Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.11.18 , 05:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Other questions about railways

      Перевезення дітей за дитячими квитками

Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Author Topic: Перевезення дітей за дитячими квитками  (Read 1442 times)
funt
Active user

Posts: 236


View Profile
« on: 02.02.18 , 09:02 »
Share Reply with quote

Друзі, трапилася така оказія.

Планувався виїзд певної кількості дітей на змагання. Для дітей були оформлені дитячі проїзні документи. Усі діти не старше 10 років. Їдуть у супроводі виключно тренерів, без батьків. Тепер виявилося, що у кількох із дітей відсутні їхні Свідоцтва про народження.

Абзац 2 пункту 7.2 Правил говорить:

Посадка в поїзд дітей віком до 16 років здійснюється за пред'явленням документів, що посвідчують вік дитини (свідоцтва про народження дитини, нотаріально завіреної копії свідоцтва про народження дитини, паспорта одного із батьків, у якому є запис про дитину, проїзного документа дитини).

Чи правильно ми розуміємо, що вказаним дітям достатньо буде лише паспорта одного із батьків для проїзду за їхніми дитячими квитками?
Записи про них у паспортах наявні, але вони не засвідчені жодною печаткою. Просто ніби хтось собі у паспорті щось написав. Чи повинно це бентежити провідника?

Також пункт 2.28 Правил говорить:

2.28. Діти до 14 років допускаються до перевезення в пасажирських поїздах тільки в супроводі дорослих.

Чи мається на увазі, що у супроводі байдуже якого дорослого?

Якщо діти, що не мають своїх Свідоцтв про народження, пред’являтимуть Паспорт одного із батьків провіднику для посадки у вагон, чи не повинно у провідника виникнути (надуманих?) запитань "А де ж твоя мама/тато? І що це за тьотя вас тут шикує?"

Заздалегідь вдячні за роз’яснення =)
Logged
GAMER
Active user

Posts: 2671


View Profile
« Reply #1 on: 02.02.18 , 09:02 »
Share Reply with quote

Малий поїхав до Льова тепер, з командою та тренером.
У всіх були свідоцтва, тому по першому питанню не скажу нічого.
А по другому: тренера із свідоцтвами хватило, ніхто батьків не шукав.
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 7166


View Profile
« Reply #2 on: 02.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Тут трохи інша справа.
Якщо діти їде без батьків та їх паспортів з іншим дорослим супроводжувачем, але зі своїми свідоцтвами про народженням це цілком законно.
А ось наскільки законно використання чужого паспорту сторонньою особою тут вже є великі сумніви.
Logged
GAMER
Active user

Posts: 2671


View Profile
« Reply #3 on: 02.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Здається мені, що якщо ми нариємо норма в нормативних документах, що це все можливо, не факт, що провідники з цим погодяться. А виясняти перед посадкою не буде часу.
Logged
funt
Active user

Posts: 236


View Profile
« Reply #4 on: 02.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

Та там якраз в бубен дадуть, якщо треба буде. Головне - знати, на чиєму боці правила.
Logged
GAMER
Active user

Posts: 2671


View Profile
« Reply #5 on: 02.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

А в чому, власне, проблема?
Logged
funt
Active user

Posts: 236


View Profile
« Reply #6 on: 02.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

На довідці УЗ: "Хмм... Мені самій інтірєсно, чи можна так... Но вопше в дитини має бути свідоцтво"  ;D ;D ;D
Logged
funt
Active user

Posts: 236


View Profile
« Reply #7 on: 02.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

А в чому, власне, проблема?
На випадок, коли раптом доведеться пояснювати, що таким чином відстоювали свої права) Ну і бидлом неохота бути =)
Logged
Крымчанин UA
Active user

Posts: 7166


View Profile
« Reply #8 on: 02.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

Тут треба шукати норму закону, стосовно законності використання чужого паспорту.
Logged
Lyc
Active user

Posts: 999


View Profile
« Reply #9 on: 02.02.18 , 12:02 »
Share Reply with quote

Но вопше в дитини має бути свідоцтво" 
Из моего опыта это самая большая проблема. Некоторые проводники вообще не знают, что детям можно подтверждать возраст еще каким-то документом кроме свидетельства. Разве что процентов 10 интуитивно догадываются, что это может быть загранпаспорт.
Logged
Tags:
Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.123 seconds with 20 queries.