а побачивши український паспорт повторила своє питання російською. Через 10-15 хвилин просто принесла всім паспорти з двома штампами.

Болгарська Кулата виглядала вже трохи ліпше, але все одно забито і провінційно. Поїзд Кулата – Софія складався з електровоза і двох вагонів 2 класу. Вагони – досить роздовбані купейні сидячки з м’якими диванчиками, поспати можна, але мені їхати лишалось 20 хвилин. Від Кулати йшли майже порожні. Вхідні двері до вагона могли бути відчиненими весь час поки поїзд був на ходу між станціями, кондуктор не дуже на це зважав.
Logged
Volotar
Active user

Posts: 626


View Profile
« Reply #1 on: 19.11.17 , 22:11 »
Share

Перечитав останнє речення тричі :-\
Logged
snookerok
Active user

Posts: 936


View Profile
« Reply #2 on: 19.11.17 , 23:11 »
Share

Вони там такі механічні були, самовільно відчинялись під час руху поїзда якщо недобре закрити.
Logged
Tags:
Pages: [1]
Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!