Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.07.18 , 05:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Амстердам Острог

Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Author Topic: Амстердам Острог  (Read 1673 times)
Шмурак
Guest
« Reply #20 on: 05.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

У мене поки виходить так: 44,80 з Катовіце в Радом, 27,20 до Любліна і 16,10 до Хелма. Разом 98,1, в дві сторони 196,2

І з аероппорту а центр Катовіц квиток туди назад (діє 30 днів) - 46 злотих.

Тобто все разом 242 злотих 20 грошей.

Поки виходить так. Хочеться знати чи це справді найдешевший варіант. Я ще погано знаю польські заліхниці та і автобуси, тому буду дуже вдячний якщо хтось допоможе оптимізувати мої мандри.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 05.04.18 , 23:04 »
Share Reply with quote

Я прилітаю в аеропорт Катовіце в 8:20. Треба до вечора дістатися Хелма, де я забронював собі гостел. Я на PKP бачу лише такий варіант: виїзд з Катовіце вокзалу в 12:57 до Радома, звідти о 16:37 потяг до Любліна, а звідти о 19:07 виїзд на Хелм. Чи це найдешевший варіант? Це мені три окремих квитка треба купувати? Це 24 квітня. 9 травня поїду назад, чи є якійсь скидки якщо зрару в дві сторони купувати?
Посмотрите альтернативы на e-podroznik.pl, потому что навскидку должны быть варианты вида "поезд до Варшавы + автобус в Хелм".
tabo
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 05.04.18 , 23:04 »
Share Reply with quote

Я на PKP бачу лише такий варіант: виїзд з Катовіце вокзалу в 12:57 до Радома, звідти о 16:37 потяг до Любліна, а звідти о 19:07 виїзд на Хелм. Чи це найдешевший варіант? Це мені три окремих квитка треба купувати?
Якщо є бажання поїхати саме цим варіантом, то треба купувати один квиток на Катовіце-Радом-Люблін (PKP-IC), 65 зл. (чи дешевше, якщо купити зарання на сайті), а інший на регіо Люблін-Холм
І ще питання до знавців польскої залізниці: там є знижка 51% для докторантов. Якщо людина аспірант в Нідерландах, то це можна купувати, буде діяти?
Ні, треба бути докторантом у польському вузі
tabo
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 06.04.18 , 00:04 »
Share Reply with quote

Поки виходить так. Хочеться знати чи це справді найдешевший варіант. Я ще погано знаю польські заліхниці та і автобуси, тому буду дуже вдячний якщо хтось допоможе оптимізувати мої мандри.
Швидше і дешевше буде поїхати з Пижовіце одразу у Краків, там пообідати і за 30 зл. прямим автобусом у Люблін (приб. о 15:50), так о п"ятій вже можна бути в Холмі. Або, як альтернатива, можна залишитися на годинку-другу у Любліні, трохи погуляти, а тоді вже на ночівлю поїхати в Холм, там транспорту багато

Стосовно зворотного шляху, то може є сенс таки не їхати через Холм, а прямою дорогою через Львів-Перемишль?
mann
User

View Profile
« Reply #24 on: 06.04.18 , 00:04 »
Share Reply with quote

Я прилітаю в аеропорт Катовіце в 8:20. Я на PKP бачу лише такий варіант: виїзд з Катовіце вокзалу в 12:57 до Радома, звідти о 16:37 потяг до Любліна, а звідти о 19:07 виїзд на Хелм. Чи це найдешевший варіант?
Есть достаточно нетривиальный способ сесть в поезд до Радома, при этом не переплачивая за дорогу до Катовице. К востоку от аэропорта находится город Zawiercie (Заверце), на таком же расстоянии, что и Катовице от аэропорта. Поезд TLK SZTYGAR отправляется оттуда в 13:52, то есть на 55 мин позже, чем из Катовице. Добираться туда сложно: 738 автобусом от аэропорта до города Siewierz (Севеж), а оттуда 1 автобусом до вокзала Zawiercie. Проблема заключается в том, что автобусы ходят с интервалом в 1 ч и не всегда стыкуются, хотя утром стыковка есть: в 9:23 отправляется автобус из аэропорта до Севежа, прибывает на остановку Siewierz Dom Kultury в 9:56. В 10:13 с той же остановки отходит автобус 1 маршрута (Leśniaki - Siewierz - Poręba - Dw. PKP - Blanowice), а приезжает на остановку Sikorskiego I (PKP) в Zawiercie в 10:50.
Если же по каким-то причинам не успеть на автобус 738 маршрута в 9:23 и ехать следующим в 11:35, то по приезду в Siewierz придется ожидать на пересадку около часа до 13:04, а приехав на вокзал Zawiercie по расписанию в 13:45 на поезд можно и опоздать. По тарифам на проезд у одного и другого перевозчиков получается 4.80 и 3.60 злотых, то есть в сумме 8.40 злотых от аэропорта.

Це мені три окремих квитка треба купувати?
Нет, можно обойтись двумя билетами, сайт https://www.intercity.pl/ продаёт прямой билет от Заверце до Люблина на нужную дату за 50.40 злотых, в том числе 20% скидка за заблаговременную покупку. Выше уже ответили. В 16:37 из Радома до Люблина отправляется не поезд, а автобус польских железных дорог, у них там ведутся капитальные ремонты на линии.
Шмурак
Guest
« Reply #25 on: 06.04.18 , 01:04 »
Share Reply with quote

Дякую дуже за відповіді. При варіанті через Краків завчасно треба взяти лише автобус за 30 зл до Любліна на sinbus, як я розумію? З Любліна в Хелм можна буде в касі купити за ту ж ціну, так? І з Пижовіце у Краків також можна не брати завчасно, так? Чи варто?

Назад хочеться скористатися зручним потягом Здолбунів Хелм. Так в 10:30 вже в Хелмі і до вечора можна доїхати до Кракова або Катовіце, де переночувати і на новий день в Пижовіце.
Шмурак
Guest
« Reply #26 on: 06.04.18 , 01:04 »
Share Reply with quote

поїхати з Пижовіце одразу у Краків

А як встигнути на той бус до Любліна? з Пижовіце у Краків перший рейс тільки у 10 годин відправляється, як я бачу
tabo
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 06.04.18 , 02:04 »
Share Reply with quote

А як встигнути на той бус до Любліна? з Пижовіце у Краків перший рейс тільки у 10 годин відправляється, як я бачу
Там же не одна фірма возить ;)

При варіанті через Краків завчасно треба взяти лише автобус за 30 зл до Любліна на sinbus, як я розумію? З Любліна в Хелм можна буде в касі купити за ту ж ціну, так? І з Пижовіце у Краків також можна не брати завчасно, так? Чи варто?
Так, перед відправленням теж можна, але буде трохи дорожче (40 zl). Так, Люблін-Холм можна не переживати. Пижовіце-Краків... я б взяв завчасно, бо цілком може виявитися, що місць не буде перед відправленням
Назад хочеться скористатися зручним потягом Здолбунів Хелм. Так в 10:30 вже в Хелмі і до вечора можна доїхати до Кракова або Катовіце, де переночувати і на новий день в Пижовіце.
Хз, це треба ж зі Здолбунова вже о 6 виїхати. Я б нормально поспав і спокійно поїхав на комфортному 715 у Перемишль, а далі вже все просто
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 06.04.18 , 07:04 »
Share Reply with quote

І ще питання до знавців польскої залізниці: там є знижка 51% для докторантов. Якщо людина аспірант в Нідерландах, то це можна купувати, буде діяти?
Ні, треба бути докторантом у польському вузі
насправді в саме такому формулюванні немає, але в списку документів, що підтверджують пільгу - – legitymacja doktoranta wydana przez polską szkołę wyższą lub jednostkę
naukową.
Загалом коли є сумнів щодо якоїсь польської пільги - можна завжди звернутись до таблиці пільг на сайті перевізника і там є колонка, де написано який потрібен документ, щоб скористатись пільгою.
Шмурак
Guest
« Reply #29 on: 06.04.18 , 08:04 »
Share Reply with quote

Дуже дякую! Вже купив MATUSZEK BUS TRANSFER за 44 злотих до Кракова. Зараз купую автобус до Любліна. На e-podroznik виходить 35 злотих, бо вони ще беруть 5 злотих за обслуговування. Тобто за 30 насправді взяти ніяк не можна?
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Jump to: