Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.05.19 , 00:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Нові знижки на внутрішні переїзди по Угорщині

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Нові знижки на внутрішні переїзди по Угорщині  (Read 534 times)
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22439


View Profile
« on: 24.01.18 , 21:01 »
Share Reply with quote

Донещодавна не було істотних знижок і спецпропозицій на внутрішні квитки по Угорщині, а в цьому сезоні вони є і схоже про це ще мало хто знає.

Станом на минулий сезон - була була мізерна 3% знижка за покупку квитка в інтернеті у вигляді PDF (якщо купувати у вигляді цифрового пароля для одержання паперового квитка у автоматі - то знижки зовсім не давало) і за покупку резервації місця - було 2 знижки - за покупку "завчасно" (за день до дати виїзду) 15% - і цю ж знижку можна було одержати навіть без інтернета, просто купивши резервацію у автоматі і додаткові 3% за покупку в інтернеті у вигляді PDF-квитка. Втім помітний відсоток знижки на резервацію (~18%) не давав аж надто помітної економії по грошах, через низьку абсолютну вартість резервацій.
Ось тут ми це обговорювали http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=944.msg470886#msg470886

У цьому сезоні все серйозніше:
-знижка за покупку в інтернеті у вигляді PDF квитка - збільшена з 3% до 10%
-впроваджена знижка за покупку у автоматі (раніше її не давали) - 5%. Гірше ніж у інтернеті, але краще ніж нічого. Якщо купити в інтернеті з одержанням паперового квитка у автоматі - то також цю знижку дають (раніше знижки на покупку/одержання в такий спосіб - не давали).
-знижка 15% на резервації, за умови придбання раніше ніж у день виїзду - так і лишилась і так само діє одночасно зі знижкою за покупку у вигляді PDF квитка, і аналогічно комбінується з новою 5% знижкою за покупку в автоматі

Все це були просто знижки за виконання певної умови - тобто квиток по доступності і умовах використання нічим не відрізняється по квитка по повному тарифу - так само чинний на будь-який поїзд і можна здавати на тих-же умовах, що й квиток по повому тарифу.

Але з цього року запроваджене також щось більш вагоме. Це не зовсім спецпропозиція, але вже щось ближче до неї.
На окремі (найбільш недозавантажені) рейси - за покупку PDF квитка в інтернеті дають 20% знижки замість 10%. Але вже є обмеження - такий квиток чинний лише на той поїзд, котрий у ньому вказаний не можна по цьому квитку поїхати на іншому поїзді, як по звичайних квитках.Обмежень на кількість таких квитків і на терміни покупки - немає, і здавати їх можна на тих самих умовах, що й квиток без такої знижки.
Поїзди, на котрі за покупку в інтернеті буде 20% знижки (замість 10%) - позначені в розкладі значком @

Важливо - при пошуку зі стартової сторінки - ціна показується без урахування цих знижок. Знижка застосується лише на передостанньому кроці процеса покупки, ціну з урахуванням знижки - буде видно лише коли квиток ляже у кошик.

На ділянці Загонь - Будапешт - жоден IC не належить до таких "уцінених" поїздів, воно і ясно чому (IC дуже часто "в м'ясо"), а от 2 пари швидких - так. При чому обидві ці пари в обидва бои- стикуються з підкидишами Чоп - Загонь. В напрямку Чоп- Будапешт - виходить не дуже добре (з ~20 хвилинним запасом часу на пересадку, що не зовсім добре в обставинах, коли квиток на наступний поїзд не чинний), в напрямку Будапешт - Чоп - такої проблеми немає.
І ще на 1 напівпару (лише в напрямку Загонь - Будапешт) є ця знижка на пасажирський, але вона з підкидишем з Чопа не стикується.

Знижка поширюється не лише на квиток, а й на gyorsvonati pótjegy (доплату за проїзд у швидкому або напівшвидкому поїзді). Тобто замість 5675 форинтів (5160 квиток і 515 pótjegy) - буде 4540 форинтів (4128 квиток і 412 pótjegy)

Що важливо - з цими знижками - значно частіше є сенс таки розбивати по Загоні, купуючи на внутрішньоугорську ділянку внутрішній квиток.

P.S. зауважив на поїздку з пересадкою - знижка в інтернеті 10%, навіть якщо частина маршруту долається "уціненим" поїздом, на котрий була б 20% знижка. У деяких випадках (дуже довга ділянка "уціненим" поїздом і дуже коротка - звичайним) - може бути доцільно купувати окремі квитки.
« Last Edit: 24.01.18 , 22:01 by Maxy » Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 4646


View Profile
« Reply #1 on: 24.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

Дякую за корисну інформацію! 
Logged
fa_t
User

Posts: 11


View Profile
« Reply #2 on: 16.11.18 , 23:11 »
Share Reply with quote

А на каком сайте покупать билеты со скидкой?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22439


View Profile
« Reply #3 on: 16.11.18 , 23:11 »
Share Reply with quote

на сайті МАВ http://mav-start.hu
Logged
Tags: mav 
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!