Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.09.18 , 18:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

О страховке для зарубежных поездок

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: О страховке для зарубежных поездок  (Read 889 times)
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 10.01.18 , 11:01 »
Share Reply with quote

Мне кажется, что не все онлайн-калькуляторы адекватную цену показывают.
Например, онлайн калькулятор на сайте ПЗУ мне насчитал стоимость полиса - 500 грн., а сайт Альфа-Страхования - 1300. И это я старался задавать одинаковые параметры.
Вполне может быть так, что это действительно цена их соответствующих полисов, которую с Вас и в офисах взяли бы.
sean
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 10.01.18 , 12:01 »
Share Reply with quote

А есть какие-то онлайн-страховки у более-менее приличных контор? Или только топать ножками в офисы?

Є, звісно ж. Акса, Уніка, до прикладу. А взагалі страховки зараз тільки лінивий не продає. Навіть портмоне.

Щодо цін, як питали вище, то діапазон може бути досить різним навіть для однакових параметрів. Все дійно залежить від того, яка мета отримання страховки - просто отримати і показати, або отримати повноцінну дієву страховку. Універсальна, до прикладу, запропонує річну навіть за 350 грн. В паспортному сервісі в "Україні", мені розповідали, ВУСО теж парить рік за 400+.
« Last Edit: 10.01.18 , 12:01 by sean » Logged
opex
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 10.01.18 , 12:01 »
Share Reply with quote

Та страховку лінивого не хочу купляти. Але не хочу і по офісам ходити. Ціна не так важлива, як надійність страхової.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 10.01.18 , 13:01 »
Share Reply with quote

Та страховку лінивого не хочу купляти. Але не хочу і по офісам ходити. Ціна не так важлива, як надійність страхової.
Я бачив на сайті ПЗУ можливість купівлі електронного полісу.  Там ще й примітка була,  що цей варіант підходить для безвізових поїздок.
sean
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 10.01.18 , 14:01 »
Share Reply with quote

Аксу річну минулого року купував онлайн. Надійний французький страховик.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 10.01.18 , 14:01 »
Share Reply with quote

Аксу річну минулого року купував онлайн. Надійний французький страховик.
Нічого немаю проти "Акса", сам, здається, не користувався, але просто з загальних міркувань трохи виправлю: не "Надійний французький страховик", а "_Українська дочка_ надійного французького страховика" :). Просто іноді це дуже суттєва відмінність у контексті страхових компаній, банків тощо.
W_777
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 10.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

Звонил сегодня в офис Княжей, за страховку на 90 дней (в течении года) они около 600 грн насчитали.
ПЗУ за такую же насчитали 480 грн.
Хотя, может 90 дней и многовато. Надо прикинуть сколько я планирую ездить.
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: