Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.04.18 , 08:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Перемишль

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Перемишль  (Read 442 times)
гнч
Guest
« on: 23.12.17 , 19:12 »
Share Reply with quote

А де ночували в Перемишлі?
Як бронювали?
Тай в Ряшеві цікаво де можна?
Tr_Temp
Guest
« Reply #1 on: 24.12.17 , 13:12 »
Share Reply with quote

Як бронювали?

Ви колись чули про сайти booking, airbnb і т.п.?
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 25.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

Як бронювали?
Готель Accademia через букінг, 100 зл., платив карткою через інтернет за одну ніч ще з України (в потязі взагалі не питали, але інших поляки просто запитували, куди їдете і навіщо). На місці продовжив ще на одну на ніч за 100 (через букінг чомусь дорожче). Усі зручності в номері. В Ряшеві було дорожче. Є дешевші й менш зручні варіанти — booking.com в поміч. Airbnb оптимально хіба на тривалий термін або в дорогій країні (як-от Бельгія, Швеція...), як замінник готелю на одну ніч навряд чи буде зручним, бо господар квартири — не працівник рецепції, доступний не завжди, та й зазвичай беруть окрему плату за прибирання незалежно від терміну. Можна спробувати, якщо їхати, скажімо, до Кракова ночей хоча б на 3-4.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 25.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

Готель Accademia через букінг, 100 зл., платив карткою через інтернет за одну ніч ще з України (в потязі взагалі не питали, але інших поляки просто запитували, куди їдете і навіщо).
А в готелі Europejski не доводилось зупинятися? По відгукам начебто непоганий. На потрібну мені дату він найдешевший (110 зл.), але можливості заплатити з України немає, є лише бронювання.

На місці продовжив ще на одну на ніч за 100 (через букінг чомусь дорожче).
Може просто "маркетинговий хід" (там пишуть, що "низька ціна, оплата не повертається)?
volotar
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 25.12.17 , 19:12 »
Share Reply with quote

А в готелі Europejski не доводилось зупинятися? По відгукам начебто непоганий. На потрібну мені дату він найдешевший (110 зл.), але можливості заплатити з України немає, є лише бронювання.

Хех. Мені колись довелось і, як то кажуть, "never again!". Моя Вам порада, винайміть краще Apartamenty Przemyśl - 50 метрів від вокзалу, мають власну ресторацію "Melduję posłusznie", ціна ненабагато вища (115 злотих на booking), а якість суттєво краща.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 25.12.17 , 20:12 »
Share Reply with quote

Хех. Мені колись довелось і, як то кажуть, "never again!".
Все настільки погано?
гнч
Guest
« Reply #6 on: 25.12.17 , 22:12 »
Share Reply with quote

Як бронювали?

Ви колись чули про сайти booking, airbnb і т.п.?

Що ви тут усі обговорюєте! злий гість із тр_………ом сказав вам куди йти, і мені разом із вами :) навіщо взагалі форуми потрібні, якщо є гугль.ком :)

А так виходить 100 злотих це 750 гривень, за двумістний номер однокімнатний?
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 25.12.17 , 22:12 »
Share Reply with quote

Що ви тут усі обговорюєте! злий гість із тр_………ом сказав вам куди йти, і мені разом із вами :) навіщо взагалі форуми потрібні, якщо є гугль.ком :)
До чого тут гугль? boking і airbnb - сервіси бронювання готелів(у тому числі) Вводите назву міста, дати і вибираєте проппозиції, які Вам підходять.
А так виходить 100 злотих це 750 гривень, за двумістний номер однокімнатний?
Ну, якщо Вам вдасться купити злоті по 7.5, тоді так. Станом на вчора в Польщі(Медика) за 100 грн давали 12 злотих. В Києві - найнижчий курс(по інтернету, по факту ще н перевіряв, чи є за такою ціною взагалі) - 7.85 за злотий.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 26.12.17 , 20:12 »
Share Reply with quote

Хех. Мені колись довелось і, як то кажуть, "never again!".
Все настільки погано?

Так. Склалось враження, що кращі часи готелю завершились разом з PRL. Але то була б дрібниця, якби там було чисто. Можливо нам фатально не повезло з прибиральницею, але в номер був доволі брудний (включно з ванною, у якій ще й смерділо хлоркою). Та й постіль з дірками теж не додавала номеру особливого шарму. На щастя, ми тоді повертались з фестивалю і в нас були з собою спальники :)
Ліфт відсутній, WiFi 3 роки тому ще не було, а зараз люди пишуть, що він є, але майже ніде не тягне. За сніданок нічого не скажу, бо ми з самісінького ранку з радістю звідти забрались і пішли на першу маршрутку до Медики.

На які дати Ви їдете? Якщо це не Новий Рік, то там ще є багато інших місць, де можна заночувати з куди більшим комфортом за плюс/мінус таку ж ціну.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 26.12.17 , 21:12 »
Share Reply with quote

10-11 січня, буквально на одну ніч. Один з критеріїв вибору - що близько коло вокзалу, оскільки їдемо вперше, і не дуже хотілося блукати містом. Точніше огляд міста і є "культурна програма", але малося на увазі  - зайшли, кинули рюкзаки і пішли на оглядини. Якось так. Наявність сніданку думаю не принципово.
« Last Edit: 26.12.17 , 21:12 by ЛиС » Logged
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: