Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.07.18 , 22:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Львов-Будапешт-Вена-Будапешт

Pages: 1 2 3 4 5 [6]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Львов-Будапешт-Вена-Будапешт  (Read 3817 times)
van
Active user

View Profile
« Reply #50 on: 09.03.18 , 18:03 »
Share Reply with quote

Ну вот того же 1-го мая, похоже, нет.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 09.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

А вот такой момент, если мы поедем Чоп-Захонь на 10:25-09:43, то:
1) Точно ли мы успеем сесть в Захони на поезд 10:03, не может ли быть опозданий из-за затянувшегося паспортного контроля?
Я був у такій ситуації, встигнути вдалось, але тут стовідсоткової гарантії звісно ж нема. Писав про свою поїздку тут: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123643.msg471819#msg471819
Тобто коли я їхав було дофіга людей, контроль почався не з того боку де я сидів і якби я просто чекав поки до мене підійдуть то точно не встиг би. Тому після того як зайшли прикордонники в Захоні я перейшов в той вагон який вони почали перевіряти і таки вийшов з поїзда за кілька хвилин до 10:03. Коли я пересідав ближче до прикордонників мені ніхто нічого не сказав, але думаю навіть якби якісь пасажири чи самі прикордонники домахались то можна спробувати пояснити, що вам потрібно встигнути на 10:03, але я не знаю чи це спрацює. Ну і я теж їхав з візою в паспорті, але відбитки не знімали.
van
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 09.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Когда мы в январе ехали Львов-Перемышль, то у меня поляки отпечатки брали (на обратной дороге на украинской стороне тоже, согласно последним постановлениям, при этом даже в тамбур отвели, чтобы людей остальных не смущать, как пограничницы сказали:) меня-то впускают без проблем, но формальность есть формальность). И когда до этого в июне ехал Питер-Хельсинки, финны тоже снимали.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #53 on: 10.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Спосіб вичавити з сайта ЧД квиток, щоб виїзд з Загоні був у 1-й день, а ділянка Будапешт - Бржецлав йшла з zugbindungом на більш пізній ЄвроСіті - мені не відомий.

Хоча автору це не допоможе - але під час планування своєї поїздки я вичавлював потрібні квитки. Наприклад якщо вибрати "час пересадки" - мінімум 1 година,  маршрут через Мішкольц і ставити час прибуття, а не час відправлення -  то видає варіант з відправленням о 20.06 з Захоні, і прибуттям в Брецлав в 13.01 та 15.01.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #54 on: 11.03.18 , 00:03 »
Share Reply with quote

о. Точно. Час затримки - виставляти не можна, але можна запросити абсурдно-великий час пересадки.
dots2004
User

View Profile
« Reply #55 on: 23.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

Был сегодня в международной кассе (Киев-Пасс), продажа билетов на Будапешт за 30 дней считая сегодняшний...
van
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 29.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

А можно ли докупить IC supplement по Венгрии онлайн, например уже зайдя в поезд, или незадолго до посадки, и предъявить его с экрана телефона?
Или можно ли его докупить у кондуктора?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 29.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

А можно ли докупить IC supplement по Венгрии онлайн, например уже зайдя в поезд, или незадолго до посадки, и предъявить его с экрана телефона?
можно. Но если не успеете закончить покупку до того как подойдет кондуктор то придется платить по штрафному тарифу.
Кроме того хоть редко, но бывает, что перед отправлением на IC нет мест.
оно то можно, но к сожалению по штрафному тарифу (2 тыс с чем-то форинтов во внутреннем поезде или эквивалент 10 евро в международном поезде)
van
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 29.03.18 , 23:03 »
Share Reply with quote

можно. Но если не успеете закончить покупку до того как подойдет кондуктор то придется платить по штрафному тарифу.
Кроме того хоть редко, но бывает, что перед отправлением на IC нет мест.
оно то можно, но к сожалению по штрафному тарифу (2 тыс с чем-то форинтов во внутреннем поезде или эквивалент 10 евро в международном поезде)

А банковские карточки кондукторы принимают? Или в Чопе лучше сразу затариться форинтами?
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: