Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.04.18 , 20:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Яким чином шукати розклади приміських автобусів по Польщі

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Яким чином шукати розклади приміських автобусів по Польщі  (Read 145 times)
interfan
Active user

View Profile
« on: 23.11.17 , 20:11 »
Share Reply with quote

Аби не плодити нові теми.  Хтось може підказати, яким чином можна шукати розклади приміських автобусів по Польщі якщо їх не має на сайтах-агрегаторах а-ля e-podroznik.pl чи в гуглі?

Сьогодні була конкретна ситуація -  треба було виїжджати з одного села в Влодавському повяті. PKS у Влодаві збанкрутував і розкладу відповідно на їх сайті вже не було. Все що нагуглив - потрібні мені населенні пункти були в документі з переліком маршрутів по воєводству, але без вказівки конкретного перевізника. По факту виявились і зупинки, і люди на них, і навіть один автобус рейсовий я побачив.

В наступному році треба буде регулярно кататись польською глибинкою, і якщо одному попутками я виїхав без проблем, то групою в 2-3 особи це вже буде важче...

Дзвонити  в уряд гміни аби дізнаватись розклади? 
opex
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 23.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

Купити бляху і кататися:)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 23.11.17 , 21:11 »
Share Reply with quote

Думаю,  що ненайгірший варіант -  подзвонити в ужонд гмини.  Принаймні там мали б знати назву перевізника і як з ним зв'язатись. 
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: