Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.01.18 , 17:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

О страховке для зарубежных поездок

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: О страховке для зарубежных поездок  (Read 396 times)
W_777
Active user

View Profile
« on: 09.01.18 , 20:01 »
Share Reply with quote

Вопрос в первую очередь к гражданам Украины, кто где покупает "туристические страховые полисы"?
Приходилось ли ими реально пользоваться?
Хоть и пишут, что при безвизовых поездках такие полисы необязательны, но все же думаю лишним не будет.
Я раньше покупал первую попавшуюся, которую в визовом центре предлагали.
Но потом узнал, что в ВЦ неслабая наценка идет.
Буду более тщательно выбирать.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 09.01.18 , 20:01 »
Share Reply with quote

я купую у PZU на N днів на рік, залежно від приблизних планів на мандрівки. Зараз у мене 45 днів на рік.
Sath
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 09.01.18 , 20:01 »
Share Reply with quote

Пользуюсь услугами Київського міжнародного страхового дому. Пользоваться мне не приходилось, но моим клиентам доводилось.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 09.01.18 , 21:01 »
Share Reply with quote

Минулого року страхувався в СК "Княжа".  І навіть довелось скористатись,  коли був у Польщі.  Прийом у лікаря СК організувала безкоштовно,  ліки довелось купити за свої.  Але при цьому мене попередили щоб я зробив копію рецепту і зберіг оригінал чеку з аптеки.  Після повернення в Україну я це все відніс в офіс СК і вони мені відшкодували ці витрати. Можливо і цього року в них куплю поліс.
Tripper
Guest
« Reply #4 on: 10.01.18 , 00:01 »
Share Reply with quote

Минулого року страхувався в СК "Княжа".  І навіть довелось скористатись,  коли був у Польщі.  Прийом у лікаря СК організувала безкоштовно,  ліки довелось купити за свої.  Але при цьому мене попередили щоб я зробив копію рецепту і зберіг оригінал чеку з аптеки.  Після повернення в Україну я це все відніс в офіс СК і вони мені відшкодували ці витрати. Можливо і цього року в них куплю поліс.
Скільки обійшлась страховка? Бо на їх сайті не знайшов "страхового калькулятора" для такого виду послуг.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 10.01.18 , 08:01 »
Share Reply with quote

Скільки обійшлась страховка? Бо на їх сайті не знайшов "страхового калькулятора" для такого виду послуг.

Точно не пам'ятаю,  бо це ще рік тому було, а ті всі папірці зараз пошукати немає змоги.  Здається близько 350 грн. за 3 місяці. 
Взагалі,  на цю суму орієнтуватись немає сенсу,  бо зараз все дорожче. 

Lyc
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 10.01.18 , 10:01 »
Share Reply with quote

Хоть и пишут, что при безвизовых поездках такие полисы необязательны,
Хочу предостеречь всех, кто собирается например в Чехию от такой точки зрения. Там их могут и при безвизе проверить.
я купую у PZU на N днів на рік, залежно від приблизних планів на мандрівки. Зараз у мене 45 днів на рік.
+1. Единственное - они все менее радуются таким покупкам и все чаще склоняют меня покупать полисы под поездки. Но я пока не сдался. Если что - можно и через сайт оформить, там просто несчастный случай нельзя менее 50000 поставить, а как по мне 20 тысяч там с головой должно хватать.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 10.01.18 , 10:01 »
Share Reply with quote

Питання в тому, чим саме збираєтеся за кордоном займатися. Якщо просто гуляти тощо, тоді обрати простіше. Якщо лижі, гори та інший активний туризм, тоді раджу почитати профільні спортивно-туристсько-альпіністські форуми, там час від часу регулярно бувають відповідні обговорення, в тому числі з аналізом конкретних страхових випадків, поведінки конкретних компаній тощо. Відносно свіжа інформація та посилання на інші обговорення є, зокрема, на https://www.tkg.org.ua/node/34436.
opex
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 10.01.18 , 11:01 »
Share Reply with quote

А есть какие-то онлайн-страховки у более-менее приличных контор? Или только топать ножками в офисы?
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 10.01.18 , 11:01 »
Share Reply with quote

Мне кажется, что не все онлайн-калькуляторы адекватную цену показывают.
Например, онлайн калькулятор на сайте ПЗУ мне насчитал стоимость полиса - 500 грн., а сайт Альфа-Страхования - 1300. И это я старался задавать одинаковые параметры.
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: