Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.05.18 , 16:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Автобусы по Польше

Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Author Topic: Автобусы по Польше  (Read 1112 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 30.01.18 , 09:01 »
Share Reply with quote

Щодо PolskiBus.  Зараз на маршрутах їздять не тільки рідні польськобусівські червоні автобуси,  а й зелені -  фліксбусівські.  Коли було оголошено про об'єднання цих 2 перевізників,  то FlixBus пообіцяв,  що вони поступово в червоних автобусах будуть викидати декілька крісел,  щоб по всьому салону розширити місце для ніг,  ну і самі автобуси перефарбують. Коротше кажучи,  невідомо,  який саме автобус Вам попадеться. 
А про неадекватну вентиляцію і холодне повітря понад склом -  правда.  Якось їхав ранньою весною і добре,  що в мене з собою була шапка,  бо замерз би там (автобус був повний і пересісти не було можливості).
interfan
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 30.01.18 , 09:01 »
Share Reply with quote

Їхав 13 січня з Любліна до Варшави. Автобус вже перефарбований, але місця для ніг більше не стало :(
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 30.01.18 , 09:01 »
Share Reply with quote

Їхав 13 січня з Любліна до Варшави. Автобус вже перефарбований, але місця для ніг більше не стало :(
Отже ФліксБусівці збрехали))
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 30.01.18 , 10:01 »
Share Reply with quote

А що з себе представляють автобуси Жешув - Варшава? Наскільки комфортно в них подорожувати, якщо виїхати з Варшави о 23 з прибуттям до Жешува о 5-й ранку? Наприклад на передніх місцях 2-го поверху?
Я замечу что из Варшавы в Жешув/Перемышль есть ночной поезд со спальным вагоном, цена вопроса примерно 120 злотых.

Ну імхо якщо вже робити овернайт переїзд автобусом PolskiBUS - то тільки на тих місцях, біля скла, за додаткових 5 злотих. Звісно подорожувати некомфортно, але на тих місцях хоч трохи місця для ніг є. Особливо якщо ви вдвох їдете.

На местах возле стекла - нельзя нормально вытянуть под переднее сиденье. Места для "длинноногих" в Polskibus - за обоими лестницами :) На картинке - оранжевые.

На звичайних місцях дуже малий крок між кріслами і відповідно ноги немає куди дівати.
Какой же у вас рост-то? Я со своими 190 нормально помещаюсь - к примеру, последний раз ехал на месте которое на картинке выбрано галочкой, не было проблемы с ногами.
« Last Edit: 30.01.18 , 10:01 by Kotenok » Logged
Sath
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 30.01.18 , 10:01 »
Share Reply with quote

Ще можуть бути автобуси Полонус. І, як на мене, вони трошкі гірші за чисто польськібуси
interfan
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 30.01.18 , 10:01 »
Share Reply with quote

190 на 110 :)  Може проблема не в зрості, а в комплекції)

Біля скла можна комбінувати різні варіанти розташування ніг, мій сусід взагалі їх на поручні перед склом закидав)
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 30.01.18 , 13:01 »
Share Reply with quote

Я как-то проехался ночным PolskiBus из Праги в Краков. Ну его на фиг. Теперь только на короткие расстояния (2-3 часа) их автобусами пользуюсь
tabo
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 30.01.18 , 15:01 »
Share Reply with quote

А що з себе представляють автобуси Жешув - Варшава?
Щодо сполучення Ряшів-Варшава, то радив би Neobus, там нормальні автобуси не з лоукостівською leg space (декілька разів навіть потрапляв у них на варіант 2+1). Та й ціна частенько не дорожче polskibus, особливо якщо зарання взяти квиток
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 30.01.18 , 17:01 »
Share Reply with quote

особливо якщо зарання взяти квиток
Не знайшов, яка в них глибина продажу квитків.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 30.01.18 , 19:01 »
Share Reply with quote

особливо якщо зарання взяти квиток
Не знайшов, яка в них глибина продажу квитків.
З мого досвіду, польські автобусники це не залізничники, тобто в них якихось конкретних термінів нема. Просто в певний момент відкривають на певний діапазон дат, такий різновид ручного режиму. Той же Polskibus зазвичай десь на 3-4 місяці, з локальними фірмами зустрічав і декілька тижнів. Тож якщо це тривала подорож, то радив би десь за 2-3 місяці починати моніторити. Якщо це таки Polskibus, то там треба або одразу купувати, або тоді видивлятися акції (бувають і сьогодні на завтра), але це вже буде не так надійно, бо невідомо чи пощастить
Tags:
Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Jump to: