Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.09.18 , 05:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Обговорення 35/36 Одеса-Перемишль

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8
Reply | Print
Author Topic: Обговорення 35/36 Одеса-Перемишль  (Read 6431 times)
Alexeich-07
Active user

View Profile
« on: 11.12.17 , 11:12 »
Share Reply with quote

Як і передбачалось, вагони Одеса-Перемишль возитимуть повітря після Львова. Курсує 4 купейних вагони (144 місця), в яких занято аж 5-20 місць на найближчі дати, окрім пікових.
Вангую, що в січні-лютому склад вкоротять до 1-2 вагонів, якщо не скасують повністю.

Ну вот скоро будет много людей с Польши на праздники ехать, может и заполнят его.
Но я вот не знаю, польская пресса писала  об этом поезде или нет?
Потому что может быть такое, что люди просто о нем не знают.
Banderilliero
User

View Profile
« Reply #1 on: 11.12.17 , 12:12 »
Share Reply with quote

Як і передбачалось, вагони Одеса-Перемишль возитимуть повітря після Львова. Курсує 4 купейних вагони (144 місця), в яких занято аж 5-20 місць на найближчі дати, окрім пікових.
Вангую, що в січні-лютому склад вкоротять до 1-2 вагонів, якщо не скасують повністю.

Ну вот скоро будет много людей с Польши на праздники ехать, может и заполнят его.
Но я вот не знаю, польская пресса писала  об этом поезде или нет?

Куди саме будуть люди з Польщі їхати цим потягом - в Жмеринку чи в Підволочиськ?
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 11.12.17 , 12:12 »
Share Reply with quote

Но я вот не знаю, польская пресса писала  об этом поезде или нет?
Куди саме будуть люди з Польщі їхати цим потягом - в Жмеринку чи в Підволочиськ?

Сам факт запуску нічного поїзда Одеса - Перемишль не зовсім вдалий, бо переважно більшість людей живуть за рахунок літніх курортів... От треба було зразу пробувати запускати його із Запоріжжя (через Дніпро), або з Харкова (через Полтаву), з маршрутом ... - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - ... , тоді можна було про щось говорити. Єдиний мінус - ціна квитка на таку відстань...
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 11.12.17 , 12:12 »
Share Reply with quote

В Польщі (в Кракові зокрема) я бачив чимало заробітчан з Одеси. При чому не тільки таких, які там по піврічних робочих візах по будовах мотаються, а й людей, які мають карти побиту (часового чи сталого) і працюють на більш стабільних роботах. Думаєте, вони не захочуть на свята поїхати до рідних?
На мігрантських форумах типу "Чемодана" про цей потяг вже написали.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 11.12.17 , 13:12 »
Share Reply with quote

Думаєте, вони не захочуть на свята поїхати до рідних?
Мені здається, що вбс Одеса-Перемишль можуть дещо повторити долю Здолбунів-Холм, тобто на час сезонного піку (особливо "туди") будуть набагато краще заповнюватися і ніби дадуть надію на виживання. Але після свят перспективи цих вагонів точно будуть не такі райдужні як у "волинського човника".
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 11.12.17 , 13:12 »
Share Reply with quote

Може й так.  Особисто мені,  35/36 видається цікавим в тому випадку, якщо приїхати в Перемишль вже після відправлення київського ІС+. І щоб не їхати маршрутками з пішим перетином кордону,  то можна цим потягом до Львова доїхати.  Хоч і дещо дорожче. 
Banderilliero
User

View Profile
« Reply #6 on: 11.12.17 , 13:12 »
Share Reply with quote

В Польщі (в Кракові зокрема) я бачив чимало заробітчан з Одеси. При чому не тільки таких, які там по піврічних робочих візах по будовах мотаються, а й людей, які мають карти побиту (часового чи сталого) і працюють на більш стабільних роботах. Думаєте, вони не захочуть на свята поїхати до рідних?

Потяг курсує щодня, а не тільки на свята, це по-перше.
А по-друге, залежить від того, яка буде ціна. Можливо буде дешевше з Польщі до Львова автобусом, а далі - потягом.
Banderilliero
User

View Profile
« Reply #7 on: 11.12.17 , 13:12 »
Share Reply with quote

Може й так.  Особисто мені,  35/36 видається цікавим в тому випадку, якщо приїхати в Перемишль вже після відправлення київського ІС+. І щоб не їхати маршрутками з пішим перетином кордону,  то можна цим потягом до Львова доїхати.  Хоч і дещо дорожче.  

Не дещо, а суттєво дорожче - 390 грн. Маршрутки з пересадкою обійдуться у 60 грн., прямий автобус Перемишль-Львів (17:10, 19:30) коштує 150 грн., якщо не помиляюсь.
Evgenio
User

View Profile
« Reply #8 on: 11.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

Не дещо, а суттєво дорожче - 390 грн. Маршрутки з пересадкою обійдуться у 60 грн., прямий автобус Перемишль-Львів (17:10, 19:30) коштує 150 грн., якщо не помиляюсь.
Думав пiдсісти на цей потяг, приїздивши нічним з Київа.. Та ну його в баню з такою ціною до Пшемисля. Краще по Львову прогулятись до 11ти годин, та поїхати на Intercity.

Ранкового сидячого Львів-Пшемисль, дуже не вистачає. Логічно було б такий зробити.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 11.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

Ціни на 35/36  вже порахував Volotar і виклав у досить зручній таблиці: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=10090.msg480275.msg#480275
Квитки на ІС+ 705 та 715  з вчорашнього дня подорожчали,  до речі.
А взагалі,  є повно людей,  які ніколи в житті не будуть скакати маршрутками через Медику. 
Думаю,  все ж потяг знайде своїх пасажирів.  Так само як свого часу Львів-Вроцлав їх знайшов.  А він теж не з дешевих. 
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8
Reply | Print
Jump to: