Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.12.18 , 06:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Ковель-Запорожье (или Днепр), после 14.47

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Ковель-Запорожье (или Днепр), после 14.47  (Read 1537 times)
W_777
Active user

View Profile
« on: 16.01.18 , 21:01 »
Share Reply with quote

В конце февраля или начале марта буду в Польше и хотелось бы по пути назад проехаться на "подкидыше" Хелм-Ковель, который прибывает в Ковель в 14.47.
Как дальше поехать на Запорожье или Днепр?
Напрашивается самый очевидный вариант: 98 до Киева, а далее утренним 732.
Но с другой стороны, получается, что в Ковеле нужно гулять 5 часов, а можно бы было быть уже в дороге.
Может есть более рациональный вариант?
К отправлению 80-го фирмача из Киева ничем не успеть?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 16.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

Напрашивается самый очевидный вариант: 98 до Киева, а далее утренним 732.
дорого (бо 732 - це IC+), довгувато і безглуздо
я б краще спробував-би під'їхати найближчи автобусом (маршруткою) з Ковеля у Луцьк, там з вірогідністю >50% вийде швидко перебігти на вокзал і встигнути на 128.
На 128 - можна було б їхати аж до самої Знам'янки, але оскільки найближчим наступним по часу в напрямку Дніпра - все-одно буде 42, а 128 і 42 йдуть один за одним аж від Козятина і до Знам'янки - то мабуть зручніше цю пересадку перенести у Козятин, щоб вона була ввечері, а не серед ночі і не о 4 ранку.

Працює - через день, коли 128 у ходу. Але ризик не встигнути на 128 по Луцьку - досить істотний нажаль.
К отправлению 80-го фирмача из Киева ничем не успеть?
це можливо лише якщо Вас хтось відвезе з Ковеля до Києва на машині по варшавській трасі. Іван Г-Дзе як-раз знайшов поїздку на bla-bla-car з Ковеля в Київ приїхавши песою з Холма, домчали з Ковеля до Києва здається годин за 5 чи щось таке. Але не всі водії настільки швидкі.
Маю підозру що це коштуватиме теж дорожче ніж маршрутка до Луцька+128+42, просто тому, що містть дуже довгу ділянку автотранспортом.

З рейсовим транспортом скоріш-за все Вам трохи не вистачить часу, наприклад маршрутки Ковель - Київ по варшавській трасі - в дорозі годин з 7 (зимою може трішки довше) і ходять не дуже часто (тобто істотно рідше ніж наприклад Рівне - Київ), скоріш за все найближча виявиться пізніше ніж через годину, коротше вам там зовсім трішки часу не вистачить, але таки не вистачить.
« Last Edit: 16.01.18 , 22:01 by Maxy » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 16.01.18 , 23:01 »
Share Reply with quote

Якось я наздоганяв 88-й у Луцьку,  коли не встиг на нього на 10 хв. у Ковелі.  Але тоді мені пощастило,  бо майже відразу вдалось сісти у маршрутку і то був не еталоно-богдан,  а досить швидкий спрінтер. Це було весною і дорога була чиста.  Я встиг приїхати у Луцьк і ще й хвилин 20 потусуватись на вокзалі.
Взимку подібний фокус може не спрацювати. 
W_777,  а Ви з якого місця у Польщі їдете? Може ну його той Ковель,  а краще спробувати через Перемишль маршрут побудувати?
W_777
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 17.01.18 , 10:01 »
Share Reply with quote

Спасибо за советы. Как-то все не очень удобно с Ковелем получается
Я буду в пару дней в Варшаве и потом 1-2 дня в Люблине.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 17.01.18 , 12:01 »
Share Reply with quote

68+736 дорого?
68 не такий дорогий, як був колись. Новий цінник на 68 (квиток з плацкартою в тримісне купе Люблін - Київ -
34,4 євро, якщо Хелм - Київ - то 31,9 євро) - досить помірний. Хоч звісно дорожче ніж вищенаведені варіанти.

Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 17.01.18 , 12:01 »
Share Reply with quote

хоча на wizz люблін-київ легко впіймати за ті ж гроші, або дешевше. Але рейс лише по пн, пт
Tr_Temp
Guest
« Reply #6 on: 17.01.18 , 13:01 »
Share Reply with quote

Можна розглянути такі варіанти:
І. Люблін -Перемишль (автобус Expressbus): 6.00-9.15, ціна 35 злотих,
Перемишль -Кордон: 2-3 злотих (давно не їздив, не знаю точну ціну),
Шегині-Львів: маршрутка десь 50 гривень (теж давно не їздив).
Теоретично у Львові можна встигнути на №120 Львів-Запоріжжя о 14.05 або на № 42 Трускавець-Дніпро о 15.22

ІІ. Люблін -Перемишль (знову ж таки той автобус Expressbus): 6.00-9.15,
Перемишль-Хмельницький на №715 Перемишль-Київ о 13.10,
Хмельницький-Дніпро на №42 Трускавець-Дніпро о 19.43 (там десь хвилин 40 на пересадку).
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 17.01.18 , 14:01 »
Share Reply with quote

Можна розглянути такі варіанти:
І. Люблін -Перемишль (автобус Expressbus): 6.00-9.15, ціна 35 злотих,
Перемишль -Кордон: 2-3 злотих (давно не їздив, не знаю точну ціну),
Шегині-Львів: маршрутка десь 50 гривень (теж давно не їздив).
Теоретично у Львові можна встигнути на №120 Львів-Запоріжжя о 14.05 або на № 42 Трускавець-Дніпро о 15.22

Піший переход кордону взимку ще те задоволення. 
W_777
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 20.01.18 , 13:01 »
Share Reply with quote

хоча на wizz люблін-київ легко впіймати за ті ж гроші, або дешевше. Але рейс лише по пн, пт

Я тоже размышлял об этом рейсе. Но, скорее всего, буду там в другие дни, которые не совпадают с датой вылета.
В любом случае, спасибо за варианты.
Теперь есть из чего выбрать.
W_777
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 27.01.18 , 16:01 »
Share Reply with quote

Появилась мысль: если не успеваю в Луцк, чтобы уехать на 128+42, то можно переночевать в Луцке, а оттуда на следующий день уехать на 88.
Но это несколько удлинняет поездку, конечно.
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: