Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.07.18 , 16:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Переоформлення vs докупівля нового квитка

Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Переоформлення vs докупівля нового квитка  (Read 820 times)
K-91
Active user

View Profile
« on: 30.11.17 , 14:11 »
Share Reply with quote

4 грудня поїду раховозом до Коломиї. Але спонтанно змінилися плани так, що я поїду до Татарова. Розглядаю два варіанти: переоформити купейний квиток Вінниця-Коломия на Вінниця-Татарів або ж узяти плацкарт Коломия-Татарів і перейти по Коломиї в плацкартний вагон. Як краще зробити? Наскільки я знаю з власного досвіду, послуга переоформлення квитка є платною...
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 30.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

Як краще зробити?
За вас посчитать математику, или в чем вопрос?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 30.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

Переоформлення - це як-раз дешевша і вигідніша для пасажира операція (там лише наново КЗБ платиться), але у нас таких можливостей переоформлення, як Ви хочете - уже дуже давно немає. Уже багато років як переоформлення можливе лише на той-же маршрут (тобто Вінниця - Коломия - можна переоформити лише на Вінниця - Коломия), при чому перероформляти можна не раніше ніж 24 години до відходу і лише на попередній поїзд або той-же (на інше місце). Переоформляти на наступний поїзд - у нас неможливо, при чому це вже дуже давно так.
Переоформляти з видовженням маршруту поїздки - можна було колись дуже давно, зараз такої можливості немає не лише у нас, а й в багатьох інших країнах. Хоча в окремих країнах така можливість дивом збереглась, є у Польщі наприклад.
А от перероформлення не лише на попередній, а й на наступний поїзд і в будь-який час (а не лише останні 24 години) - є у більшості країн, якщо умови тарифа дозволяють.

Тому у Вашому випадку можна розглядати повернення наявного квитка з покупкою нового чи або докуповування плацкартного квитка на ділянку Коломия - Татарів. Просто порахуйте що Вам дешевше обійдеться.
K-91
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 30.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

Значить візьму плацкарт від Коломиї до Татарова. За повернення квитка доведеться віддати ≈ 30 гривень + доплатити різницю між тарифом Вінниця-Коломия та Вінниця-Татарів, у той час як докупити плацкарт без чаю та постілі обійдется ≈ 25-28 грн.
K-91
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 01.12.17 , 22:12 »
Share Reply with quote

Дякую, Максиме!
Чи велика ймовірність суттєвого запізнення (більш ніж на годину) 358 по прибутті до Коломиї? Занепокоїла новина про те, що одного разу він запізнився на 4 години. Якщо так, то докуповувати квиток до Яремчі вже планую по Коломиї за час 20-хвилинної зупинки або ж звернуся до начальника поїзда з метою оформлення квитка всередині (якщо запізнення буде незначне, а коломийські касири перестануть бачити 358 у комп'ютері який згідно графіка мав піти). При суттєвому запізненні від відвідин Яремчі я вийду в Коломиї, а від поїздки до Яремчі відмовлюся... Якщо ймовірність суттєвого запізнення незначна, то плацкарт до Яремчі докуплю ще у Вінниці.
« Last Edit: 01.12.17 , 22:12 by K-91 » Logged
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 06.12.17 , 12:12 »
Share Reply with quote

Іване, я би зателефонував у довідкове бюро коломийського вокзалу та спитав би там про вірогідність запізнення поїзда більше, ніж на 1 годину.
Будапештский Минчанин
Guest
« Reply #6 on: 22.12.17 , 10:12 »
Share Reply with quote

На днях повертав квиток на ПДС у одній із кас Києва. Все було добре, але касирша чомусь запитала у мене домашню адресу (на квитку я її не вказував). Питання - чи має вона право про це питати? Навіщо це їй?
www3
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 22.12.17 , 12:12 »
Share Reply with quote

Їм треба ПІБ (для цього варто показати будь-який документ з фото) та адреса проживання (називайте якщо хочете від балди :)) . Це інструкції, які треба міняти, адже ніхто не дає згоди на обробку персональних данних, однак інакше витратите час на розмову керівництвом, яка не факт, що дасть результат одразу.

П.С. Судя по участившимся вопросам складывается впечатление, що появились уже люди, которые никогда не покупали и не здавали билеты в касах :) ВОТ ОНО, 21 ВЕК НА ДВОРЕ :)))
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 22.12.17 , 12:12 »
Share Reply with quote

Їм треба ПІБ (для цього варто показати будь-який документ з фото) та адреса проживання (називайте якщо хочете від балди :)) . Це інструкції, які треба міняти, адже ніхто не дає згоди на обробку персональних данних, однак інакше витратите час на розмову керівництвом, яка не факт, що дасть результат одразу.
Писав колись в УЗ скаргу з випадку отримання паспортних даних та місця реєстрації, тупо не дали відповідь. Думаю, якщо якийсь юрист за це зацепиться, то можливо привести все до норм, але УЗ буде чинити опір до останнього.
Будапештский Минчанин
Guest
« Reply #9 on: 02.01.18 , 17:01 »
Share Reply with quote

Ще одне питання, відповідь на яке тут здибував марно.
Суть така - я придбав квиток на регіональний експрес (8**), потім зрозумів, що поїду іншим числом, але на тому самому поїзді і на ту саму відстань. Як обміняти квиток, треба здавати попередній і купувати ще раз чи ні? І скільки за це все доведеться доплатити?
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Jump to: