Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.06.18 , 00:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Амстердам Острог

Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Author Topic: Амстердам Острог  (Read 1520 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 05.03.18 , 13:03 »
Share Reply with quote

Їхати з Катовіце в Україну через Хелм - це, на мою думку, чималий гак.
ну, залежить в яку саме частину України. В Ковель чи Вараш (і мабуть загалом в усю область на південний захід від умовної лінії Сарни - Рівне - Львів) - їхати з Катовиць через Хелм - це може бути цілком доцільно. Але до місць призначення, що лежать на цій лінії і південно-західніше - мабуть все-ж доцільніше через Перемишль їздити.

Але це суто щодо чистого часу власне їзди, безвідносно до того, як що і з чим стикується, без урахування втрат часу на очікування пересадки.
А от з цим запросто можуть бути проблеми - наприклад зі Львова навіть просто до Рівного - після 17:50 погано їхати, бо автобусів обмаль, вони на цьому напрямку - програють поїздам у швидкості
Теоретично, звісно,  це можливо, якщо Ви встигете з аеропорту доїхати до залізничного вокзалу, то в 9.15 звідти відправляється потяг на Радом, в Радомі треба буде пересісти на автобус (замість потяга там на час ремонту автобуси ходять) о 12.51, автобус привезе Вас до Любліна, а звідти о 14.56 потяг до Хелма.
от мене завжди цікавило: якщо треба з аеропорта Катовіце виїхати кудись на північний схід:  чи можна там прорватись якось одразу на Тарновські Ґури або Заверце або Ченстохову і десь там на поїзд сідати, щоб не робити дурного і дорогого (бо проїзд з аеропорта до вокзалу в Катовіце - коштує ~27 злотих) заїзда до міста Катовіце.

Як на мене, то з Катовіце зручніше їхати на Перемишль:
Спочатку треба з аеропорту доїхати до автовокзалу (PKS), звідти о 9.40 відправляється автобус до Перемишля.
matuszek при виборі трансферу безпосередньо на Краків з-під цього рейса HV5563 - пише планований виїзд о 8:50, приїзд до Кракова 10:50, це при тому що вони в той чи інший спосіб - довезуть до Кракова навіть яко літак запізниться (хоча звісно час приїзду буде зовсім не той). У такому разі встигнути на хвилю, що приводить о 18:37 до Львова взагалі без хвилювань, там запас ~1,5 год. Нажаль на попередню хвилю (щоб о 16:02 до Львова приїхати) - ніяк не встигається, навіть якби не було цих дурних ремонтів з неможливістю сісти на потрібний поїзд по головному вокзалу Кракова.
« Last Edit: 05.03.18 , 13:03 by Maxy » Logged
volotar
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 05.03.18 , 14:03 »
Share Reply with quote

от мене завжди цікавило: якщо треба з аеропорта Катовіце виїхати кудись на північний схід:  чи можна там прорватись якось одразу на Тарновські Ґури або Заверце або Ченстохову і десь там на поїзд сідати, щоб не робити дурного і дорогого (бо проїзд з аеропорта до вокзалу в Катовіце - коштує ~27 злотих) заїзда до міста Катовіце.

Автобус 738: Pyrzowice Port Lotniczy - Tarnowskie Góry Dworzec
Або в іншому напрямку: Pyrzowice Port Lotniczy - Siewierz, а звідти вже котримось з автобусів до Zawiercie
« Last Edit: 05.03.18 , 14:03 by volotar » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 05.03.18 , 15:03 »
Share Reply with quote

та ні, у мене трохи на іншому рівні зацікавленість.

я чудово знаю про ці автобуси і про автобуси з катовицького аеропорта безпосередньо у Лодзь також.
Мене цікавило чи вдавалось комусь такою дорогою маршрут вибудувати і щоб вийшло не довше ніж "традиційним" шляхом через місто Катовіце
« Last Edit: 05.03.18 , 16:03 by Maxy » Logged
Шмурак
Guest
« Reply #13 on: 05.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

Дякую за поради! Поки не вдається нічого придумати, а ночувати у Львові складніше ніж у Хелмі, тому якщо не придумаю нічого як встигнути на поїзд в Хелмі, то заночую в Холмі, і на наступний день поїду
Шмурак
Guest
« Reply #14 on: 06.03.18 , 10:03 »
Share Reply with quote

Взяв квиток і забронював готель в Хелмі. Тепер залишається питання як нейдешевше дістатись Хелма (час прибуття вже не важливий, до України поїду наступного дня). Може хтось хнає якійсь дешеві автобуси? Або потягами найдешевше вийде?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 06.03.18 , 11:03 »
Share Reply with quote

Подивіться сайти e-podroznik.pl
та rozklad-pkp.pl
може й самі щось зручне за ціною знайдете
Шмурак
Guest
« Reply #16 on: 07.03.18 , 11:03 »
Share Reply with quote

Дякую! І ще питання: якщо я куплю на букінгу квиток з Хелму в Здолбунів, то я ж зможу з ним прямо в поїзд і сідати? Його не треба буде ж в українській касі роздруковувати? Бо я ж в Польщі буду, там немає українських кас
sean
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 07.03.18 , 12:03 »
Share Reply with quote

Там генерується посадочний документ з баркодом, з ним і сідаєте в потяг.
Шмурак
Guest
« Reply #18 on: 05.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

Я прилітаю в аеропорт Катовіце в 8:20. Треба до вечора дістатися Хелма, де я забронював собі гостел. Я на PKP бачу лише такий варіант: виїзд з Катовіце вокзалу в 12:57 до Радома, звідти о 16:37 потяг до Любліна, а звідти о 19:07 виїзд на Хелм. Чи це найдешевший варіант? Це мені три окремих квитка треба купувати? Це 24 квітня. 9 травня поїду назад, чи є якійсь скидки якщо зрару в дві сторони купувати?
Шмурак
Guest
« Reply #19 on: 05.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

І ще питання до знавців польскої залізниці: там є знижка 51% для докторантов. Якщо людина аспірант в Нідерландах, то це можна купувати, буде діяти?
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Print
Jump to: